Opinie o Meritum Nieruchomości Piotr Kot sp.k. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meritum Nieruchomości Piotr Kot sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meritum Nieruchomości Piotr Kot sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meritum Nieruchomości Piotr Kot sp.k. w Grodzisk Mazowiecki

Iwona Nowy wpis

Nie polecam współpracy z Agencją. Doświadczyłam konfabulacji, chamstwa i pomówienia. Za odwołanie kilka dni wcześniej spotkania zagrożono mi brakiem współpracy. Uwaga dla Agencji:t o nie Wasze nieruchomości są sprzedawane, pośredniczycie tylko i to za wielką kasę od obu stron, z tego żyjecie. Nie macie prawa ograniczać dostępu do nieruchomości innym klientom NAWET GDY ODWOŁAJĄ SPOTKANIE STO RAZY. Ta sprawa nadaje się do zgłoszenia wyższym instancjom. Brak profesjonalizmu i chamstwo. Chamstwo i uzurpowanie sobie prawa do wyboru jednego klienta ograniczając dostęp innym klientom. . Nieprofesjonalizm, brak etyki i chamstwo.

Właściciel Nowy wpis

Panie Andrzeju, nie mieliśmy przyjemności z Panem rozmawiać ani współpracować... Dziwnym trafem negatyw w tym samym czasie co Pani Wiktorii...Nieetyczne zachowanie konkurencji, po raz kolejny. Życzymy pomimo wszystko sukcesów zawodowych... Meritum Nieruchomości.

Właściciel Nowy wpis

Szanowna Pani Wiktorio, Doskonale wiemy, iż Pracuje Pani u konkurencji i powyższe uwagi są bezpodstawnymi zarzutami co do naszej firmy. Działa Pani bardzo nie etycznie, dodatkowo wrzucając personalia osoby która nie jest osobą publiczną a jak wiadomo jest RODO. Oczywiście życzymy Pani sukcesów zawodowych, ale proszę pamiętać, że nie tędy droga do osiągania dobrych wyników sprzedażowych. Meritum Nieruchomości

Właściciel

Ponieważ otrzymaliśmy informację od osób, które uczestniczyły w procesie rekrutacji w naszej firmie Meritum Nieruchomości, pragniemy poinformować, iż : firm pod nazwą " Meritum Nieruchomości" w Polsce jest ok. dziesięć z siedzibą w różnych miastach, a w samej Warszawie są 2 firmy nieruchomości pod tą nazwą. Nasza firma Meritum Nieruchomości rozpoczęła swoją działalność ponad 20 lat temu w Warszawie, ale niestety nie dokonaliśmy zastrzeżenia nazwy Meritum Nieruchomości, pomimo iż działalność pod nazwą "Meritum" zapoczątkowaliśmy jako pierwsi w Polsce. Obecnie wykonujemy działalność jako firma pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z siedzibą w Grodzisku Mazowiecki, więc wszelki zapisy osób pracujących, lub zainteresowanych pracą .. w innej firmie "Meritum Nieruchomości" z siedzibą w Warszawie - nie dotyczą naszej firmy z Grodziska Mazowieckiego. Odniesiemy się jeszcze do wpisu na temat ew. umów zleceń w naszej firmie.. Wszyscy pracownicy naszej firmy .. dodam Meritum Nieruchomości z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim.. pracują na podpisanych umowach o pracę na czas nieokreślony. Z poważaniem Właściciel Firmy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Meritum Nieruchomości Piotr Kot sp.k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Early Stage
logo firmy Specjalista ds. Marketingu I Błonie
DTH Selection
Marcelina

Firma ok, zapewniają szkolenie , świetne zarobki , szef wymagający ale potrafi spokojnie wszystko wytłumaczyć, z co przekłada się na sukcesy w sprzedaży. Pracowałem wcześniej w innej agencji i tylko potrafili zgnoić człowieka. Polecam z czystym sumieniem pracę w Meritum w Grodzisku Mazowieckim.

Marcelina

Skończyłam studia więc nie mam do czego wracać :) chyba konkurencja ma brak zajęć, brak transakcji skoro ma czas na wpisywanie takich bzdur...Zawiść nie zna granicy.....

Zostaw merytoryczną opinię o Meritum Nieruchomości Piotr Kot sp.k. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Meritum Nieruchomości Piotr Kot sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Meritum Nieruchomości Piotr Kot sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meritum Nieruchomości Piotr Kot sp.k.?

Meritum Nieruchomości Piotr Kot sp.k.