Opinie o Ants w Bleiswijk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ants. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ants na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ants w Bleiswijk

Nowy wpis

Uważajcie na tę firmę. Chłop gada przez telefon wszystko, co człowiek chce usłyszeć. Wydaje się to być fajne miejsce, ale w rzeczywistości tak nie jest. Apartament, który rzekomo mieliśmy zaoferowany, wyglądał jak melina. Brudne szafy, klejące stoliki i stół, szafki w kuchni, a materace na łóżku, jakby zostały ukradzione z sali gimnastycznej. Rzeczy poprzedniego lokatora, który nie wiadomo, czy miał jeszcze klucze do tego mieszkania czy nie. Drzwi wejściowe wyglądały, jakby miały się zaraz rozpaść. I to wszystko za jedyne 440e miesięcznie. Na każde niewygodne pytanie, reakcja była nerwowa, bądź była podejmowana próba zmiany tematu. Zwykłe pytania, ale nie idące na korzyść tej agencji, były odbierane jako ataki. Ściagają ludzi i są pewni wręcz, ze jeśli ktoś jedzie kilkaset, a nawet ponad 1000 km, to już zostanie i będzie pracował na tych (usunięte przez administratora) Pomoc człowiekowi, który jest w obcym państwie odbierają, jako wyjęty z życia kawałek czasu. Na pytanie, do której agencja jest otwarta w razie pilnych sytuacji, nie chciano mi odpowiedzieć. Po chwili dopiero padła informacja, ze bez umawiania się wcześniej, pracownicy nie są obsługiwani. Z tego co udało mi się dowiedzieć, to telefonów nie odbierają, wiec w efekcie wychodzi na to, ze nigdy nic pilnego się nie załatwi, bo przecież po co oni mają pracować. Jak to nazwa sama wskazuje - mrówki mają robić, a oni będą patrzeć na to mrowisko i się śmiać. Nie polecam.

Gość Nowy wpis

Gorąco nie polecam agencji, omijajcie ich rodacy! Gość obiecuje pracę i mieszkanie, jest bardzo przyjemny w gadce Ale jak już znajdziesz się na miejscu okazuje się, że nie ma dla Ciebie czasu, pracę zaczniesz kiedyś tam A puki co to masz wakacje kwatera to istne dno, cele więzienna lepiej wyglądają. Nie wypowiem się na temat samej pracy bo nie doszło do tego abym tam pracował Ale powiem, że nie warto tracić czasu i zdrowia dla takich agencji pracowałem w wielu miejscach z różnymi ludźmi i miałem różnych koordynatorów Ale to co wydarzyło się w ANTS to dno dna.

Baca

Uwaga Uwaga!!!!!!!!!! ANTS PERSONALDIENST Z ODZIAŁEM W BLEISWIJK!!! TO JEST VARNE PUTEN. PRZYKŁAD ZABLOKOWANE AUTO PO WEEKENDZIE PRZEZ TAKOWĄ BLOKADE NIE OBECNOŚĆ W PRACY SKUTKUJĘ ZWOLNIENIEM Z PRACY. POZDRAWIAM Panią Patrycję która sprawy rozpowiada w śród swoich pracowników. 4 dni przepracowane w tym 11 godzinna nocna zmiana z piątek do sobota 7 rano. Solaris na 250€ Lubisz dokładać do interesu agencji pracy zatrudnij się w ANTS WIĘCEJ CHYBA NIE TRZEBA PISAĆ!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ants - Bleiswijk

• Jak się pracuje w Ants?

Zobacz opinie na temat firmy Ants tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ants