Opinie o Goldarbeit GmbH w Berlin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goldarbeit GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldarbeit GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldarbeit GmbH w Berlin

Młody

Wszystko ładnie, pięknie dopóki czegoś od nich nie potrzebujecie. 1. Zakwaterowanie: Firma nawet nie sprawdza mieszkań na które wysyłają pracowników, możesz trafić na świeże czyste mieszkanie z nowymi meblami lub na stare, zasyfione, nieposprzątane mieszkanie, a gdy poprosisz o zmianę mieszkania robią straszne problemy. (Znajomym powiedzieli, że jak się nie podoba to niech wracają do Polski) 2. Polski koordynator i pomoc: Firma reklamuje się, że pomagają we wszystkim a rzeczywistość jest zupełnie inna. Ich ulubioną odpowiedzią gdy dzwonisz z problemem jest: Nie mamy jak pomóc, jesteśmy ponad 1000km od państwa. Po pytaniu o Polskiego koordynatora na miejscu okazuje się, że jest takowy ale po kontakcie z nim okazuje się że jest to zwykły pracownik który pracuje na linii tak jak my a dodatkowo zajmuje się rozwożeniem umów i nie ma czasu zajmować się Twoimi (usunięte przez administratora). 3. Zarobki/ urlopy/ koszty: Trzeba pilnować godzin i dokładnie sprawdzać wszystko bo robią wałki na kasę gdzie tylko się da. Masz wypisany urlop? Fajnie. Na koniec powiedzą Ci że urlop wykorzystany więc nie dostaniesz za niego pieniędzy a jeszcze obciążą Cię dodatkowymi kosztami za kwaterę z powodu nieusprawiedliwionej nieobecności bo niby nie dostali wniosku o urlop. Jeśli chodzi o L4, nie płacą, obciążają kosztami kwatery za każdy dzień nieobecności w pracy. Dodatkowo gdy nadepniesz im na odcisk nie licz na jakikolwiek szacunek z ich strony, traktują ludzi jak (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) sądowego wobec w/w "firmy". Ogólna ocena: NIE polecam

@Młody

Wypłata zawsze na czas,przez 14 wypłat nie było ani jednej niezgodności,raz byłem na L4 ,zapłacili . Co do potrącania za mieszkanie, przyjmując się do agencji na piśmie otrzymujesz informacje,że za obecność nie usprawiedliwioną,L4 firma pobiera opłatę za każdy dzień nie obecności . Idąc na urlop nie ma się potrącane za mieszkanie

Piwko

Nie polecam tej agencji za l4 nie zapłacili za urlop również poprostu katastrofa nie jestem którego tak potraktowali

Bożena

z tym niepłaceniem za krank przytaczasz tę agencję, że nie zrobiła tego wobec niektórych? a jak na ogólnej rozmowie to jest omawiane, temat bardziej pomijany czy wszystko raczej jawnie zadeklarowane? Czy są planowane w najbliższym czasie jakieś ciekawe projekty, zwłaszcza że okres wakacyjny się zbliża?

Bartek

Polecam agencje pracy, pracowaliśmy z kobietą ponad rok.

Kgry
@Bartek

A jaka kasa na tamtym projekcie ?

Joanna Nowy wpis

Hej. ;) nie wiecie czasem jak wyglądają w tym roku zarobki koordynatora? Widziałam kiedyś jedną z ofert w której nie było niestety podanych żadnych widełek. mam już doświadczenie ale ze względu na atmosferę w biurze planuje się przenieść. Czy są jakieś przyjęcia? I czy warto aplikować?

Były weynar Nowy wpis

20 donosów na starszą parę której nie było widać i słychać bo czas spędzali w pokoju nikomu nie przeszkadzając to były zwykle kłamstwa i pomówienia po to żeby zrobić miejsce na mieszkaniu dla kolejnych dwóch alkoholików,nie wpuszczanie kobiety na mieszkanie i pozbycie się jej też było po to żeby zrobić miejsce dla swojego znajomego ,agencja niestety nie potrafiła tego zweryfikować i łykala we wszystko a wystarczyło tylko zobaczyć Agatę przez 5 minut Pani i Panowie od strajku wy pracowaliście w Fritzmeier a nie w BMW, faktycznie w BMW płacą 17 euro ale skoro chcieliście tyle mieć trzeba było się zatrudnić do BMW a nie namawiać do strajku ale biorąc pod uwagę wasze możliwości językowe ,pociąg do alkoholu i brak samodzielnego dojazdu to raczej nikt by was tam nie przyjął . Pozbywając się ludzi ,robiąc fałszywe donosy na innych pokazaliście ,że alkohol wyżera wasz rozum

Słuchajcie od stycznia wiszą ogłoszenia na stronie a wy niczego nie piszecie. Jest parę opcji na produkcję i z tego co czytam wszędzie stawki są takie same, za nocki też. Jet tu może ktoś kto ma na bieżąco zakwaterowanie sprawdzone? Przyznam, że zależy mi na dobrym standardzie

Bartek

Polecam agencje pracy, pracowaliśmy z kobietą ponad rok.

