Opinie o DAN Polska sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DAN Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DAN Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAN Polska sp. z o.o. w Łódź

Klient DanEnergy

Witam, ja również dostałem parę dni tego maila. Z tego co udało mi się dowiedzieć, Dan Otomański chce wyprostować sytuacje w firmie i wyjść z tego z twarzą. Dajmy mu chwilę na reorganizację i próbę zaproponowania jakiś rozwiązań. W życiu i w biznesie różnie się dzieje, nie ma co od razu stawać okoniem i iść prosto do sądu... jesteśmy w kiepskiej sytuacji, bo każdy jak płaci niemałą zaliczkę to chciałby potem szybkiej realizacji itd. Na nasze pocieszenie jest to, że na razie tyle śniegu dosypało, że montaż np. paneli i tak nie byłby możliwy a uzyski w tym okresie też są znikome. Mój termin realizacji też mija w grudniu, ale na spokojnie poczekam z interwencjami do nowego roku. Mam nadzieję, że w tym czasie coś uda się już ustalić. Przykra sytuacja, ale może weźmy dwa wdechy i dajmy mu szanse.

Jerzy

Pani Zofio, ja też zostałem przez Pana Kirpę naciągnięty na 53 tys. Sprawa jest w sądzie. Ponieważ jestem Pani sąsiadem Północna 6b zapraszam na kawę i podpowiem co robić.. (usunięte przez administratora)

Czarna

Cześć, powiedźcie mi czy jest szansa, że firma ruszy z jakąś rekrutacją? Pytam w kontekście pracy dla męża jako przedstawiciela handlowego, akurat ma lata doświadczenia w sprzedaży fotowoltaiki. Widzę tu sporo opinii klientów, ale i też info, że firma niby zadłużona, więc zastanawiam się czy ta sytuacja z płynnością została jakoś uregulowana, czy może właśnie nie bardzo i stąd ten brak ofert pracy? Dajcie znaka.

MAX

Nie wiem jak wyglądają sprawy wewnętrzne spółki, nie wiem czy rozliczył się z oplatami wobec skarbu panstwa, nie wiem co z pracownikami. Umowe podpisałem lipcu 2022, wplata zgodnie z umowa to 50 % wartosci inwestycji. Biorąc pod uwagę to, że jeszcze 19 listopada 2022 potrafili podpisywać umowy i pobierac zaliczki 50 %, 16 grudnia 2022 rozesłali drogą e-mail pismo o restrukturyzacji, o naprawie płynności finansowej. 31 stycznia 2023 złożyli w Sądzie w Łodzi dokumenty o ogłoszenie upadłości, upadłosc ogłoszona 5 czerwca 2023 21 czerwca 2023 złożyli w Sądzie w Warszawie dokumenty o ogłoszenie upadłości, sprawa w toku, dlaczego ponowna upadłość ? nie wiem, może coś w dokumentach, może ktoś złożył pozew, nie wiem. Niikt nie oglasza upadlosci z dnia na dzien. W 2022 r przyjęli zalicziki na kwotę 5 milionów złotych, rok 2022 zamknęli stratą 7 milionów złotych. W bilansie podali wydatki o 2 miliony wyższe niż wpływy. Skąd ta strata skono niczego i nikomu nie zrealizowali. na to odpowiedz sobie sam lub sama

Swego czasu firma szukała do zespołu Młodszy specjalista ds. obsługi klienta. Trochę dawno to było, oferta ma chyba już 3 lata. Tak patrzę na zarobki, i podali nawet 5 500 zł brutto. no jak na ten rok, to chyba było bardzo konkurencyjne wynagrodzenie? Nowszych ofert nie ma, a ciekawi mnie jak warunki teraz wyglądają. Pracuje ktoś w firmie? Jeden wpis od was mówi, że firma się rozpłynęła ot tak, i nie wiem czy sa jakieś utrudnienia z kontaktem z klientami, czy faktycznie zwinęli się rynku?

Czy firma DAN Polska sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Co to znaczy, że wszystkich równo kroją? Mają jakieś zaległości w wypłacaniu wynagrodzeń dla pracowników?

SP Nowy wpis

Głównie mają zaległości w oddawaniu ludziom zaliczek jakie pobrali na montaż pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych. Pieniądze przelane a firma się rozpłynęła ot taka to solidna i rzetelna firemka.

