ZUH LoBo

Zwoleń

Opinie o ZUH LoBo

indianka

ty się plotek nie słuchaj, zobacz po prostu nawet jakie firma ma oficjalne referencje i jak zapewniła sobie stabilność na rynkun szerokim asortymentem produktów i usług - już samym wyposażeniu sklepów dobrze im się, a na skupie złomu też pewnie zarabiają

znajomy iwonki i grzesia

lobo , a przede wszystkim właściciele to[usunięte przez admina] , którym we łbach się p [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] iło nie mieli nic zaczynali od zera i chwała im za to , ale teraz maja ludzi za nic widą tylko swój wlasny interes , sam byłem świadkiem jak gnoją nawet klienta ich sklepu

bystry

LOBO TO[usunięte przez admina] FIRMA A JEJ PREZES TO [usunięte przez admina] I ANALFABETA BEZ SZKOLY WYMAGA NIE WIADOMO CO A SAM NA TYM SIE NIE ZNA PRACA W LOBO TO ZENADA NIE POLECAM

Zostaw opinię o ZUH LoBo - Zwoleń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUH LoBo