J.I.T. Personalservice Logistics GmbH

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o J.I.T. Personalservice Logistics GmbH

Krystian

Naprawdę dobra agencja pracy, bardzo pomocny personel,bardzo łatwy i szybki kontakt, polecam j.I.T.

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Pracownik Budowlany w firmie J.I.T. Personalservice Logistics GmbH? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Andrzej Nowy wpis

Pracowałem prawie rok, nie ma za bardzo się do czego doczepić.To co zapisane dostaje się,wypłaty na czas.Także moja opinia pozytywną.

Mario

Pracodawca ok. Byłem u nich kilka lat. Z niczym nie było problemu. Pracują ludzie w porządku. Wypłaty terminowe. Z urlopem też nie było problemu.

Maria Nowy wpis
@Mario

No jak kilka to ewidentnie tragedii nie było. Jaka praca, stanowisko ?

Adam Paderborn Nowy wpis

Pracuję w firmie ponad pięć lat i mogę zapewnić że powyższe komentarze są trafione . Naprawdę mam kontakt z osobą która mi pomaga , dostaję dodatki do urlopu i świąt . Wypłaty są regularne i napiszę wam więcej miałem kiedyś trudną sytuację materialną na początku współpracy i powiedziałem wprost jak jest i Pomogli mi naprawdę . Pozdrawiam Adam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.I.T. Personalservice Logistics GmbH? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
SergioW

Polecam. Dobry kontakt z pracodawcą, obsługa po polsku. Wypłata na czas, płatne urlopy. Rzetelna firma

SlavkoR

Polecam pracodawcę. Pracuję kilka lat i jestem zadowolony. Wypłaty na czas . Przez cały trwania umowy opieka koordynatora. Bardzo dobry kontakt z pracodawcą, nie ma problemu z wystawieniem dokumentów. W razie wątpliwości wszystko wyjaśniają. Na plus jest obsługa w języku polskim. Polecam

M.M

Polecam. Profesjonalna firma.

Krystian

Zostaw merytoryczną opinię o J.I.T. Personalservice Logistics GmbH - Bielefeld

• Jak się pracuje w J.I.T. Personalservice Logistics GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy J.I.T. Personalservice Logistics GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.I.T. Personalservice Logistics GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.I.T. Personalservice Logistics GmbH