Jakie narzędzia pracy zapewnia DAN Polska sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

MAX Nowy wpis

oszukiwanie ludzi, mamic realizacja, podpisać umowe i pobrac zaliczke. nie rewalizują warunków umowy, nie zwracają pieniędzy, (usunięte przez administratora)

Czarna

@Czarna

to są (usunięte przez administratora) firma zawinęła kasę za nie zrealizowane umowy na ponad 5 mln i oglosili upadłość. Dan Otomański to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@MAX

Tak z dnia na dzień się zwinęli czy pracownicy wiedzieli co święci? Rozumie że zostały zaległości jeśli chodzi o wypłaty ale co ze świadectwami pracy? Wszyscy dostali czy z tym też jest problem?

MAX

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DAN Polska sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

O co tu chodzi, piszecie, że firma zwinęła się, upadłość itp. a sprawdzam na portalach z danymi z krajowego rejestru spółek i ona jest aktywna. To jakaś świeża sprawa, czy ktoś się pogniewał za realizację instalacji FV i miesza na forum?

MAX

Firma oglosila upadlos w styczniu 2023. W roku 2022 popodpisywali umow z ludzmi setki. Pobrali zaliczki na laczna kwote 5 milionow. Do bilansu wpisali 7 milionow strat. Skoro nic nie zrobili to skad 2 miliony dlugu za nic nie robienie

MAX

Sprawdż Krajowy Rejestr Zadlużonych KRZ na stronach minisertwa sprawiedliwosci. Wpisujesz nr regon caly z zerami i wyskakuje ci upadlosc z Łodzi zakonczona oraz rozpoczeta z Wawy.

MAX

Skąd takie dzikie teorie że ktoś odzyskuje pieniądze. Sp z o.o. o kapitale 100 tys zl podpisala umowy i pobrala zaliczki na 5 milionow zl. Zadnej inwestycj nie rozpoczeli a rok finansowy 2022 zamkneli strata 7 milionow zl. Skoro nic nie zrobili to skad ta syrata . Skad masz takie ino o wyplatach ??? Popeline siejesz

Zuzia

Jak często można spodziewać się rekrutacji na stanowisko Młodszego specjalisty ds. obsługi klienta? Znalazłam stare ogłoszenie, które bardzo mnie zainteresowało. Niestety, sprzed dwóch lat, więc nie mogłam już aplikować. :( Wtedy firma oferowała 3000zł - 5000 zł brutto. Wiecie, ile po dwóch latach jest się w stanie zarobić? Poza tym, czytam, że wtedy była to praca zdalna - pewnie przez pandemię. Czy teraz też można pracować z domu? :-)

@Zuzia

Trochę się spóźniłaś. Jakbyś w tamtym roku pracowała to może szef by Ci coś odpalił ze swoich 5baniek za naciągnięcie ludzi.

@SSPP

A komuś odpalił? To znaczy przy odejściach były jakieś odprawy czy ludzie nic nie dostali? Chociaż pensje były płacone do końca?

MIECZYSŁAW GWARDZINSKI

JESTEM UŻYTKOWNIKIEM INSTALACJI FOTOWOLTANICZNEJ ZAMONTOWANEJ PRZEZ DAN POLSKA. NIESTETY JEDEN MIKROINEWRTER ULEGŁ AWARII BRAK KONTAKTU Z FIRMĄ

Daniel
@MIECZYSŁAW GWARDZINSKI

Dzień dobry.Mam podobny problem z instalacją zalozoną przez tych O (usunięte przez administratora).Mikrofalownik Hoymiles nawalił.Brak serwisu oraz problem z gwarancją.

por. Galicyn

To nie jest rzetelna firma. Umowę na instalację fotowoltaiki zawarłem 10 grudnia 2021 z termonem instalacji w przeciągu miesiąca. Minął miesiąc i dwa tygodnie i nie było odzewu ze strony Danenergy. Telefonów na nr 422305060 nie odbierano. Na maile było zero reakcji. Jedynie co reagował p. Wiktor W., który w imieniu firmy podpisał umowę. Nie wiem czy robił to ze strachu czy z uczciwości i opowiadał, ze wszystko będzie w następnym tygodni. Oczywiście tak nie było i trzeba znowu dzwonić a pan W. znowu obiecywał, ze w przyszłym tygodniu. Po następnych dwóch tygodniach postanowiłem złożyć wizytę w siedzibie firmy przy ul. Sienkiewicza. Przeraziłem się, ze zostałem (usunięte przez administratora) gdy w recepcji powiedziano mi, że na liście wynajmujących lokale nie ma takiej firmy. Postanowiłem jechać do siedziby prokuratury przy ul. Kilińskiego i złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa wyłudzenia. Przedtem zadzwoniłem jeszcze do p. Wiktora W. Odebrał a ja powiedziałem mu co mam zamiar zrobić. Poprosił abym dał mu 10minut a on oddzwoni. Rzeczywiście oddzwonił i powiedział, że zadzwoni do mnie prezes Otomański. Zadzwonił i ustaliliśmy terminy dostaw i instalacji. Problemy jeszcze były ale to już z kurierami. Ostatecznie zdążyliśmy na koniec lutego. Zanim się podpisze umowę trzeba prosić o listę referencyjną i porozmawiać z klientami jak jak byli obsłużeni.

