Nawrocki Sp. z o.o

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nawrocki Sp. z o.o

Witamy serdecznie na profilu naszej firmy.

W ostatnim czasie na stronie pojawiło się wiele pozytywnych wpisów, za które bardzo dziękujemy.  Niestety obserwujemy także pojawiające się opinie pełne goryczy, złości, a co najgorsze obraźliwych i nieprawdziwych informacji. Kierowane są one nie tylko pod adresem naszej firmy, ale także Pracowników i to do nich chcemy odnieść się w tym wpisie.

Jesteśmy w procesie zmiany – dwa lata temu wdrożyliśmy program zarządzania produkcją. Dziś możemy lepiej planować naszą pracę i dawać informację zwrotną Pracownikowi o efektach jego pracy. Niektórzy błędnie mylą ten proces w poniższych wpisach z donosicielstwem i poniżaniem. Zmiana stwarza nam nowe możliwości rozwoju i dalszej gwarancji stabilnej pracy, ale wymaga od nas także zaangażowania. Ogromna większość naszych Pracowników wspiera nas w tym procesie. Są też tacy, którzy postanowili wybrać inną drogę. Szanujemy ich wybór i życzymy wszystkiego dobrego.

Niestety są osoby, które anonimowo, a tym samym czując się bezkarnie, obrażają ludzi, z którymi pracują lub pracowali. Chcemy wyraźnie powiedzieć, że nie zgadzamy się na taką postawę! Nie zgadzamy się na brak szacunku dla drugiego człowieka! Nie zgadzamy się na stronniczość i dzielenie nas na „tych w biurach” i „fizycznych”! Pracujemy w jednej firmie Nawrocki Sp. z o.o. i szanujemy się bez względu na wiek, płeć czy wykonywane zadania.

Wszystkim Pracownikom, którzy budują z nami naszą firmę bardzo dziękujemy. Dziękujemy także osobom, które dzisiaj realizują się zawodowo w innej firmie. Wy także mieliście wkład w rozwój firmy Nawrocki.
Człowiek Nowy wpis

Chciałabym dowiedzieć się od kogoś o formalnych opcjach zatrudnienia dla Ślusarza. Ponieważ brat jest zainteresowany, ale chciałbym dowiedzieć się, czy dają tu umowę o pracę? Czy na start jest inna forma zatrudnienia?? Coś wiecie?

Nowy wpis

@Człowiek

Witam, Zatrudniamy zgodnie z Kodeksem Pracy na Umowę o Pracę (żadne zlecenie, czy dzieło). Zapraszam do nas na rozmowę, podczas której przestawimy propozycję warunków pracy oraz wszystkie przywileje. Pozdrawiam. Paweł Nawrocki

Ala Nowy wpis

Narzeczony szuka tu zajęcia, a firma szukała w sieci gdzieś pracownika jako Opiekun klienta. Jestem ciekawa i szukam odpowiedzi, czy dają tu umowę o pracę? Jak się zaczyna, to na start jest UoP czy inny rodzaj? I na jaki czas?

Bartek

Widzę, że firma szuka konstruktora niestety informacje na temat zakładu praktycznie nie istnieją. Jakiej wielkości jest dział konstrukcyjny, ile osób na produkcji, jaka atmosfera ? Dzięki za wszelkie informacje.

Pracownik ;-)
@Bartek

Dział konstrukcyjny liczy 4 osoby bardzo dobrze wyposażony w dobry sprzęt i elementy dodatkowe ( 2 duże monitory dodatkowo każdy ma dodatkowe urządzenie do obracania projektów 3D). Atmosfera bardzo dobra koleżeńska wszyscy sobie pomagają tak jak to powinno być w zespole. Na produkcji również nie ma problemów z wzajemną pomocą. Jeśli ktoś chce pracować to nie powinien narzekać na warunki, system placowy, czy inne bonifikaty. Pracodawca inwestuje w pracownika.

Roman
@Pracownik ;-)

Tak chyba było rok temu bo teraz mówi się inaczej

Katarzyna
@Roman

Jak się mówi dokładnie? Może podzielisz się tymi informacjami? Zastanawiam się nad aplikowaniem na opiekuna klienta i chętnie dowiem się co się zmieniło. Ktoś może też wie czy na tym stanowisku jakieś szkolenie wstępne obowiązuje?

