Opinie o Alex Max Sp. z o.o. w Świecie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Alex Max Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alex Max Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alex Max Sp. z o.o. w Świecie

Anonim Nowy wpis

Pracowałem w lutym w firmie. Wynagrodzenie obiecane ale nie wypalone przez 2 miesiące. Szef nie konkretny, zastrasza i zbywa pracowników. Zachęcam (usunięte przez administratora) do opisania swojej sytuacji pod pozwem grupowym, który został złożony.

Alex max sp z o.o

Prosze podac swoje imie i nazwisko-zweryfikujemy Pana wersje-mozemy to zrobic na drodze sadowej.Skoro Pan pracowal w naszej firmie wysrarczy imie,aby mozna bylo Pana zidentyfikowac.Co Pan na to?mozemy tez wyjasnic z Panem jak,rowniez z innymi osobami wasze opowiesci -tutaj na foru.Zapraszam zatem Pana do kontaktu celem zweryfikowania Pana wersji.Moze zaczniemy od spozywania alkoholu w czasie pracy,potem przejdziemy do panskich kompetencji jezeli chodzi o wykonanie pracy,nastepnie poruszyma Pana,jak to sie Pan wyrazil zapieprzanie jak do czestochowy,a skonczymy na odliczaniu pieniedzy za dni wolne-wystarca imie,kazdego z Panow-a zalaczymy wymiane sms-ow miedzy Panami ,a firma,obejmujace podawanie godzin pracy,potwierdzajace odbiory pieniedzy,wzywanie do poprawienia usrerek spowodowanych wasza nieumiejetnoscia wykonywania tejze pracy-zalaczymy opinie osob z ktorymi panstwo pracowaliscie itd,itp-zapraszam zatem do kontaktu.Zobaczymy czy starczy panom odwagi,ujawnic sie i skonfrontowac z rzeczywistoscia,ktora rzuci nowe swiatlo na wasze wypowiedzi tutaj,na tym forum.Rafal Szyperski-Prokurent Fa.Alex Max sp z o.o

@Alex max sp z o.o

Witam będziemy rozmawiać w sądzie,(usunięte przez administratora),nie wypłacenie wynagrodzenia,nie wypłacenie zaliczki,przeciąganie z wypłaceniem ze względu od inwestora itd..itp

@Alex max sp z o.o

Witam.Czy Pan ma wiedzę co się w tej firmie dzieje?Ile osób zostało (usunięte przez administratora) na wynagrodzenie?Ile osób zostało zrównane ziemią bo zapytali się o swoja wypłatę?Już nie wspomnę o umówie która nie była nic warta.....mam dalej wymieć.Do zobaczenia

@Alex max sp z o.o

Zobaczymy czy Pan będzie dalej twierdził w sądzie że pracownicy są winni ...na dzień dzisiejszy jest bardzo bardzo dużo osób poszkodowanych....a poczta pantoflową idzie dalej.....ludzie mają rodziny ...rachunki...itd....a nie wypłacanie swoich zarobionych pieniędzy....co to za firma...możecie kasować wiadomości ...ale to nic nie da

To dlaczego ten niby szef z kierownikiem są zgłoszeni do prokuratury i dlaczego z dnia na dzień rośnie liczba osób poszkodowanych.Pisac może każdy niech ten niby szef pokaże przelewy które żekomo zrobił, co innego gadał przez telefon a co innego na miejscu,niby kierownik bez papierów bez jezyka,śmiech i (usunięte przez administratora) ,a za każdym razem zwalacie na alkochol itd,a pseudo firma nawet nie ma alkomatu sami sobie zaprzeczacie,tylko sad i prokuratura wyjaśni sprawę ewentualnie ukara obu panów

Lenka

Podobna sytuacja nie dał umowy obiecanej po czym wysłał pismo że rzekomo szkody poniósł po zerwaniu umowy której nigdy nie było banda (usunięte przez administratora) Pójdziemy zntym do sądu

Obcy

A jakie przelewy ma pokazać....jak nie przelewa ...zaliczki nie wypłaca na jedzenie....zapytasz się się ile masz zarobione 2000 euro....jak nie więcej.....i co dostajesz ....można się domyślić 0000000