@Bartek

Witam serdecznie. Czy może Pan wskazać rodzaj pracy oraz lokalizację? Przez cały rok byliście w jednym miejscu? Również z narzeczoną będę czegoś szukać, liczę przy tym na godne warunki dla Niej. Nie mamy jeszcze doświadczenia. Czy znajdą się porady?

Bartek

Dzień dobry, ja polecam pracę w Weyarn - automotive, praca prosta, możliwość nadgodzin, po roku - półtorej można przejść na firmę jeśli ktoś chciałby osiedlić się tam na stałe. Jest tam system 4 brygadowy jeśli komuś on nie przeszkadza to ma dużo plusów (raz w miesiącu 5 dni wolnego z grafiku i można pojechać do Polski lub na urlop). Na innych projektach nie byłem. Pozdrawiam Bartek

Wiola
@Bartek

@Bartek Witam.A czy to jest praca przy plastikach?

Kgry
@Bartek

A jaka kasa na tamtym projekcie ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Goldarbeit GmbH? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (087)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy 2 Elektryków budowlanych– Berlin, Niemcy
Ardna Sp. z o.o.
@pracodawca

Polecam tą agencję pracy . Dbają o pracownika zapewniają dobre warunki pracy i mieszkaniowe. Zawsze pomocni

Rozczarowany

Odradzam pracę z tą agencją. Oszukują, chcą tylko oskubać pracownika, kwatery beznadziejne, okropne warunki. Bezczelny sposób komunikacji z ich strony, są chamscy w rozmowie jeśli domagasz się swoich praw.

@Rozczarowany

Pracuje 15 miesiąc, mieszkanie bardzo dobre , byłem na kilku wyjazdach ,z mieszkaniami jest różnie bo zależy co jest dostępne na rynku

Młody

@Pracodawca
@Młody

Panie Marcinie bardzo ładnie się Pan rozpisał, jako pracownik ma Pan nie tylko przywileje ale i obowiązki których należy pilnować. A nie kilkukrotne przypominanie Panu o przesłaniu wniosków bo cały czas czegoś brakuje, albo wysłał je Pan nie tam gdzie trzeba. Najlepiej nie przeczytać umowy, robić wszystko byle jak i na końcu mieć pretensję do pracodawcy :) Pozdrawiam

@pracodawca
@@Pracodawca

Z wami już skończyłem dyskusję. Nigdy nie spotkałem się z tak chamskim i nieprofesjonalnym podejściem do pracownika. Zdecydujcie się tylko czy otrzymaliście dokumenty czy nie bo za każdym razem piszecie coś innego. Nie wiem jak wam nie wstyd wykorzystywać ludzi i kłamać gdy coś jest nie po waszej myśli. Oczywiście jako pracownicy wszyscy mają obowiązki ale pracodawca też je ma, a w tym przypadku pracodawca zawsze próbuje się wymigać ze swoich obowiązków. Jestem ciekaw jak załatwicie sprawę z moją mamą, która dalej czeka na inne mieszkanie bo tam gdzie ją wysłaliście, jest gorszy (usunięte przez administratora) niż u was w biurze. A nie wspomnę o tym że po kilkugodzinnej podróży, musiała jeździć ponad 2 godziny po okolicy za kluczami. Tak proszę państwa firma GoldArbeit szanuje pracowników :) Informacja dla pozostałych: Lepiej załatwiajcie cokolwiek z tą niby firmą pisząc, żebyście mieli dowody gdy będą was chcieli zrobić w (usunięte przez administratora)

Młodą
@Młody

Zgadzam się chlopa ma rację w 100% agencja jest miła do póki nie zaczniesz pracy później licz sam na siebie

@Młodą

A co z tym polskim koordynatorem na miejscu? Rzeczywiście to zwykly pracownik na pomoc którego nie można liczyć? W jakich sprawach teoretycznie można liczyć na pomoc koordynatora? Pojawiają się jakieś problemy podczas pracy?

@Młody

Czy w Goldarbeit GmbH zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Od razu jest normalna umowa o pracę,niemiecka umowa o pracę

Berliner

Jak jest z dojazdami do pracy?

@Berliner

Dojazd do pracy z zakwaterowania we własnym zakresie,mimo to osoby bez auta są zatrudnieniani i jeżdżą z osobami które mają auto ale agencja ani żaden pracodawca nie może ingerować w takie sprawy

Nikaaa

Witam czy ktos pracował badz pracuje w Treuenbrietzen około 80km od Berlina w kierunku Lipska na produkcji elementów motoryzacyjnych ?Razem z mężem mamy propozycję wyjazdu. Z góry dziękuję za wszelką odpowiedź.

Michaśka

Tez właśnie jak poprzednika interesowałaby mnie praca osoby koordynującej. Czy jest tu ktoś kto ma faktycznie doświadczenie z tego stanowiska i mógłby się odnieść? W opisie oferty podkreślano możliwość na rozwój, ciekawi mnie jej bieżący zakres. Przybliżycie go? I czy od kolejnego roku jakieś przyjęcia będą możliwe? wtedy może przyjrzałabym się aktualnym warunkom

Kolorowa_myszka

Drodzy, czy Ktoś z Państwa był na projekcie w Mutlangen przy produkcji części samochodowych i może napisać parę słów w tym temacie? Bardzo dziękuję za pomoc.