Aplikant Nowy wpis
@Katarzyna

Nie polecam, rozmowa o pracę polega na odpowiadaniu na pytania z laptopa, pytania nie mające nic wspólnego z stanowiskiem m.in jakbyś miał nadprzyrodzoną moc to co chciałbyś robić, albo ile chciałbyś zarabiać za 5 lat hahahha. Pseudo ankieta trafia do kadr i to one podejmują decyzję a nie sam szef, z lekceważącym podejściem..

Joanna

Rekrutują obecnie pracownika na stanowisko KONSTRUKTOR. W wymaganiach jest napisane o komunikatywnym poziomie angielskiego. A jak firma sprawdza to u kandydatów? Rozmową czy jakimś testem? A może wystarczy tylko certyfikat?

Dzień dobry, Znajomość języka angielskiego nie jest warunkiem koniecznym i dlatego nie dyskwalifikuje w rekrutacji. Zachęcam do aplikowania. Pozdrawiam

Roman
@Nawrocki Sp. z o.o

Niestety opinie o waszej firmie są niezbyt pochlebne,więc jednak nie skorzystam.pozdrawiam

@Roman

Dzień dobry. Szanujemy decyzję i życzymy wszystkiego dobrego. Pozdrawiam

Firma Nawrocki Sp. z o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Joanna

Hejka, trwa rekrutacja na posadę Konstruktora. Jednym z podanych obowiązków jest projektowanie elementów do fabryk, także do tych za granicą. Co wiecie o wyjazdach służbowych za granice? Jak płacą za takie wyjazdy? Są diety lub dodatki finansowe za pracę za granicami? Jak wygląda kwestia zakwaterowania?

@Joanna

Dzień dobry, Pani Joanno, zachęcam do kontaktu z naszym działem personalnym, który odpowie na Pani wszystkie pytania. Dane kontaktowe znajdzie Pani na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam

Agata
@Nawrocki Sp. z o.o

A jakich zarobków można oczekiwać na stanowisku konstruktora? Firma zapewnia pakiet medyczny? Jakieś jeszcze benefity? Ciekawi mnie jak wygląda kwestia premii, przyznawana jest na tym stanowisku?

Na jakich programach pracuje się w dziale konstrukcji? Czy poszukują Państwo pracowników do tego działu?

@Zainteresowany

Dzień dobry, Pracujemy na Autodesk Inventor. Zachęcam do zapoznania się z ofertami pracy zamieszczonymi na naszym profilu. Pozdrawiam

Melly

W jakim systemie pracuje się u Państwa w firmie 1zmiana 2zmiany??

Janusz
@Melly

Pytasz bo jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Z tego co widziałem to szukają konstruktora i tokarza. Praca jest na jedną zmianę. Będziesz aplikował?

@Melly

Dzień dobry. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godz. 7-15. Pozdrawiam

santos
@Janusz

Nadal kogoś szukają?

@santos

Dzień dobry. Informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach znajdują się w zakładce "oferty pracy". Pozdrawiam

Olo

Zwolniło się kilku,zwolni się jeszcze kilku,a dziś o dobrego fachowca w tej branży jest bardzo ciężko.Głównym filarem firmy są doświadczeni ludzie ,którzy znają się na swojej pracy i potrafią rozwiązywać problemy z nią związane, jeżeli ich zabraknie,to nic tu po kierownikach,majstrach,brygadzistach i planach produkcyjnych skoro nie będzie miał kto ich realizować.

@Olo

Zgadzam się. Pracownicy są najważniejsi. Bez ludzi żadna firma nie przetrwa. Jednak bez zmian, które wymaga rynek, firma też nie przetrwa. Dlatego obowiązkiem firmy jest zapewnienie pracownikom najlepszych możliwych warunków pracy, które pozwolą na płynną realizację planów produkcyjnych. Jednym z instrumentów jest praca na celach i normach. Pisałem o tym wcześniej. Jedną z zalet jest możliwość ciągłego monitorowania zaawansowania prac i szybkiego reagowania, jeżeli jest taka potrzeba. Wtedy doświadczenie naszej załogi udowadnia, że odpowiedni podział pracy, szybki dostęp do przełożonego, szkolenia, inwestowanie w rozwój itp. mają sens. I w tym kierunku idziemy. Dobrego dnia :)

@Paweł Nawrocki

I co wyszło z tych zapowiadanych zmian? Nadal spora rotacja pracowników w firmie? Czy też udało się wyhamować odejścia?

