Opinie o Talent River Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Talent River Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Talent River Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Talent River Sp. z o.o. w Poznań

Jagna Nowy wpis

Cześć. Czy przez tą agencje nadal można wyjechać do pracy do Francji? Widzę, że nawet pisaliście o tym tutaj ale niestety nie mogę znaleźć żadnych ofert ( konkretnie do Francji).

Qulson

Pracował ktoś jako pracownik produkcji serów we Francji w okolicach Grenoble i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery oraz o współpracy z agencją.

dana
@Qulson

tak pracowalam podaj email odezwie sie

qulson
@dana

Czy są wiarygodną i wypłacalną firmą?

Iza Nowy wpis
@Qulson

Witam,ja pracowałam i mogę powiedzieć że trafiliśmy na super mieszkanie darmowe i praca też była ok, ale nie ukrywam że trzeba było mieć sprawne ruchy, bo przed świętami jest dużo roboty. Pracowałam na poziomie produkcyjnym bo na pakowaniu jest lżej, mało Polaków co jest plusem, atmosfera fajna, jak dobrze pracujesz, Francuzi zadowoleni i chwała, z zarobków byliśmy też zadowoleni

Dorota Nowy wpis
@Iza

dlaczego mała ilość Polaków była uznana za plus? I w razie czego to norma w tej lokalizacji, którą opisujesz? Podkreślasz, że mieszkania darmowe to ile normalnie się płaci? I jeszcze odnośnie okresu świąt to na lepszą kasę można liczyć?

Iza Nowy wpis
@Dorota

Oplacalany jest przyjazd w okresie od października do grudnia, wtedy jest najwięcej godzin i nadgodzinami można nadrobić, jest możliwość pracy w niedzielę i czasem święta i jest płatne 100 procent. Co do Polaków dobrze ze są bo można się dogadać i niektórzy znają francuski, chodziło mi bardziej o to że nie ma takiego przesytu ludzi z Polski jak w niektórych zakładach za granica. Jesli chodzi o mieszkania to firma je oferuje za darmo na okres 3 mies jeśli się umowa kończy to nie ma problemu z przedłożeniem tylko ze zakwaterowanian już musicie szukać na własną rękę co we francji nie jest takie proste.

Izabela

Czy jest ktoś kto już pracował przez ta agencje ?

dana
@Izabela

tak pracowalam w tamtym roku przez ta firme

Elżbieta
@dana

Dana, napiszesz cos wiecej? jak było. jak warunki, jak wyplata, mieszkanie, dojazd, kontakt z agencja?

Zostaw merytoryczną opinię o Talent River Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Talent River Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Talent River Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Talent River Sp. z o.o.
  • Działyńskich 6 lok. 4