Opinie o Elsolar Sp. z o.o. w Łyski Białostocka 5

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elsolar Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elsolar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elsolar Sp. z o.o. w Łyski Białostocka 5

@obecny pracownik Nowy wpis

Co z tego że macie 12 brygad, jak firma nie jest wstanie zapewnić im obiecanej pracy w Niemczech. Sprzątanie placu, wykorzystane już urlopy wypoczynkowe, ciągłe zmiany kadrowe, nieprzychylne podejście kadry kierowniczej do prostych monterów i nowy dyrektor który nie bardzo wie o co chodzi. Jest już najwyższy czas pożegnać się z firmą, nie polecam.

Kadry Nowy wpis
@@obecny pracownik

Nasze podejście jest odpowiedzialnie i racjonalnie, dlatego w okresach pobytu w Polsce staramy się zapewnić ciągłość pracy. Przepisy dotyczące zatrudniania pracowników oddelegowanych do pracy w Niemczech wymagają stosowania obowiązkowych 3-miesięcznych przerw po przepracowaniu 18 miesięcy. Koordynacja pracy kilkunastu brygad z zastosowaniem obowiązującego prawa oraz harmonogramu inwestorskiego jest wyzwaniem, jednak nasza kadra kierownicza radzi sobie z tym doskonale i to już od 20 lat. Wiemy doskonale, że wiedza i doświadczenie oraz zrozumienie i dostosowanie się do przepisów są najważniejsze. Rozumiemy też, że nie każdy jest w stanie temu sprostać i czasami należy się rozstać. My robimy dalej swoje i idziemy do przodu z tymi, którzy dotrzymują nam kroku.

@kandydant Nowy wpis
@Kadry

Dzień Dobry, z tych komentarzy można wywnioskować, że dobrze to w tej firmie nie jest, pracownicy narzekają - biuro się broni. Idę do konkurencji waszej, wcześniej już interesowałem się pracą na tego typu domach.

pracownik Nowy wpis

Nasze brygady kierowane są przez doświadczonych elektryków znających się na swojej pracy. Nie ma przy tym żadnych ograniczeń wiekowych, wystarczy wiedza i umiejętności. W tym przypadku widocznie czegoś zabrakło ???? Zatrudniamy obecnie 12 brygad dwuosobowych i większość stanowią młodzi ludzie. Najniższa stawka to 16 euro/h dla pomocnika elektryka + premia. Brygadzista zarabia 20 euro + premia. To wszystko na umowę o pracę, zakwaterowanie i dojazdy po naszej stronie. To bardzo dobre warunki. Jeśli chodzi o przejazdy z budowy na budowę, to działamy w całych Niemczech i planujemy nasze realizacje tak, aby odległości były jak najmniejsze. Prace w Niemczech realizujemy od ponad 20 lat więc znamy się na tym ???? Jeśli zastanawiasz się nad tą pracą najlepiej skontaktuj się z nami bezpośrednio, a powiemy Ci jak jest naprawdę. Na pewno warto spróbować to nic nie kosztuje, a można tylko zyskać. Wystarczą przy tym tylko chęci, reszty Cię nauczymy.

Pozdro

Nie polecam wyjazdów Do Niemiec z tą firmą same stare dziady jako brygzadziści młodzi nie chcą tutaj pracować krótkie terminy na domy ,słabe wypłaty jak na elektryka w Niemczech pensjonaty speluny długie przeloty pomiędzy budowami

Czy zatrudnienie ma jakieś plusy? Dodaj opinię o przedsiębiorstwie Elsolar Sp. z o.o. w miejscowości Łyski i napisz jakim naprawdę jest pracodawcą.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Elsolar Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Oszukany

Nie wypłącaja obiecanych premii, nawet dla szczebli kierowniczych, nie mówię juz o standardowych pracownikach. Atmosfera podlizywania się "górze" nie polacam nikomu, są duzo lepsze firmy OZE. Do tego sprzedaz dziadowskiego sprzetu z marza 70%...

Zostaw merytoryczną opinię o Elsolar Sp. z o.o. - Łyski

• Jak się pracuje w Elsolar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elsolar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elsolar Sp. z o.o.?

Elsolar Sp. z o.o.