Neutralny

W związku z pojawiającymi się wpisami na stronie, postanowiłem też się do nich ustosunkować. Jak najbardziej jestem za tym aby nikogo nie obrażać. Jak kto odbierze ten wpis to jego sprawa, ale opiszę z mojego punktu widzenia. Jeśli chodzi o atmosferę to jest bardzo zła ale przecież przychodzimy do pracy pracować choć moim zdaniem atmosfera pozytywna to jeden z czynników wpływających na osiągnięte wyniki pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenia bo taki wpis też się pojawił to moim zdaniem firma nie docenia pracownika aż tak jak niektóre wpisy to sugerują bo są firmy które w tych trudnych czasach potrafią pomóc choć trochę w walce z inflacja, i są to firmy też lokalne. Piszę ktoś o zmianach, zmiany są dobre i konieczne ale gdy pracownik widzi z tego korzyści a jak narazie to tylko widzi ze ciągle ktos go sprawdza, obserwuje, ocenia, -co pracownikowi po ocenie ze robi dobrze jesli oceną rodziny nie wykarmi. Nie będę oceniał pracy przełożonych ale to naprawdę boli gdy widzi się marnowanie pieniędzy a pracownikowi wyliczana jest każda minuta. Sprawa kolejna to piszę ktoś że wypłata na czas- czy to jakaś łaska chyba nie , następnie zaplanowany urlop to chyba też pracownikowi się należy choć pracodawca powinien ustalać ten plan raczej nie sam!!! Szkoda tylko że teraz trzeba tutaj wymieniać poglądy. Sprawa kolejna, a co to było na ostatnim zebraniu, nie będę cytował słów ale wszyscy wiedzą o co chodzi to właśnie jest jedną z żeczy która wpływa (usunięte przez administratora)chikę bo jeśli pracodawca czuje taka potrzebę to niech to zrobi a nie informuję o tym pracowników aby ich wystraszyć. Może ktoś przedstawi wkoncu pracownikom co te zmiany wnoszą i jakie pozytywy można wyciągnąć dla pracownika, . Podsumowując jeśli jest taka strona jak ta to każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i nie wolno nikogo straszyć że się odpowiednie służby zajmą ściganiem tych wpisów, i nie trzeba się dziwić że tu wyraża ktoś swoje niezadowolenie gdyż kiedyś to można było swoje argumenty przedstawić na zebraniach a teraz to już pracownik nie ma prawa się odzywać tylko wykonywać polecenia. Pozdrawiam wszystkich za dobre i zle opinię bo rozmowa to podstawa sukcesu:::kiedyś czytałem taki tekst i wydaje mi się mądry więc go zacytuje--- (Od niemal dwóch dekad, polscy specjaliści w działach HR zajmują się zarządzaniem zasobami ludzkimi, koncentrując się na ich efektywnym pozyskaniu i wykorzystaniu w firmie. Obecnie działania w tym obszarze idą o krok dalej i określane są mianem zarządzania kapitałem społecznym organizacji. Aby uniknąć naukowych definicji, w kontekście naszej rozmowy, powiem ogólnie, że kapitał społeczny organizacji, to szeroko rozumiane więzi i relacje pomiędzy pracownikami firmy. Myślę o takich relacjach jak lojalność, zaufanie, wzajemne zrozumienie, wspólne wartości i zachowania. Wiążą one pracowników i umożliwiają wspólne działanie. Kapitał społeczny czyni organizację czymś więcej niż zbiorem jednostek dążących do realizacji własnego celu, a zarzadzanie kapitałem społecznym przynosi firmie korzyści. Patrząc z tej perspektywy na lojalność pracowników, warto sobie zdać sprawę z faktu, że stanowi ona podstawę budowania lojalności klientów. Tam, gdzie samymi towarami nie da się „przywiązać” klienta, muszą to zrobić ludzie. Niezaangażowany, nieuczciwy czy źle motywowany pracownik nie zapewni klientowi komfortu w kontakcie z firmą. Sukces firmy zależy więc od zdolności jej pracowników. Lojalny pracownik to klucz do lojalności klientów, co przekłada się na rozwój firmy i wzrost zysków. Lojalni pracownicy identyfikują się z firmą, angażują się w pracę, są uczciwi i wiążą swoje losy z firmą – który z pracodawców nie jest zainteresowany takimi pracownikami? ) myślę że nadal firma ma takich pracowników lecz niestety odchodzą choć nie jest to tak straszna firma .

