Opinie o Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Poznań

Pani Nowy wpis

Czy nadal tu istnieje stanowisko specjalisty ds. sprzedaży, bo widziałam, że dwa lata temu szukali osoby do pracy? Pytam czy istnieje, bo chciałabym złożyć w papiery, może się uda. Proponowana była stacjonarna, hybrydowa i zdalna. Oznacza to, że samemu wybiera się tryb czy o co chodzi?

gk Nowy wpis

Przejrzysty proces rekrutacji i jasno określone wymgagania. Niestety tym razem się nie udało, może spróbuje jeszcze kiedyś jak będą zatrudniać

WM

Pracowałam tam jakiś czas i totalnie śmieszą mnie opinie niżej. Grupa sfrustrowanych kandydatów, którzy nie dostali pracy się wyżywa? (usunięte przez administratora)

Edyta
@WM

Pytanie czy ty możesz coś od siebie napisać tak konkretnie? Pracowałaś tam? bo w sumie to nie napisałaś jak Tobie się podoba firma.

WM
@Edyta

Tak, pracowałam i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm, świetna ekipa, bardzo elastyczne podejście do pracownika. Zawsze wszystkim polecam zarówno pracę tam, jak i produkty czy usługi od nich. Zwykle zadowoleni pracownicy tu nie wchodzą i potem się tworzą takie bagienka frustratów. Cały urok GoWorka.

Edyta
@WM

A możesz podać trochę więcej szczegółów? Ktoś pisał, że czasem trzeba zostać dłużej w pracy. Jak często zdarzają się nadgodziny i jak są rozliczane?

WM Nowy wpis
@Edyta

Nie spotkałam się z tym, żeby ktokolwiek musiał dłużej zostawać. To jakaś niezweryfikowana informacja wg mnie

Karolina Nowy wpis
@WM

Co oznacza elastyczne podejście do pracownika? Chodzi o możliwość elastycznych godzin pracy, czy coś innego masz na myśli?

Najlepszy kurs makijażu online jaki miałam okazje robić. Dziewczyny, totalnie warto kupić

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Serwisant systemów alarmowych, elektryki, SSP?
pati08

Super kursy i mega obsluga klienta. Dzwoniłam ze 2 razy z jakimiś pytaniami jeszcze przed kupnem i zawsze mi wszystko na spokojnie wytłumaczyli. No i sam content też mega. Polecam wszystkim znajomym, ktore szukają kursów makeup czy paznokcie

Pojawiła się oferta pracy na Pracownik Produkcji w firmie Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Karaś

NIe. tMyśle, że opinie poniżej same duzo już mówią.... Nie spotkałem tej firmy nawet na Jeżyckiej. Szkoda czasu. Babka wysyła email z logo innej firmy zapraszając na rozmowę. Co mocno sugeruje przerzucanie danych. Nieprofesjonalne podejście. A jak takie na wstępnie to i w kwestii praw autorskich pewnie tez.

Weronika
@Karaś

z tym logo piszesz poważnie? teraz się zastanawiam jak oni by to uargumentowali, pewnie nie było okazji, żeby wprost spytać? z tymi danymi to na sugestii się kończy? dowodów nie ma, że mieliby tak robić? jako kto tu pracujesz?

asia

Wzięłam udział w rekrutacji do Krajowego Centrum Edukacyjnego na stanowisko content specialist i nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim brakiem szacunku w stosunku do czasu i umiejętności kandydata. Przeszłam dwa etapy, w tym jedną rozmowę i jeden etap obejmujący wykonanie zadania (montaż filmu, napisanie tekstu branżowego, nagranie filmu z wyjaśnieniem, jakich narzędzi użyłam podczas wykonywania tych zadań). Okazało się, że czeka mnie jeszcze jedna rozmowa (nie było to pewne od samego początku, struktura rekrutacji nie była przejrzysta). Podczas ostatniej rozmowy najpierw pogratulowano mi, że znalazłam się w finale, informując, że bardzo niewielu osobom to się udało, jakby to był teleturniej. Następnie zadano mi pytania o zainteresowania i obsługiwane programy - obydwa pytania były mi zadawane już w pierwszym etapie rekrutacji, ale powiedziałam jeszcze raz to samo. Przerwano mi w pół słowa, informując, że nie jestem osobą, której szukają, właściwie potrzebny im jest bardziej nerd, a ja jestem taka trochę artystyczna. Potem powiedziano, że może przydam im się jako dorywcza współpracowniczka na umowy o dzieło, mieli się ze mną w tej kwestii skontaktować, co oczywiście się nie wydarzyło. Nie mam pojęcia, czemu w takim razem przeszłam tak daleko w rekrutacji i po co dopuszczono mnie do wykonania zadania, ale cała firma wygląda podejrzanie i odradzam aplikowanie.