Klient DanEnergy

@Klient DanEnergy

Jest Pan bardzo powściągliwy w swojej opinii. Chciałabym zaznaczyć, że są osoby które podpisały umowy w sierpniu i pogoda ma tutaj tyle do rzeczy, że mam nieogrzewany dom. Nie stać mnie na stratę zaliczki i na ogrzewanie domu nagrzewnicą. Gdyby Pan Dan miał wobec nas dobre zamiary to skontaktowałby się ze swoimi klientami w pierwszej kolejności. Obecne oświadczenia to jest gra na zwłokę. Taka jest moja opinia.

@Sylwia P

Zgadzam się z Panią Sylwia. Podejscie tej firmy do klienta do jakaś kpina i porażka delikatnie mówiąc . W moim przypadku umowa podpisana w na początku czerwca realizacja pod koniec października. Dopiero po moich dwoch maila ze termin jest przekroczonych o prawie 2 tygodnie dostałem telefon ze niestety sytuacja na rynku uległa zmiana i ze nie mogą mi zrobić tej instalacja za kwote w umówię gdyż pompy zdrożały. Na moje pytanie gdzie byli przez te całe 90 dni roboczych ze nie o tym fakcie nie poinformowali już nie potrafili logicznie tego wytłumaczyć. Tym bardzie jakie było ich zaskoczenie ze moja pompa stała w moim garażu już miesiąc przed końcowym terminem - wtedy tez nie wiedzieli ze jest droższa. Dodatkowo dopytywalem się Pani jak przez okres 4 miesciecy firma nie zauważyła ze ze marze im lecą z instalacji na instalacje i ze nie potrafili wcześniej mnie o tym poinformować. Chcieli ode mnie doplaty ponad 5k Pln na co oczywiście się nie zgodziłem i odstąpiłem od umowy. Najlepsze jest ze jak wróciłem do innych firm od którym miałem wycenę to cena na instalacje pompy ciepła w listopadzie była wyższa tylko o kilkaset złotych a cała instalacja jest oparta na pompie Nibe. Reasumuj pozazdrości Pani optymizmu i trzymam kciuki aby panu się udało z ta instalacja , choć nie wiem jak Pan chce się z nimi skontaktować jak będzie już po terminie gdyż ich infolinia to fikcja a na maila tez nie ma kto tam odpowiadać. Ostatnie maila jakie otrzymałem to chyba już sam właściciel pisze.

Jerzy

Szanowni Państwo poszkodowani przez Dan Energy sp. z o. o. Ja również oraz mój Sąsiad daliśmy się nabrać na wpłatę dużych zaliczek ( ja ponad 50 tys.). Składamy pozew sądowy i zamierzamy złożyć zawiadomienie do prokuratury. Jeśli w zawiadomieniu, że poszkodowanych jest więcej takie zawiadomienie będzie miało znacznie większą moc. Dlatego mam prośbę abyście państwo wsparli nasze działania poprzez przesłanie informacji na mój email : jerzy.paluch@wp.pl swoich danych adresowych w celu pokazania prokuraturze, że poszkodowanych jest znacznie więcej niż tylko my. Przekażemy adresy aby prokurator mógł do państwa dotrzeć, przesłuchać jako świadków i poszkodowanych. Dobrze byłoby równie abyście podali daty zawarcia umowy i wysokość wpłaconych zaliczek. W ten sposób pokażemy ze jest nas wiele osób poszkodowanych i na jakie kwoty zostaliśmy (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś również podjął takie działania chętnie nie udostępnimy nasze dane. Musimy zainteresować prokuraturę tak jak to było np. Z Amber Gold. Jeśli ktoś chce dostępu do naszego prawnika udostępnimy. Myślę, że takie wspólne działania przyniosą lepszy efekt niż pojedyncze. Proszę o przysyłanie informacji na mój email a nie na to forum abyśmy nie zdradzali swoich działań. Pozdrów trafiam wszystkich poszczególnych głosowanych z Nowym Rokiem i życzę by było lepszy od poprzedniego, w którym daliśmy się nabrać. Jerzy Paluch jerzy.paluch@wp.pl, tel. 604095656

