Opinie o Przedszkole i Żłobek Krasnoludek Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedszkole i Żłobek Krasnoludek Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedszkole i Żłobek Krasnoludek Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole i Żłobek Krasnoludek Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Czy pracownicy są dobrze traktowani i mogą liczyć na premie ?? Szef nie wymusza haraczy za prace ?? Jak to miało miejsce w pewnej sieci żłobków i przedszkoli ?

Madzia
@Ania

A to dobre, dobrze traktowani.?.?.?.? No procedury są standardowe, zasuwasz ile tylko dasz radę i na ile pozwolisz sobą pomiatać. Niestety zarobki tragedia, ogryzki jak zawsze, nigdy nie było nic ponad, no chyba, że wigilia firmowa, za którą później fakrura nie była zapłacona i przychodziły ciągłe wezwania do zapłaty.

@Madzia

Dzięki za info, ale tak myślałam. Też była pani przesłuchiwana w sprawie afery z haraczami i dotacjami ? Wezwania do zapłaty to główny temat w firmach państwa (usunięte przez administratora) - proszę zajrzeć na profil SKU HOUSE Piotrków Tryb. albo akademi dziecka A czy wie pani kto jest całym szefem spółki ? Czy to pan Zdzisiek czy może jego synalek ? Czy jest może już kolejny właściel, któremu sprzedali ?

@Ania

O co w tym wszystkim chodzi? A do czego Ci potrzebne jest info kto jest szefem? Będziesz coś wobec tego dalej robić?

@Marzena

Potrzebuje wiedzieć, bo będę wobec tego coś dalej robić :-) Z góry dziękuje za odpowiedzi lub podpowiedzi.

Antoni

Co takiego? Ktoś Ci dał info więc też możesz powiedzieć o co Ci chodzi

Arek
@Antoni

Tajemnice widzę...

@Antoni

nie widzę żadnej odpowiedzi, a szukam kontaktu do właścicieli lub osoby zarządzającej

@Ania

Wtajemniczysz mnie choć trochę o co chodzi tak naprawdę z tym całym szefem tutaj?

@Marzena

Szukam prawdziwego szefa, a nie figuranta, który jest tylko na papierze- jeśli ktoś ma kontakt będę wdzięczna

@Ania

Ej bo chciałam właśnie pomóc w odszukaniu tego kontaktu i w googlach na wizytówce mają teraz info "tymczasowo zamknięte", ciekawe o co chodzi?

Aria Nowy wpis
@Marzena

No jak dlaczego? Bo już nie działają… Biznesio rozwalony i buda zamknięta.

Aria Nowy wpis
@Ania

Pan Zdzisław to słup. Tak powszechnie wiadomo. Jak przyjedzie to mu tylko oczy za Ukrainkami latają. Formalny właściciel na papierze. Na słupa synalek go wsadził. Ale dla niego już szukają mały pokoik. Podobno już niedługo zmieni adres zamieszkania z możliwością odwiedzin.

Marzena Nowy wpis
@Aria

Z możliwością odwiedzin? A co kiedyś był jakiś zakaz? Ogólnie to sporo czasu minęło i teraz to ciekawa jestem jak sytuacja osób tutaj obecnych się rozwinęła, udało się rozmówić?

Paula Nowy wpis
@Aria

Czy mam rozumieć, że ukrainki też zatrudniali w placówkach ?? Ciekawe za ile pojawi się podobny artykuł do tego poniżej " Poznajemy coraz więcej okoliczności afery w sądzie w Tomaszowie Maz., gdzie jedna z kierowniczek, wyłudziła co najmniej pół miliona złotych. Przypomnijmy, że pod koniec października tomaszowska policja podała informację o zatrzymaniu 57-letniej tomaszowianki, pracownicy Sądu Rejonowego w Tomaszowie, która wykorzystując swoje stanowisko kierownicze wyłudziła od Skarbu Państwa ponad pół mln zł. Sprawa zbulwersowała tomaszowian, bo jak wynikało ze zgromadzonych dowodów oraz postawionych zarzutów kobieta przez 8 lat przelewała na swoje konta pieniądze, które wpływały na konta sądowe, czyniąc z tego procederu stale źródło utrzymania siebie i swoich bliskich.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole i Żłobek Krasnoludek Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Przedszkole i Żłobek Krasnoludek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole i Żłobek Krasnoludek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedszkole i Żłobek Krasnoludek Sp. z o.o.
  • Juliusza 1
    98-311 Zduńska Wola

Przedszkole i Żłobek Krasnoludek Sp. z o.o.