Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

W Tczew Apolo Staffing Agency Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Szlifierz. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Czy można liczyć w Apolo Staffing Agency Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Każdy z pracowników naszej firmy ma możliwość skorzystania z dostępnych benefitów, tj. opieki zdrowotnej oraz dostępu do obiektów sportowych :) Pozdrawiamy.

Candidate
Kandydat

Byłam na rozmowie na stanowisko administracyjne w biurze firmy. Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie z elementami rozluźniającymi, które rozładowało mój stres. Rozmowę prowadziła kobieta z mężczyzna, którzy uzupełniają się pod kątem atmosfery, pytań kompetencyjnych i wiedzy. Dla mnie spotkanie na plus.

Monika
@Candidate

Co to za testy kompetencyjne? Trzeba było je rozwiązywać? Jakie pytania??

@Candidate

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Zawsze staramy się, aby nasz proces rekrutacyjny był w pełni profesjonalny i pozwolił nam wyłonić najlepszych Kandydatów :) Pozdrawiamy.

xyz
Kandydat

Jestem młodą kobieta. Na rozmowę przyszłam z obrączka na palcu. Podczas rozmowy padło pytanie "jak się widzi Pani prywatnie za 5 lat?". Byłam w takim szoku, że nawet nie pamiętam swojej odpowiedzi. Zero odzewu po rozmowie tez dobrze nie świadczy o pracodawcy.

@xyz

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jednocześnie dziękujemy za opinię - dzięki temu jesteśmy w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski i poprawić jakość naszych procesów.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Operacyjny Regionu

Jak długo czekaliście na odzew z Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Pomocny
@Pytanie

Tak oddzwaniają z decyzją w ciągu kilku dni.

Grażyna
@Pomocny

Ale mówią jakieś szczegóły np co poszło nie tak w rekrutacji?

@Grażyna

Dziękujemy za merytoryczne pytanie. Bardzo ważnym aspektem dla naszej firmy jest utrzymywanie odpowiednich relacji z Kandydatem na każdym etapie rekrutacji. Staramy się zawsze wracać z informacją zwrotną o wyniku procesu rekrutacji niezależnie od podjętej decyzji, odpowiednio ją argumentując. Oczywiście zdarzają się sporadyczne sytuacje w których ponowny kontakt z Kandydatem jest utrudniony i przekazany feedback nie jest możliwy, natomiast zawsze staramy się dotrzeć do osoby z informacją.

Ola
Kandydat

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną w gdańskim oddziale. Kolejnego dnia przyjechałam do biura na ustaloną godzinę, jednak drzwi były zamknięte i nie zastałam nikogo na miejscu. Próbowałam kontaktować się pod numerem z którego dzień wcześniej do mnie dzwoniono, jednak nikt nie odebrał - nie polecam…

Katarzyna
@Ola

czy potem ktos sie z toba kontaktowal i wyjasnil sytuacje czy bez odzewu ?

Ola
@Katarzyna

bez odzewu, ani telefonu, ani mailowo…

Marcin
@Ola

Ja też byłem na rekrutacji w Gdańsku w lutym i rozmowa odbyła się normalnie a dwa dni później dostałem telefon o wyniku rozmowy

Mikołaj

Hej, troszkę pusto w wątku, a zastanawiam się czy wiecie coś może na temat ewentualnej rekrutacji w Apolo? Trwa może obecnie nabór albo jest zaplanowany w najbliższej przyszłości? Jeśli ktoś wie, to byłoby miło gdyby podzielił się tą wiedzą. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Apolo Staffing Agency Sp. z o.o. - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apolo Staffing Agency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Apolo Staffing Agency Sp. z o.o.