Piramida finansowa
@Klient DanEnergy

Mam wrażenie ze jest Pan natto ufny. Z moich informacji wynika iż jest to firma która nie realizuje podpisanych umów już od czerwca/lipca. Więc mówienie że to tylko chwilowe problemy to tylko pobożne życzenie. Firma (usunięte przez administratora) ludzi nagminnie, brak kontaktu, zamknięta siedziba (m biuro), nie odbierają telefonów, nie odpisują na emaila.

@Piramida finansowa

Witam, jeśli ten komentarz był do mnie to niestety muszę stwierdzić, że jestem zbyt ufny w stosunku do ludzi i zdarza się, że na tym tracę. Co s jednak robić musimy aby ludzie nieuczciwi nie żyli naszym kosztem. Mam też druga cechę tj. cierpliwość. jeśli na coś się zdecyduję potrafię czekać i działać latami aż (usunięte przez administratora) otrzyma to na co zasłużył.

@Klient DanEnergy

Gdyby chciał wyjść z twarzą to próbowałby rozmawiać ze swoimi klientami i przynajmniej wytłumaczyć zaistniałą sytuację. Przykra sytuacja dla klientów, którzy zainwestowali swoje ciężko zarobione pieniądze a taki "biznesmen"sobie zakpił. No sorry ale chwilę na reorganizację to już miał i co zrobił wtedy wykorzystał kolejnych. Nie ma na co czekać,sprawa zajęły się już odpowiednie instytucje jak również wszystko zostało nagłośnione w mediach.Odpowie nie tylko prezes ale również przedstawiciele firmy,którzy świadomie i bez skrupułów wyłudzili pieniądze.Nowy rok już się zaczął i nie ma żadnego odzewu. Na przyszłość bądźmy ostrożni .

Katarzyna
@Klient DanEnergy

To ok, też mam takie podejście. Tylko że firma powinna o tym poinformować. Nie powinno być też tak, że w ogóle nie ma z nimi kontaktu.

@Klient DanEnergy

Ta firma już złożyła wniosek o upadłość, ukradli pieniądze ludziom i ich nie oddadzą, pewnie sam jesteś tym (usunięte przez administratora) Otomańskim działającym wspólnie z drugim Robertem Mordwa naciągaczem

Peter
@Klient DanEnergy

Dan Otomański nie może wyjsc z twarzą, bo jej zwyczajnie nie posiada. Sytuacji w firmie nie da się wyprostować ponieważ ogłosił jej upadłość. Świetny sposób na pozbycie się problemów i zachowanie zawłaszczonych pieniędzy. Najzabawniejsze jest to , ze klienci wpłacali pieniądze na rezerwację pomp ciepła, które nie były w posiadaniu firmy, czyli nie mogły podlegać rezerwacji. (usunięte przez administratora)

Jerzy

Również mam problem z Dan Energi. Co prawda pompa ciepła zainstalowana ale z usterkami. W razie pozwu zbiorowego podaje swój adres mailowy: alfaromeo3332@gmail.com

@Marcin

Jaki jest problem u Pana? Kontaktował się Pan z nimi?

Wadliwie wykonana instalacja. Kontakt tylko mailowy, odpowiedź po tygodniu, straszą odebraniem pompy. Na każdym etapie umowy problemy. Jestem w trakcie konsultacji z prawnikiem

@Marcin

Również zostałam naciągnięta jestem zainteresowana pozwem zbiorowym. (usunięte przez administratora)

Czy w DAN Polska sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Agnieszka

No jak to nie, ich strona cały czas działa a w krs też nie ma żadnego info na ten temat. Na pewno mówisz o tej samej firmie? :) Z tego co widzę to były jakieś problemy z płatnościami, w sumie ciekawe na czym to stanęło w końcu.