Marla
@asia

Nie zgodzę się z poprzedniczką. Przeszłam rekrutację. Wymagania duże, pytania trudne, ale wszyscy byli bradzo uprzejmi. Nie dostałam się w pierszym podejściu. Dostałam nawet maila z podziękowaniem. Zgłosili się potem do mnie, żeby wrócić do sprawy bo zwolniło się miejsce. Kilka dni już pracuję i nie mam zastrzeżeń.

Nickowy
@asia

Prawda, niektore pytania sie dublowaly. W dodatku wygladalo to ja wyciaganie wiedzy i pomyslow od kandydatow. Jaki program, czemu on, przygotowac cos itd. Dodatkowo nie bylo nigdzie info / klauzuli, ze to wylacznie na potrzeby rekrutacji i nie bedzie sluzylo dalej. W mojej opinii taka rekrutacja to swietny pomysl na zbiernie "darmowych pomyslow".

Zosia
@asia

A wiesz że kaza praca nawet próbna jest płatna? Mam nadzieje, że ci zapłacili za poświęcony czas na ich zadanie.

Cytując poprzedników "firma Krzak" to mało powiedziane. Mnóstwo straconego czasu, nie chodzi już o etapy rekrutacji. które w wielu firmach trwają długo i wymagają naszego poświęcenia. Tutaj mamy do czynienia z całkowitym brakiem profesjonalizmu co na rozmowie rekrutacyjnej, która trwała sporą część dnia, jest po prostu rażące. Po przejściu etapów "zdalnych" pozostał ostatni etap - rozmowa - 70% pytań wybiegało poza zakres stanowiska na które się aplikuje. Można by napisać krótki poradnik jak źle przeprowadzona została ta rozmowa. Wniosek jest jeden. Krajowe Centrum Edukacyjne, które jest ciężkim krzakiem poszukuje osoby, która zrobi dosłownie wszystko, osoby podległej, która ślepo da się zmanipulować i będzie wykonywać setki zadań i będzie pełnić kilka funkcji na raz. P.S Najbardziej spodobało mi się zdanie " MINIMUM ETAT, MINIMUM" :). - czyt. "Chcemy Pana rąbać po 300h w miesiącu a nadgodziny to sobie jakoś ustalimy....albo nie ..." Odpowiadając na przyszłe komentarze trolli z KCE lub ich przyjaciół - Po wyjściu z rozmowy nie zgodziłbym się na tą funkcję nawet za 400% stawki od której chciałem wyjść. Amatorka.

Mateusz

Współpracowałem z krajowym centrum. team mają doświadczony, zwłaszcza prowadzących ekspertów. Fakt że wymagania mają duże ale firma na poziomie. Kasa też na czas.

Mama
@Mateusz

Potwierdzam. KCE robi dobrą robotę. Realizowałem dwa projekty z nimi, współpraca bez problemów. Tempo pracy mają dynamiczne i wymagania co do jakości też mają dość wysokie. Trzeba się przyzwyczaić. Sądzę że dużo zależy od stanowiska i kwalifikacji. Ludzie i atmosfera jak dla mnie OK.

młody rysiek
@Mateusz

Rozmowa spoko, pytania trudne. Od razu powiedzieli jaki wynik. Bez spiny. Polecam spróbować.

PG

Potwierdzam to, co powiedziała poprzedniczka. Firma krzak - wymagania stawiane kandydatom są kompletnie nieadekwatne do zachowania rekrutujących, które jest wysoce nieprofesjonalne, żeby nie powiedzieć - niegrzeczne. Oferowane warunki także są skandaliczne. Krótki research w sieci pokazał, że jest to trójka kompletnie niedoświadczonych osób, które bawią się w biznes. Na stałe pracują w zupełnie innej firmie, a po godzinach próbują rozkręcić twór szumnie nazwany "Krajowym Centrum". Odnoszę wrażenie, że za pomocą procesu rekrutacyjnego zebrali po prostu filmy reklamowe do swoich produktów.

MB
@PG

Chyba pisała osoba, która nigdy nie współpracowała z KCE. Albo konkurencja ;) Wiem, że na rozmowach jest duże sito i nie każdemu to pasuje. Ale jest taki plus, że jak się już dostaniesz to pracujesz naprawdę z konkretnymi ludźmi. W moim projekcie brało udział kilkanaście osób. Czasem po godzinach trzeba też coś zrobić gdy projekty terminowe idą. Normalnie pracują 9-17. Do tego eksperci naprawdę konkret widza i po kilkanaście lat doświadczenia każdy. Ciężko się dostać, zależy też od stanowiska, ale ogólnie firma OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Jeżycka 48 lok. 92
    60-865 Poznań
  • NIP: 7812012764 REGON: 387028702 KRS: 0000859194

Krajowe Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.