Opinie o Marino Projects w Litwa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marino Projects. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marino Projects o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marino Projects w Litwa

Waldi77 Nowy wpis

Praca przy statkach, sporo godzin. Pamiętam, że dużo papierków do podpisania było. Ogólnie wypłacają na czas, zarobki spoko

Czy Marino Projects ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pioter Nowy wpis

Nie, masz podany przybliżony zakres godzin. Na miejscu ustalasz z koordynatorem dokładny grafik.

Siema Nowy wpis

Fabryka taśm i elementow plastikowych czy w tej firmę są takie oferty pracy

jacek

Głównie budowlankę robią. Płaca w miarę, płacą średnio ale ogólnie ok. Zakwaterowanie mogło by być lepsze ale bez dramatu

Dawid
@jacek

Jakieś kwoty możesz podać czy nie bardzo? Ciekawi mnie ile tu się zarobi

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Marino Projects? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
stolarz

Stolarkę robię. Był troche problem z ciuchami na początku bo miały być i nie dojechały na czas więc zabierjacie swoje i koniecznie buty. Potem dotarły nowe i wszytko ok. Troche stresu na miejscu z dojazdem do pracy pierwsze 2 dni ale potem wszytko ogarnęli i dali mi samochód. Płaca jak najbardziej ok i wypłata na czas.

budowlaniec

Budowlankę od nich robię. Praca ok jak to na budowie. Za paliwo mi zwrócili chociaż trwało to około tygodnia. Zaliczkę też dostałem ale dopiero po tygodniu pracy. Mieszkanie w porządku. Płacą miesięcznie więc czekam narazie.

marek67

Na czekoladzie od nich jestem i jest w porządku. stawka mogła by być większa ale praca jest w porządku. zakwaterowanie dobre. Mozna się zatrudniać

Plastrarz34

Pracuje w Marino od miesiąca. Jak narazie warunki są dobre. Czasami przenoszą nas ale generalnie praca jest ok i zakwaterowanie też. wypłata na czas była i zgodnie z tym co obiecali. Transport busem był ale zabrał mnie z domu i zawiózł prosto na miejsce pod drzwi.

Fachu98

Pracuje na wykończeniu statków od nich. Super warunki i komunikacja na poziomie ! Płaca jak dla mnie dobrze 15 euro netto i wszytko popłacone. Ludzie w biurze bardzo kontaktowi i pomocni. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Marino Projects - Litwa

• Jak się pracuje w Marino Projects?

Zobacz opinie na temat firmy Marino Projects tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marino Projects?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marino Projects