@Agnieszka

Nie patrzcie w krs tylko w krz czyli Krajowym Rejestrze Zadłużonych. (usunięte przez administratora) ludzi na dużą kasę a teraz uciekają od odpowiedzialności. Zaliczki ściągane do samego końca żeby się nachapać i ogłosić upadłość.

@Agnieszka

Problemy są nadal. Nie ma żadnego z nimi kontaktu. Pozawierali pełno umów, pobrali zaliczki, nie rozpoczęli żadnych prac, nie chca zwracac zaliczek. To zwykli (usunięte przez administratora) i naciągacze. Sam dałem się naciągnąć i nie moge teraz kasy odzyskać. Od listopada 2022 telefonow nie odbierają, Robert Mordwa handlowiec (usunięte przez administratora) tez ma nie aktywny. Restrukturyzacje robią od 16 grudnia by z pieniędzmi się rozpłynąć. OMIJAĆ TYCH ZŁODZIEI SZEROKIM ŁUKIEM

MAX

ta firma złożyła wniosek o upadłość. Ukradła klientom pieniądze i się rozpmyła a Ty jeszcze piszesz o pracy dla (usunięte przez administratora)

Wojtek ok. Grójca

Dzień dobry, jak czytam powyższe wpisy to aż włos jeży mi się na głowie, również podpisałem umowę na wykonanie fotowoltaiki z tą firmą a konkretnie Robertem Mordwą w dniu 19 listopada br. , wpłaciłem zaliczkę i nikt do dnia dzisiejszego się nie odezwał, telefon handlowca wyłączony, wiadomości@ nie odbiera, brak kontaktu z firmą. Termon realizacji wpisany w umowie do 31.12.2022r. ale rozumiem, że nikt jego nie dotrzyma. Mój adres do kontaktu w.januszewski@wp.pl

@Wojtek ok. Grójca

To widać do końca kradli podpisując umowy których nie zrealizują. Pisze pan 19 listopad 2022 umowa i zaliczka a 16 grudzień 2022 na e-mail przyszło pismo o restrukturyzacji, Kontakt z nimi się urwał. w Krajowym Rejestrze Zadłużonych na stronach ms.gov.pl jest wniosek o upadłość. z 31 stycznia 2023. oni od conajmiej wakacji wiedzieli że idą na dno a mimo to nadal pobierali zaliczki i nadal podpisywali umowy aby się nachapać

MAX

Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości - Krajowy Rejestr Zadłużonych jest obwieszczenie o złożonym wniosku o upadłość z dnia 31.01.2023 r./ (usunięte przez administratora) się zawijają z zebraną kasą

Sylwia P

Czy ktoś z Państwa poszkodowanych podpisywał umowę poprzez Pana Roberta Mordwę?

Klient dan energy

Nasza umowę sporządzał Patryk Dzabkowski

Tak my

Ja podpisywałem umowę z Robert Mordwa

Tak

Tak proszę o kontakt marta79-27@o2.pl

DaKa
@Sylwia P

my przez pana Roberta M podpisywaliśmy i dziś oświadczenie z firmy dostaliśmy o restrukturyzacji... nikt nigdzie nie odbiera telefonu... macie jakiś pomysł co z tym robić?

@Sylwia P

Tak ja podpisywałem. Niestety Pan Robert już nie odbiera telefonów\ ma wyłączony numer. Dzisiaj otrzymałem oświadczenie ze spólka przejść restrukturyzacje celem stworzenia układu z wierzycielami. Niestety ten cały dokument jest pozbawiony jakich konkretów.

Maciek
@DaKa

Niestety pozostaje jedynie wytoczenie sprawy z powództwa cywilnego ale aby to zrobić trzeba jeszcze przesłać im ostateczne przedsadowe wezwanie do zapłaty (zwrotu zaliczki) co ostatecznie zakończy polubowne rozwiazanie sporu zgodnie z art. 187 KPC. Niestety jestem już w trakcie przygotowywania pozwu. Mój adres e-mail maciej.mcc@gmail.com

@Sylwia P

Operowal w Warszawie i okolicach. Umowa podpisana 12.07.2022.. w pazdzierniku jeszcze odbieral telefon a po pismie w grudniu o restrukturyzacji wszystko zamilklo.centrala tez nie odbiera tel

Witam, Ja byłbym zainteresowany. Proszę o więcej informacji dla maila maciej.mcc@gmail.com.

Anna Tomczyk

moja sprawa już zakończona spłatą ale nie było to warte tych nerwów ....

