Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.

Iza Nowy wpis

Na stronie sporo informacji w języku ukraińskim, a mąż niekoniecznie rozumie, bo jest Polakiem. Widział, że jest praca na magazynie, a takiej szuka. Czy jako Polak ma szanse na zatrudnienie? Ma doświadczenie i uprawnienia na wózki, ile podstawy mógłby dostać? Praca na magazynie odbywa się na kilku zmianach?

DK Nowy wpis

Niestety lista zadań i wymagań w ogłoszeniu na Rekrutera/Specjalistę ds. Rekrutacji Cudzoziemców nie jest po polsku. Umieszczono tylko informacje, że to praca stała w Łodzi. Dla kogo więc jest to praca, jakimi umiejętnościami potrzeba dysponować? A także, jakie pieniądze zarabia się tu na początku?

Praca

Witam czy Apollo wysyła pieniądze wcześniej czy zawszę ostatniego dnia co mają na umowie

Ciekawy Nowy wpis
@Praca

A co w umowie jest, że ostatniego? A przy okazji, kto wie, ile teraz płacą? Bo może bym się tu zatrudnił.

Praca Nowy wpis
@Ciekawy

W agencji jako rekruter czy przez agencję?

Róża

Praca fizyczna mnie nie interesuje, ale dowiedziałam się, że mają oferty na koordynatora pracowników tymczasowych. Czy one też są kierowane tylko do obywateli Ukrainy czy jako Polka mam szansę, jeśli znam język? Proszę o informacje.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko MAGAZYNIER
Alex

Работал с рекрутером Евелиной, очень понравилось, качественный профессиональный подход. Работаю уже 3 месяца.

P.

Z całego serca nie polecam tej firmy, brak rozwoju, zero szkoleń, pracodawca nie inwestuje ani nie dba o pracownika, premie są ustalane przez osobę zarządzająca i rozdawane w zależności od tego jak bliskie relacje masz z osobą decyzyjna. Jeśli komuś zależy na pracy w ciekawym, rozwijającym się miejscu to naprawdę nie polecam tej firmy.

@P.

To nie ma żadnych konkretnych wytycznych, z którymi można się zapoznać, jeśli chodzi o premię? A co z zarobkami i atmosferą? Może chociaż to jest w porządku wśród tych negatywnych aspektów, które wymieniłeś/aś?

Stefania

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej z Zarządem. Żenada. Pani chyba pomyliła miejsce pracy. Powinna myć łóżka w solarium. Nie polecam tej firmy. Całkowity brak profesjonalizmu.

Czy można liczyć w Apolo Staffing Agency Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Każdy z pracowników naszej firmy ma możliwość skorzystania z dostępnych benefitów, tj. opieki zdrowotnej oraz dostępu do obiektów sportowych :) Pozdrawiamy.

Candidate

Byłam na rozmowie na stanowisko administracyjne w biurze firmy. Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie z elementami rozluźniającymi, które rozładowało mój stres. Rozmowę prowadziła kobieta z mężczyzna, którzy uzupełniają się pod kątem atmosfery, pytań kompetencyjnych i wiedzy. Dla mnie spotkanie na plus.

@Candidate

Co to za testy kompetencyjne? Trzeba było je rozwiązywać? Jakie pytania??

@Candidate

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Zawsze staramy się, aby nasz proces rekrutacyjny był w pełni profesjonalny i pozwolił nam wyłonić najlepszych Kandydatów :) Pozdrawiamy.

xyz

Jestem młodą kobieta. Na rozmowę przyszłam z obrączka na palcu. Podczas rozmowy padło pytanie "jak się widzi Pani prywatnie za 5 lat?". Byłam w takim szoku, że nawet nie pamiętam swojej odpowiedzi. Zero odzewu po rozmowie tez dobrze nie świadczy o pracodawcy.

@xyz

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jednocześnie dziękujemy za opinię - dzięki temu jesteśmy w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski i poprawić jakość naszych procesów.

Jak długo czekaliście na odzew z Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Pomocny

Tak oddzwaniają z decyzją w ciągu kilku dni.

Grażyna
@Pomocny

Ale mówią jakieś szczegóły np co poszło nie tak w rekrutacji?

@Grażyna

Dziękujemy za merytoryczne pytanie. Bardzo ważnym aspektem dla naszej firmy jest utrzymywanie odpowiednich relacji z Kandydatem na każdym etapie rekrutacji. Staramy się zawsze wracać z informacją zwrotną o wyniku procesu rekrutacji niezależnie od podjętej decyzji, odpowiednio ją argumentując. Oczywiście zdarzają się sporadyczne sytuacje w których ponowny kontakt z Kandydatem jest utrudniony i przekazany feedback nie jest możliwy, natomiast zawsze staramy się dotrzeć do osoby z informacją.

Ola

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną w gdańskim oddziale. Kolejnego dnia przyjechałam do biura na ustaloną godzinę, jednak drzwi były zamknięte i nie zastałam nikogo na miejscu. Próbowałam kontaktować się pod numerem z którego dzień wcześniej do mnie dzwoniono, jednak nikt nie odebrał - nie polecam…

Katarzyna
@Ola

czy potem ktos sie z toba kontaktowal i wyjasnil sytuacje czy bez odzewu ?

Ola
@Katarzyna

bez odzewu, ani telefonu, ani mailowo…

@Ola

Ja też byłem na rekrutacji w Gdańsku w lutym i rozmowa odbyła się normalnie a dwa dni później dostałem telefon o wyniku rozmowy

Mikołaj

Hej, troszkę pusto w wątku, a zastanawiam się czy wiecie coś może na temat ewentualnej rekrutacji w Apolo? Trwa może obecnie nabór albo jest zaplanowany w najbliższej przyszłości? Jeśli ktoś wie, to byłoby miło gdyby podzielił się tą wiedzą. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Apolo Staffing Agency Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apolo Staffing Agency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.