Opinie o Love Beauty Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Love Beauty Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Love Beauty Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Love Beauty Sp. z o.o. w Wrocław

Aneta

Przestrzegam przed firmą Love Beauty Sp. z o.o. Wrocław KRS 0000805129 Biadun Michał Andrzej. Zostałam (usunięte przez administratora) Na początku 2020r zakupiłam szkolenie Danessa Myricks Masterclass na kwotę 1400 zł, które miało się odbyć 30.08.2020. Dnia 3.08.2020 otrzymałam informacje, że z związku z zablokowanymi połączeniami lotniczymi pomiędzy USA a Polską oraz ze względu na zagrożenie wirusem COVID-19 wraz z Danessą oraz partnerami wydarzenia, podjęli decyzję o zmianie terminu wydarzenia Danessa Myricks Masterclass i że nowy termin będzie podany do dnia 23 sierpnia. Następny e-mail informacyjny z nowym terminem na rok później i trzeba było potwierdzić swoje uczestnictwo bądź zrezygnować. Oczywiście zrezygnowałam, jednocześnie wyrażając chęć uczestnictwa w innym szkoleniu tj Kaja Karpienko – WEDDING MASTERCLASS 550 zł. Tak wiec kwota 1400 zł została pomniejszona o 550 zł za potwierdzeniem w mailu i że do zwrotu jest 850 zł. Kiedy minął termin zwrotów tj (180 dni), i zaczęłam się dopytywać bo już się niepokoiłam, i wtedy otrzymałam maila treści „ w związku ze złożeniem wniosku o upadłość firmy Love Beauty (właściciela marki Makeup Point), z dniem 1 lutego Makeup Point zakończył swoją działalność. Wszystkie zwroty zostaną rozliczone przez syndyka masy upadłościowej, który po wyznaczeniu przez sąd , będzie kontaktował się z osobiście (na podany w zamówieniu adres e-mail lub nr telefonu). wiadomość ta była wysłana 2.2.2021. Potem nikt nie odpisywał i nie odbierał telefonów. Spółka dalej istnieje i wcale nie ogłosiła upadłości, nawet konto na instagramie mają aktywne tylko pod inna nazwą. Teraz innych naciągają na swoje eventy i szkolenia. Do dzisiaj nie otrzymałam zwrotu!!! Zdecydowanie nie polecam tych (usunięte przez administratora) i naciągaczy.!

Zostaw merytoryczną opinię o Love Beauty Sp. z o.o. - Wrocław

Love Beauty Sp. z o.o.
  • Stanisławowska 63 lok. 12