Solvest Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Solvest Sp. z o.o.

Obecny kontrahent

Po dłuższym okresie współpracy możemy opisać trochę szerzej naszą pracę w Solveście Współpracujemy już ogólnie dobre parę lat, Polska na biurowcach , szkołach trochę wojska, Niemcy duże przemysłowe projekty. Co do obecnego właśnie w DE - to fakt, był stresik z wejściem na molocha w DE ale po 2 tygodniach z wprowadzeniem itp. wszystko ruszyło tak jak powinno, inne warunki pracy niż w PL nie są to przysłowiowe domki typu tu zakleić, tu kopnąć aby było proste liczy się dokładność muszę od siebie też dodać że na miejscu pracujemy na materiałach z najwyższej półki i to się chwali ułatwia pasowanie i szybkość pracy. Są codzienne raporty robione typu, kto, ile sztuk ile metrów czy kilometrów, gdzie, nawet na jakim piętrze itp. W pierwszej chwili mieliśmy wrażenie że tak średnio będzie nam się opłacało ale po rozmowie z właścicielami i nakreśleniu ile tego jest… że nie mówimy o kilku, kilku dziesięciu sztukach czy metrach ale w kilometrach czy też setkach tysiącach sztuk, no i tutaj rachunek był już inny najważniejsza jest kwestia planowania i myślenia w szerszej perspektywie. Jesteśmy na rynku już prawie 10 lat a relacje w porównaniu do innych naszych kontrahentów do tej pory są nieporównywalnie lepsze typu stały kontakt z właścicielami i kierownikami co jest ważne na budowach, organizacja i przydzielanie prac jasno określone zasady których się trzymają a do tego jeszcze są czasem elastyczni co nam się podoba wiadomo na budowach są różne sytuacje i nie było jak do tej pory żadnych zgrzytów a to już kilka lat, ale jeśli z jakichś względów coś nie idzie to staramy się znaleźć problem i to na samym początku, wyjaśniamy sytuację zastanawiamy się jak wyjść tak aby żadna ze stron nie była poszkodowana dlatego mówię są elastyczni ale z tego co słyszeliśmy mają swoją ograniczoną cierpliwość. Pieniądze – są bardzo dobre i adekwatne do naszej pracy w każdym razie moi chłopacy i tym bardziej ja nie narzekają, obecnie w DE pracujemy od przerobu i zdecydowanie się to bardziej opłaca, każda czynność wyceniania dodatkowo no i moi chłopacy mają motywację. Jeśli chodzi o terminy płatności to są zgodne z zapisami na umowie, nie zdarzyło się aby choć jeden dzień był poślizg i tu wielki plus na ich stronę, na budowach w Polsce i innych firmach czasem trzeba było się prosić. W szoku byliśmy jak kwota z przerobów była z do niepełnych euro itp. dostaliśmy zaokrągloną na duży plus wyżej – BRAWO! Ale żeby nie było aż tak kolorowo, są pewne niedociągnięcia nazwijmy je minusami. Okej Solvest ma u siebie chyba około 70 tak +- osób w tym nasze 10 ale mogli by postarać się z zapewnieniem noclegu. Tutaj z pomocą zawsze wychodził pan Łukasz i chwała mu za to, kilka razy zmienialiśmy miejsce to i bardzo pomagał. Ale z drugiej strony nie jest to firemka 5 osobowa… więc ogarnięcie tylu osób? Kwestia chłopaka od magazynu, widać, że się stara jak może i na prawdę dużo załatwi ale jak na tak dużo ludzi to trochę za mało, przydała by się jeszcze jedna osoba. Wytłumaczeniem i to dość sensownym jest to że dowozi towar wszystkim z magazynu oddalonego trochę. Nie mniej jednak, Solveście pomyślcie o tym. Ogólnie nasza firma może z czystym sumieniem polecić prace dla Solvestu. Widać, że weszli już na inny level biznesowy i są poważnym graczem. Skumulowana opinia naszej 10-tki.

@Firma współpracująca

Pozdrawiam wszystkich z którymi pracuje i zaufali nam wykonawca. Firma Solvest jest firma godna Polecenia Nie mydła oczu przekaż i formacji jasny i konkretny Godna Polecenia ŻYCZĘ DŁUGICH SUKCESÓW I WYTRZYMAŁOŚCI POMIMO CIĘŻKIEGO OKRESU NA ŚWIECIE ZWIĄZANEGO Z PANDEMIA. POZDRAWIAM SZCZERZE I DZIĘKUJĘ PREZESOWI I ZARZĄDZAJACYM

Michał K.

Wspolpracujemy juz 2 lata na inwestycjach w Polsce, Niemczech i Holandii. Robię dla Solvest szpitale, markety, hale etc. Płatności na czas. Generalnie wszystko ok. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Pzdr.

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Solvest Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń. Może ktoś planuje aplikować?

Pytanie Nowy wpis

Solvest Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Elektryk.

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry. W dalszym ciągu nasza firma rozwija się i stawiamy nowe wyzwania dotyczące kolejnych inwestycji w Niemczech. Chętnie nawiążemy współpracę z elektrykami, pomocnikami elektryków oraz z firmami B2B

Jak wygląda sprawa grafiku w Solvest Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nowy wpis

@Pytanie

Dzień dobry. Nasza firma jest bardzo elastyczna jeżeli chodzi o ustalenia. Zapraszamy do kontaktu.

Obecny kontrahent

@Obecny kontrahent

Dziękujemy za opinię o naszej firmie w tym poście. Państwa uznanie motywuje nas do prowadzenia branży. Wasze uznanie i głębokie przemyślenia są bardzo cenne i pomogą nam jeszcze ulepszyć nasze usługi. Miło współpracować i przeczytać z taką Firmą p. Mirosławie

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Solvest Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Firma współpracująca

Solvest jest firma godna polecenia. Dadzą dobrze zarobić

Halina
@Firma współpracująca

Fajnie, że można zauważyć pozytywne opinie.. Można liczyć na stałe zlecenia?

@Halina

Witam. Dziękuję Pani za wiadomość. Tak u nas można liczyć na ciągłość zleceń na terenie Niemiec jak i Polski.

@Kontrahent

Opinia jest bezcenna i cenimy Pana jako kontrahenta. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i czekamy na Was następnym razem

Klient

Mirek

Ja współpracuję już ponad rok jako firma podwykonawcza. Wygląda to tak: miesiąc pracuję, ok 2 tyg czekam za zatwierdzeniem prac i wystawiam fv 30dni, płatność w terminie. Wszystko miałem w umowie i tak jest.

Michał K.

Kontrahent

Godni Polecenia Nie zastanawiajcie się Dużo dobrego w Nowym Roku dla Zarzadzajacych Solvest. Pozdrawiam i dziękuję za zaufanie

Kontrahent

Serdecznie polecam współpracę z tą firmą. Współpracuje z firmą Solvest już prawie 2 lata i mam nadzieje, że dalsza współpraca będzie dalej tak owocna jak obecnie.

Paweł
Klient
@Kontrahent

Współpracujemy z Solvestami już 3 rok i złego słowa nie powiem. Zawsze grają w otwarte karty i płacą na czas.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Solvest Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Solvest Sp. z o.o. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Solvest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solvest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solvest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Solvest Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Solvest Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solvest Sp. z o.o.