@Neutralny

Neutralny: Dziękuję za Twoją opinię. Dobra atmosfera pracy jest ważna. Obecnie firma, jak dobrze wiesz, wdraża narzędzia, które poprawią wydajność pracy w biurze i na produkcji. Ten proces dla kilku procent pracowników jest trudny. Jednak każdy może liczyć na pomoc swoich Brygadzistów i Kierowników. Macie z nimi kontakt codziennie i możecie zgłaszać wszelkie konstruktywne uwagi i pomysły. Zapraszam do siebie – ja również chętnie z Wami podyskutuję. Każdy z nas ma swoje argumenty i wierzę, że odpowiednie ich przedstawienie i udowodnienie doprowadzi do wypracowania wspólnego mianownika. Znamy problemy związane z podwyżkami. Dotykają firmę i pracowników. To nie prawda, że firma Nawrocki nie pomaga w walce z inflacją – wręcz przeciwnie, zostały zatwierdzone podwyżki. Jednak podwyżki nie biorą się z niczego. Podwyżkę mogą dać firmy, które stać na nie. Naszą firmę stać, ponieważ wdrażany program pracy na celach daje wyniki w postaci bardziej efektywnej pracy. Brygadziści i Kierownicy wraz podległymi pracownikami coraz lepiej realizują plan produkcyjny. Codziennie monitorujemy plan produkcji i wiemy, którzy pracownicy potrzebują wsparcia. I to wsparcie udzielamy, choć dla kilku pracowników jest to przejaw (usunięte przez administratora) „nadmiernej kontroli”, „psychicznego znęcania”. Oni już odeszli. Inni odejdą. Ci, którzy pozostaną docenią zmiany i dostrzegą, iż były niezbędne. Zapraszam każdego pracownika do mojego biura – chcę poznać Wasze opinie – one są dla mnie bardzo ważne. Łatwiej się zarządza firmą, kiedy dostaje się informacje bezpośrednio, a nie przez anonimowe wpisy. Mile widziane są również pomysły, jak usprawnić pracę, zredukować marnotrawstwo. W najbliższy poniedziałek będzie okazja podzcas mojego spotkaniu z załogą. Jeżeli chodzi o normy, czyli czasy produkcji: ich określenie jest niezbędne, aby każda firma mogła istnieć i się rozwijać. Wyjaśnię, iż praca bez norm uniemożliwia kontrolę kosztów produkcji, co prowadzi do błędów w wycenie naszych produktów: będą albo za drogie (nikt ich nie kupi), albo za tanie (firma będzie tracić pieniądze, nie będzie zarabiać). Dlatego produkcja musi być opomiarowana i ustalone czasy produkcji muszą być dotrzymane. To łączy się z wymaganiami, które narzuca nam rynek. Dalsze ignorowanie konieczności wprowadzenia efektywnego planowania produkcji nie mogło już dłużej być akceptowane przez zarząd firmy. Stąd decyzja o wdrożeniu Prodio i pracy na celach. Wiedzieliśmy, jaki będzie tego koszt: kilka procent pracowników zwolni się sama, kilka procent zostanie zwolniona, ponieważ nie będzie w stanie dostosować się, pomimo pomocy firmy. Wiedzieliśmy, że wystąpi przejściowe niezadowolenie kadry. Jednak wdrożymy ten plan do końca, ponieważ nie ma innej drogi. Zapraszam do konstruktywnej dyskusji. Pozdrawiam. Paweł Nawrocki

@Paweł Nawrocki

Naturalnie my to wszystko rozumiemy i staramy się do zmian przystosować. Oczywiście niektórzy opornie do tego podchodzą ale to już ich sprawa. Przechodząc do meritum. Chodzi o normy i czasy wykonania danego detalu. Bywa tak, że jednego dnia wykonanie jednej części zajmuje np. 2 godziny. Innego dnia ze względu na inne czynniki typu sprzątanie czy brak narzędzi czy awaria to samo zamówienie zajmuje np. 4 godziny. I właśnie przez te niezależne od nas czynniki wystawiana jest negatywna ocena naszej pracy przez przełożonych. I stąd niekiedy pojawiają się zgrzyty. Moim zdaniem niepotrzebne. A wystarczy tylko wysłuchać pracownika a nie od razu grozić naganami.