Magda M.
@Anna Tomczyk

Dzień dobry, czy mogę prosić o jakiś kontakt do Pani? mam kilka pytań

Włodek

Zdecydowanie odradzam. Wpłaconą zaliczkę na pompę ciepła nie chcą zwrócić, mimo nie wykonania warunków umowy. Moja kancelaria ma już przygotowany pozew. Chętnie podejmę współpracę co do pozwu zbiorowego. Należałoby też rozważyć zawiadomienie prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, gdyż niektóre działania pracowników tej firmy mają cechy czynów przestępczych.

@Włodek

Chętnie dołączę, jestem już w kontakcie z inna osoba będąca w tej samej sytuacji

@Włodek

Czy wpłacił Pan dodatkową kwotę, która oczekiwała firma? Czy po jej wpłaceniu nadal pompa nie została zainstalowana ?

Magda D
@Włodek

Dzień Dobry. My również zostaliśmy (usunięte przez administratora) niestety. Jeśli istnieje możliwość kontaktu z Pana strony to proszę o wiadomość mailową magdalena.tomaszewska1989@gmail.com

Sebastian
@Włodek

Witam . Nad czym się zastanawiać na policję zgłosić (usunięte przez administratora) i wyłudzenie pożyczki, następny krok prokuratura i sąd. Ja już podjąłem kroki bo to za długo trwa. Niech każdy pójdzie na policję , zrobiłem wszystko pisemnie co mogłem i bez rezultatu. Otomański powiedział że nie odzyskam pieniędzy( rozmowa telefoniczna) a jego pracownica że nie będzie pompy ciepła i zaliczki jak nie podpisze nowego aneksu. OBUDŹCIE SIE LUDZIE

@Włodek

Proszę o kontakt na adres hamida@vp.pl, także przyłączyłam się do pozwu

Poszkodowany
@Włodek

Okolice Chotomowa również nie otrzymałem pompy ciepla. Czy ktos podpisal umowę z Panem Mateuszem Krajewskim?

Barni

Witam osoby poszkodowane przez danpolska widzę że coraz więcej osób tu pisze ,została utworzona grupa na komunikatorze nie podam nazwy i link do tej grupy bo już wcześniej pisałem tutaj i wszystkie te wiadomości zostały usunięte przez administratora podaje e-mail na który można wysłać wiadomość że chcę się dołączyć do grupy ,tam podam link do grupy danpolskaoszukani@gmail.com

Klient Dan z Warszawy

Potwierdzam że w moim przypadku jest bardzo podobna sytuacja. Zjawił się elokwentny pan który miął gębę wypchaną tzw. korporacyjnymi sloganami i wyuczonymi formułkami, obiecując szybką realizację. Po wpłaceniu zaliczki kontakt ustał a handlowiec nagle przestał pracować w Dan. Na moje wezwanie do wykonania przedmiotu umowy dostałem maila że firma ma nieprzewidziane problemy. Co więcej łódzki adres firmy to wydmuszka bo pod wskazanymi w umowie danymi nie ma żadnego biura tylko jakieś wirtualne miejsce gdzie ponoć od czasu do czasu ktoś tam się pojawia. Tak więc widzę nasz zielony prąd w czarnych kolorach. Pewnie dojdzie do tego że sprawę trzeba będzie zgłosić na policje i iść z Danem do sądu

Niestety tak będzie trzeba

@Marlena

Poprosze o kontakt mailowy tunskiaero@gmail.com

Proszę o kontakt marta79-27@o2.pl

@Klient Dan z Warszawy

Próbowałem zgłosić na policję - stwierdzili , że sprawa nie ma znamion przestępstwa, że należy do spraw cywilnych i najlepiej poradzić się pracownika UOKiK

@RW

Ja w piątek pisałem maila w tej sprawie na UOKIK Jeśli kogoś jeszcze nie ma to wbijajcie na (usunięte przez administratora) poniżej jest link

@SSPP

Mój e-mail ry.wal@wp.eu. Poproszę o ten link bo tutaj nie widać go.

Witam, Czy komuś udało się z nimi skontaktować, infolinia to fikcja, na maile nie odpowiadają, miałem kontakt do Pani Julity ale dzisiaj mnie poinformowała że już tam nie pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o DAN Polska sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w DAN Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAN Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAN Polska sp. z o.o.?

DAN Polska sp. z o.o.
  • Henryka Sienkiewicza 85/87 lokal 8