P.H. MAM Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o P.H. MAM Sp. z o.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

P.H. MAM Sp. z o.o. poszukuje Zastępcy Głównej Księgowej oraz Przedstawicieli Handlowych! Może ta praca to strzał w 10 dla Ciebie? :)

dgh
użytkownik zarejestrowany

witam. Stanowisko Przedstawiciela handlowego to ciężki kawałem chleba. Trzeba mieć tzw. "łeb na karku". Jeśli nie masz wyników to bez premii ciężko jest wyciągnąć dobrą pensję . Jednak w P.H warunki wyglądają ciekawie.

wojtek

Dlaczego kasujecie opinie o tym pracodawcy? Pensja niska, ciśnienie na wyniki od pierwszego miesiąca, wyścig szczurów, brak zespołu, Prezes skłócający zespół i dyrektor bez własnego zdania, mega rotacja

Zostaw opinię o P.H. MAM Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. MAM Sp. z o.o.