Opinie o Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz w Zwoleń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz w Zwoleń

Hania Nowy wpis

Sprzedawca ma teraz dodane ogłoszenie, bo którym podkreślono, że doświadczenie wcale nie jest wymagane. jak przy tym oceniacie te szkolenia techniczne z treści? one są w trakcie pracy czy może po godzinach?

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko pracownik administracyjny ,ogólnie oferta słaba staż a potem trzeba zakładać własną działalność 3500-4000 miesięcznie netto a praca wymagająca wielu umiejętności .Sama rozmowa była dziwna najpierw pan który rekrutował ocenił mnie z góry do dołu chyba mu się nie spodobałam bo zrobił zdegustowana minę następnie w trakcie rozmowy zapytał czy mam dzieci i czy nie będzie problemu z opieką nad nimi to mnie rozwaliło takie pytania nie powinny padać ,ale zostałam do końca gdzie usłyszałam że jeśli nie oddzwonią w ciągu dwóch tygodni tzn że nie są mną zainteresowani ,no i nie zadzwonili po miesiącu oferta znów widnieje na stronach ,taka moja uwaga może proszę nie rekrutować po wyglądzie a kwalifikacjach kandydatów naprawę z pozoru nieatrakcyjna osoba może być świetnym specjalistą to nie casting na modelki ale praca w biurze

Były pracownik Nowy wpis
@Anna

Witam, Anna. Odnośnie Twojej opinii trzeba najpierw zobaczyć opinie o tej firmie i co ludzie mówią w mieście Zwoleń a dopiero zgłaszać się do pracy. Każdy wie jak działa ta firma, a raczej 7 firm bo tyle ok jest aby nie zmieniać umowy. Natomiast jeśli masz dziecko albo chcesz mieć to nawet nie szukaj tam zatrudnienia. Rodzinę mogą mieć tylko Państwo P. I C.

Kandydatka Nowy wpis
@Anna

Niestety potwierdzam tę "dziwność". I rzeczywiście chcą, aby zakładać swoją działalność, przy czym praca w określonym miejscu, czasie (widełki godzin niby są, ale to wszystko nosi znamiona typowej umowy o pracę...). Pomyśl człowieku, zanim tam pójdziesz. Chcesz mieć wolne - przy działalności gosp. nie ma urlopów. Na umowie o pracę ma 26 dni płatnego urlopu, przy 5 dniach pracy na tydzień to daje ponad miesiąc płatnego urlopu (5 tygodni i 1 dzień w trybie ciągłym). Przy działalności nie pracujesz, urlopujesz = nie zarabiasz, więc aby wyjść na zero w porównaniu z umową o pracę to o ile więcej powinno się otrzymać na b2b. Już nie wspomnę o mniejszej emeryturze. Może jakiś księgowy to wszystko wyliczy. Poprawcie jeśli się mylę...

Administrator Nowy wpis

Firma Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Przedstawiciel handlowy

Praca na stanowisku przedstawiciela w tej firmie to porażka. Wynagrodzenie podstawowe B2B 2500 zł netto. Sam musisz sobie znależć klienta, potem wyszukać dla niego towar gdzieś w internecie , dodac swoją marże i sprzedać za cene dużo wyższą niż rynkowa.... Kierownicy odchodzą, przychodzą - każdy ciągnie w swoją strone pomimo pracy w jednej firmie. Atmosfera dziwna tylko na Facebook wygląda wszystko pięknie...

Grażyna
@Przedstawiciel handlowy

Serio samemu trzeba o wszystko dbać? To jaka jest pomoc od firmy? W ogóle jakaś jest?

@Przedstawiciel handlowy

Nie zgodzę się z powyższą opinią. Każdy przedstawiciel handlowy otrzymuje: telefon, laptop oraz samochód służbowy jako narzędzia pracy. Wielu przedstawicieli pracuje 5, 10 a nawet 15 lat i chwali sobie pracę jak również zarobki. Jeżeli ktoś przychodzi z minimalnym zaangażowaniem licząc na dobrą wypłatę nic nie dając w zamian to nie ma co się dziwić, że taki pracownik szybko odchodzi. Stwierdzenie "sam musisz sobie znaleźć klienta" wiele mówi, z jakim pracownikiem ma się do czynienia.

Pracownik Administracyjny

Ocena wyglądu rozmowa w biurze

Czym się zajmowałam w poprzedniej firmie ,czy mam odchowane dzieci

logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Brand Master
OEX S.A.
logo firmy Hydro Energy - nowa rekrutacja
Hydro NRG Sp. z o.o.
Olga

Z Waszych opinii wynika, że właściciele nie szanują swoich pracowników :( Zmartwiła mnie informacja o dużej rotacji i braku sprzętu potrzebnego do pracy. Wyjaśnijcie w takim razie, skoro przedstawiciel handlowy nie może liczyć na służbowy laptop i telefon, jak ma dotrzeć do klientów, musi korzystać z prywatnego telefonu i komputera? Czy na innych stanowiskach również dochodzi do sytuacji, że pracownik musi korzystać z prywatnego sprzętu?

indianka

ty się plotek nie słuchaj, zobacz po prostu nawet jakie firma ma oficjalne referencje i jak zapewniła sobie stabilność na rynkun szerokim asortymentem produktów i usług - już samym wyposażeniu sklepów dobrze im się, a na skupie złomu też pewnie zarabiają

nie mnie już tam
@indianka

Ha ha ha to dobre było kiedyś ale się popsuło także się zastanówcie :)

oby nie tam

Nie polecam pracy w dziale meble do sklepu który zaczął się strasznie kurczyć , np w ostatnich 3 miesięcy zwolniło się 4 przedstawicieli handlowych . Firma teraz szuka następnych ludzi do pracy , niech was nie zmyli takie pisanie laptop służbowy,telefon takie rzeczy dostaniecie może za 2 lata . Ja na przykład się takich rzeczy nie doczekałem .

znajomy iwonki i grzesia

lobo , a przede wszystkim właściciele to[usunięte przez admina] , którym we łbach się p (usunięte przez administratora) iło nie mieli nic zaczynali od zera i chwała im za to , ale teraz maja ludzi za nic widą tylko swój wlasny interes , sam byłem świadkiem jak gnoją nawet klienta ich sklepu

bystry

LOBO TO[usunięte przez admina] FIRMA A JEJ PREZES TO [usunięte przez admina] I ANALFABETA BEZ SZKOLY WYMAGA NIE WIADOMO CO A SAM NA TYM SIE NIE ZNA PRACA W LOBO TO ZENADA NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz - Zwoleń

• Jak się pracuje w Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz?

Kandydaci do pracy w Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Usługowo Handlowy Lobo Grzegorz Paszkiewicz
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Targowa 7
    26-700 Zwoleń