Fgh
@Kolorowa_myszka

Praca w Mutlangen lekka , niektórzy narzekają,że za ciepło ,jest ciepło ale nie gorąco . Większość jak to mówią to "ciapaci" ,kilku ciemnoskórych,jak ktoś jest rasistą to nie dla niego. Trafiają się nadgodziny,Polaków jest tylko kilka osób ,mieszkanie bardzo dobre.

@Fgh

Mieszkania zaciekawiły a raczej to określenie, że „bardzo dobre”. Po ile osób na całość i jak to wygląda z pokojami? Ogólnie zazwyczaj mieszkają ludzie z jednego zakładu? Chodzi mi o zmianowość

Praca z perspektywy rekrutowanego może być uznana za lekką? A co z koordynatorem? mignęła mi taka dawniejsza oferta na to stanowisko z pewnego portalu. To były akurat nabory do Rzeszowa, powiedzcie jak pracuje się na obsłudze oddelegowanych pracowników? Ciekawi mnie druga perspektywa i przede wszystkim jak taka praca jest płatna? Nie było nawet widełek

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Goldarbeit GmbH dla pracy jako Monter są dla was satysfakcjonujące?

Piwko

@Piwko

Mi (nam ) za urlop normalnie płacą ,dziwi mnie,że komuś mieliby nie płacić za urlop . Co do L4 nie wiem bo nie byłem (odpukać ) ,z doświadczenia wiem,że niektórzy nie płacą za krank ,mi też kiedyś jedna agencja nie wypłaciła

Praca

Witam czy ktoś pracuje aktualnie przez tą agencję i może coś powiedzieć na temat pracy, zakwaterowania ?

zależy o co pytasz
@Praca

zależy o co pytasz, bardzo niekonkretne pytanie. Pracuję tu aktualnie. Zakwaterowania są o różnym standardzie, szału nie ma, staroświecko, ale ciepło. Praca, jeśli chodzi o Gedern, niesprawiedliwa. Jesteś wsparciem dla stałych pracowników, którzy pracują na akord. Czyli ty miesięcznie zarobisz jakiś tysiąc euro, a oni dwa. Ale macie takie samo tempo pracy. Tak samo szybko i wydajnie, oraz bezbłędnie oczywiście, obsługujesz maszyny i dźwigasz skrzynki.

@zależy o co pytasz

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam... Po pierwsze to zakwaterowanie. Zostało wskazane, że o różnym standardzie, mogę mieć wpływ na niego? Jakikolwiek? Jakie najgorsze się trafiło w Twoim przypadku i najlepsze przy tym? No i tego wsparcia nie łapię chyba, jesteś na innym stanowisku a robisz dosłownie tę samą robotę czy jest trochę lżej?

@zależy o co pytasz

Kłamiesz ,w Gerden jest 12,43 i mieszkanie za darmo,na miesiąc wyjdzie około 1400 euro netto na konto ,może ci bezpośrednio faktycznie zarobią dwa (ja tego nie wiem) ale muszą opłacić sami mieszkanie i suma sumarów wychodzą podobnie

Praca

Witam pracuję ktoś przez tą agencję? Może się wypowiedzieć o pracy, standardzie mieszkania no i o zarobkach. Ma Fb co chwila dodają różne projekty

@Praca

Pracuje u nich pół roku . Wypłata zawsze na czas,pasek/rozliczenie na maila ,z niczym nie było problemów. Co do zarobków to masz podawane w ogłoszeniu ,12,43 i mieszkanie za darmo ,jest to stawka sprawiedliwa dla obu stron ,nie wiem jak na innych projektach ale u mnie nie prowadzą tzw zeitkonta ,banku czasu pracy , wszystkie godziny wypłacają . Ja,my mamy akurat fajne mieszkanie ale do tego trzeba mieć dystans bo z zakwaterowaniem różnie bywa. Ogólnie oceniam agencje na plus

Wox

Odradzam wspolprace z rekruterem Julita Luptowicz -krotko (usunięte przez administratora)

Zaz
@Wox

Można prosić o więcej szczegółów?

Zaz
@Wox

Dlaczego? Możesz napisać coś więcej?

@Zaz

Widzę, że praca zainteresowany jesteś, ciekawe czy on wgl., jeszcze odpisze. Rozumiem, że Cię zaniepokoił? Miałeś z nią styczność, że się tak zaciekawiłeś?

Rafał Wilczeka

Dzwonie w sprawie z polecenia Wujka Mariusza Filipiaka

Aleksandra
@Rafał Wilczeka

W jakie sprawie dzwoniłeś jeśli można wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Goldarbeit GmbH - Berlin

• Jak się pracuje w Goldarbeit GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Goldarbeit GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goldarbeit GmbH?

Goldarbeit GmbH