Paweł Nawrocki

Witaj. Takie sytuacje nie powinny się zdarzać. Produkcja danego detalu powinna zabrać podobny czas. To, że zdarzają się przerwy spowodowane np. sprzątaniem jest naturalne, w firmie, w której dba się o czystość. Zapotrzebowanie na narzędzia powinno być zgłaszane wcześniej - plan produkcji jest znany. Należy zapotrzebowanie zgłaszać do Brygadzisty. Ponadto, negatywne oceny od jakiegoś czasu się nie pojawiają. Plany produkcyjne są wyrabiane w ponad 90%. Wielu pracowników zbliża się do 100%. Pracujecie naprawdę dobrze. To Wasza zasługa, ale nie zapominajcie, że to właśnie wdrożenie pracy na celach i normach, jako system, spowodowało, że wiemy jak realizowany jest plan. I ile wynoszą koszty produkcji. Jest to zasługą również Brygadzistów i Olgi. Niepodważalnie. Dlatego tak ważne są dobre relacje między Załogą a Kierownictwem - wtedy praca idzie gładko i przyjemnie. Dobrego dnia. Paweł Nawrocki

Życzliwy

Ostatnio bacznie obserwuje dodawane tu komentarze i szczerze mówiąc przykre jest to co się stało z tak dobrze funkcjonującym zakładem. Kiedyś praca tu była chlubą , człowiek się szczycił tym miejscem . Dziś... No cóż . Psychika siada . To nie jest normalne , że nadzór nad pracą mają osoby bez kompetencji i odpowiedniego doświadczenia . Przykre jest to że ludzie nie mogą spokojnie zjeść czy wypić kawy czy herbaty . Przykre jest to , że narzucane normy dyskryminują pracownika . Powoli ludzie tu zaczynają się czuć jak w (usunięte przez administratora) . Każdy dzień to męczarnia , obawy czy dotrwamy do końca dnia . Niby są tu osoby które znają się na przepisach, pytanie tylko czy na prawach pracownika też? Bo wiele z nich w ostatnim czasie zostało złamanych . Mobbing ? Hmmm to też znęcanie psychiczne . Uważam że zakład powinien kierować się opinią wszystkich ludzi w zakładzie a nie tylko opiniami pań z biura , które tak naprawdę nigdy młotka w ręku nie trzymały. Niby mówi się że szczęśliwy pracownik potrafi wiele z siebie dac , tylko że tu strach blokuje ludzi . Większość zakładu szuka już innej pracy . Nie będę oceniać kto pozwolił na taką rewolucje ale w tym systemie czeka firmę zła przyszłość . Teraz ludzie pracują tu z musu . Nie mają prawa głosu , zresztą nie mają żadnych praw . Proponuję żeby zarząd dobrze się zastanowił nad jakimiś zmianami . Lepiej teraz jak później jak już się straci ... Panie z biura nie pójdą pracować za fachowców których macie na prawdę dobrych. Docencie to póki jeszcze nie jest za późno.

Pawel Nawrocki
@Życzliwy

Życzliwy: Dziękuję za opinię. Nawrocki to nadal dobrze funkcjonująca firma, która dzięki świetnemu zaangażowaniu 95% pracowników produkcyjnych i biurowych osiągnęła w 2021 bardzo dobry wynik. Dziękuję za to Wam wszystkim. Zgadzam się, że kilku pracowników nie potrafiło dostosować się do wprowadzanych nowoczesnych technik zarządzania i planowania produkcją. Życzę im wszystkiego dobrego w nowym miejscu pracy. Poprawa systemu planowania i zarządzania produkcją jest niezbędna. Jednak to nie żadna rewolucja, tylko ewolucja – stopniowo wprowadzana praca na celach, związana z określaniem norm (czasów) produkcyjnych. U nas to nowość i nie każdy ją akceptuje. Jednak po pełnym wdrożeniu służy firmie, a tym samym pracownikom. Co najważniejsze, służy naszym klientom, dzięki którym firma istnieje i rozwija się od 25 lat. Choć możecie się z tym nie zgadzać, to dla mnie, jako prezesa zarządu najważniejszy jest ogół pracowników oraz każdy z Was osobno. Jeżeli widzicie problem – zapraszam do mnie. Wysłucham i znajdę rozwiązanie, aby wszyscy byli zadowoleni. Kierujemy się opinią naszych pracowników, poprzez codzienne spotkania kadry zarządzającej. Znamy sytuację i niezadowolenie kilku pracowników. Zapewniam Was, że zostaniecie wysłuchani i Wasze uwagi weźmiemy do serca. Jednak z obranej drogi nie zejdziemy. Mamy jasno obrany cel: zapewnienie pracownikom jeszcze bardziej stabilnego i lepszego miejsca pracy, w którym będą mogli się realizować na miarę swoich możliwości. Firma jest gotowa, aby zmierzyć się z przejściowymi konsekwencjami, aby w niedługim czasie pracownicy odczuli pozytywny wpływ wprowadzonych ulepszeń. Jeżeli chcecie porozmawiać ze mną, wyrazić swoje wnioski, uwagi czy wątpliwości oraz pomysły - moje drzwi są dla Was otwarte. Pozdrawiam wszystkich. Paweł Nawrocki PS. Odpowiadam na wątek „kto pozwolił na taką rewolucję?”. Ja, ponieważ to rynek ją wymusza. Bez zmian firmy upadają. Ja nie chcę, aby nasza firma upadła.