Szybki

Wielki majster A nie zna się na sprzęcie i na robocie gość porażka

Banda pijaków i meneli - totalna patologia wypisuje bzdury ,bo nie udało się im oszukać Firmy Mieszkałem z tą patologią na jednej kwaterze parę dni .Takie osoby powinno się izolować .Powinni podziękować szefowi ,że nie wyrzucił ich na bruk ,tylko pozwolił zostać az załatwia sobie transport

Obcy
@Paweł

Witam.Moge opinie na temat spółki Alex?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Alex Max Sp. z o.o. na stanowisko Monter - Operator maszyn? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oboje Panów stanie już nie długo przed prokuratorem i sądem oboje są tak samo winni więc oboje do jednego koszyka ,napewno będę robił wszystko aby Panowie trafili tam gdzie ich miejsca,zwykli (usunięte przez administratora) i naciągacze ale karma wróci nie dajcie się ludzie nabierać a na marginesie osobą która napisała że pracuje 2 lub 3 lata to klamca bo nikt nie pracował tam dłużej niż 4 tygodnie ale dla tego że liczył,na kasę tak po 1 tygodniu pracowali lub poznawali się tego samego dnia

Witam wszystkich czytających opinie . Pracuje w tej firmie od stycznia 2024 i zarówno ja ,jak i pozostali koledzy nie mamy zastrzeżeń ,ani do samej firmy jak i kierownictwa oraz Szefa .Wszystko jest zgodne z umową - wynagrodzenie jest płacone na czas oraz ewentualne zaliczki . Ostatnio kilku panów ,którzy przepracowali kilka dni ( są to anonimowi panowie ,którzy powyżej dokonali wpisów .)Otoz ci panowie ,po otrzymaniu zaliczek urządzili kilkudniowy maraton alkoholowy - ich pokoje wyglądały jak chlew - nie zostali również dopuszczeni do pracy oraz automatycznie zwolnieni i nakazano im opuścić miejsce zakwaterowania . Powiem krótko - takie bydła jak ci osobnicy ,którzy pracowali raptem 8 dni - dawno ja i moi koledzy nie widzieliśmy . Szef po ich przyjeździe wywiązał się jak zawsze z umowy i w ten sam dzień zwrócił im pieniądze na podróż - jednak ci panowie przeznaczyli pieniądze na alkohol .Cieszy nas bardzo reakcja Pana Kierownika oraz Szefa ,którzy momentalnie usunęli owe osoby Jeżeli chodzi również o umowy - nie ma zastrzeżeń .

Ludzie szukajcie na fb więcej o tej firmie,nie dajcie się nabrać,nie dostaniecie kasy ani na powrót do domu.Ten kto morze niech ucieka spowrotem a ktoś kto nie ma za co wracać może uzyskać pomoc w ambasadzie

Firma Alex Max Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko Technik utrzymania ruchu. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Witam wszystkich co czytają te opinie. Hmmm od czego by tu zacząć do pracy nawet ok przewuz jest zorganizowany wszystko niby wszystko ładnie ciacianie problemy zaczynają się dopiero jak się jest już na miejscu. (usunięte przez administratora)

Krystian

Nie rozumiem twojego wpisu-opini.Dlaczego praca na m2 jest problemem?Pracodawca pyta sie pracownika,jakie narzedzia sa potrzebne?a jaka prace miales wykonywac?Piszesz,ze wszystko mialo byc,a nie ma nic-Czego konkretnie nie bylo?Piszesz ze pracodawca kreci itd itp-w jakiej sytuacji ?Przeczytalem twoja opinie i odnosze wrazenie,ze napisalo ja 6 letnie dziecko .Napisz konkretnie i tak zeby mozna bylo zrozumiec .

Krzys

witam.Chcialbym sie zatrudnic w tej firmie na stanowisku tynkarza.Oferuja dobre warunki.Moglby Pan doprecyzowac swoj wpis.Rozmawialem z pracownikami,ktorzy pracuja w tej firmie okolo 2-3 lata-w sumie 4 osoby.Nikt nie narzekal,dlatego interesuje mnie,co pan mial na mysli.Z gory dziekuje za doprecyzowanie panskiej opini.Krzysztof Nowaczyk.

Zostaw merytoryczną opinię o Alex Max Sp. z o.o. - Świecie

• Jak się pracuje w Alex Max Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alex Max Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alex Max Sp. z o.o.?

Alex Max Sp. z o.o.
  • Wojciecha Kossaka 23