Opinie o sklepie aliexpress.pl - Aliexpress

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aliexpress. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aliexpress o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Aliexpress w Hangzhou

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Iwona Nowy wpis

Ale w tej firmie w Polsce chyba nie można podjąć pracy prawda ? Nie ma polskiego oddziału ? Czy jak to działa? Bo chętnie bym w takiej firmie pracowała !

Urszula Nowy wpis
Kandydat

Jestem ciekawa, czy z własnego doświadczenia polecacie zakupy na Aliexpress? Na co warto zwrócić uwagę zamawiając z tej strony? Jesteście zadowoleni z jakości tych rzeczy?

Tosia
Kandydat

Hej. Orientujecie się, czy czas oczekiwania na przesyłkę z Aliexpress jest zawsze taki długi? Można liczyć, że paczka przyjdzie wcześniej? Od czego zależy termin wysyłki?

Zostaw merytoryczną opinię o Aliexpress - Hangzhou

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Aliexpress?

Zobacz opinie na temat firmy Aliexpress tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie klientów o firmie Aliexpress?

Liczba opinii klientów firmy Aliexpress, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aliexpress