pytanie

Praca jak każda inna trzeba wykonywac swoje obowiazki wypłata zawsze na czas i spoko pod tym wzgledem i dodatki socjalne jakos nie mozna narzekac ale jak dwa lata temu wprowadzili prodio i prace na czas to trzeba zaopatrzyc sie w termosy na herbate i pampersy, i czy za kupione pampersy i termosy trzeba będzie przyniesc paragon czy fakture czy to na wlasny koszt?

Klient

Właściciele firmy twardo stąpający po ziemi i dbajacy o jej rozwój. Zdecydowanie widać duże zaangażowanie w pozyskiwanie nowych kontrahentów. Bardzo dobra współpraca zarówno z pracownikami jak i właścicielami. Relacje z firmą na wysokim poziomie z dużą możliwością dialogu. Nic innego nie pozostaje jak tyko życzyć sobie takich firm.

Prężnie rozwijającą się firma , dająca możliwość zdobywania nowych umiejętności. Wdrażającą innowacje w zakresie organizowania produkcji. Atmosfera pozytywnie wpływa na pracę. Zarządzający firma rozumieją potrzeby pracowników, zawsze można dojść do konsensusu. Jedna z nielicznych firm na terenie miasta, która w odpowiedni sposób potrafi docenić pracę w kwestiach finansowych A także społecznych.

Dzik

Za Pana (usunięte przez administratora)też kolorowo nie było,praca po 12h i sobota 6h obowiązkowo a jak nie pasowało to był problem atmosfera wtedy też była nieprzyjemna a później to już nie komentuje bo brak mi słów poprostu się zwolniłem i to była najlepsza decyzja jaką podjąłem i za żadne skarby bym tam nie wrócił.

W tej firmie są dobre warunki , dobrze wyposażone stanowiska pracy , nie masz papieru masz predyspozycje firma wysyła na szkolenie . A co najważniejsze wypłata na czas. Kierowniczka równa babka zawsze idzie się dogadać. Ci co chcą pracować nie mają na co narzekać. Lepszej firmy w Żninie nie znajdziesz .

wypłata zawsze na czas, robią ludziom uprawnienia, mogę zaplanować sobie wyjazd bo urlop 2 tygodnie zawsze przypada w czasie wakacji i dużo prędzej znam jego termin, do tego tydzień wolnego (urlopu) miedzy świętami i nowym rokiem, ludzie spoko, dodatkowa kasa na święta i urlop. dla mnie ok

Cały czas pracuję

Kończąc mój wpis nie zamierzam się zwalniać nie widzę (usunięte przez administratora) robota zrobiona kasa wypłacona :) tak powinno być

Cały czas pracuję

Czytam o (usunięte przez administratora) wizytach kierowniczki w toalecie oglądaniu nas na monitoringu, nawet prokurator i nie wierze. Serio? Zwolnili chłopaka który robił swoje? Do poprawy jest sporo jasne że tak. Dni z dołem psychicznym jasne że tak. Kumpel który wyleje pomyje na Goworka jasne że tak. Najważniejsze że mam zapłacone na czas, robię swoje i tyle. jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy to tu napisze a co

Zostaw merytoryczną opinię o Nawrocki Sp. z o.o - Żnin

• Jak się pracuje w Nawrocki Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Nawrocki Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nawrocki Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nawrocki Sp. z o.o