Opinie o GTL Sp. z o.o. w Długie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GTL Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GTL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTL Sp. z o.o. w Długie

Dzien dobry, Szukam aktualnych albo byłych pracowników których można zapytać w sprawie miejsca zatrudnienia w GTL Sp. z o.o.. Czy można pracować niestacjonarnie? Czy atmosfera w pracy jest przyjazna ? Czy w firmie można liczyć na awans? Podziękowania za pomoc.

Piotrek były klient Już dosyć

Uciekaj, są bezwzględne niesamowici, tylko ich interesuje kasa.

A co ma ich interesować Nowy wpis
@Piotrek były klient Już dosyć

A co ma ich interesować? Logiczne że jak ktoś zakłada firmę to chce na niej zarabiać. Każdy taki człowiek NIEPŁACĄCY, jak Ty to problem dla takiej firmy. Takie za przeproszeniem(usunięte przez administratora) o szopenie. Płacisz nie masz problemów. Nie płacisz to logiczne że je masz. Sam sobie na to zapracowałeś. A firma ma płacić za Ciebie, bo czegoś nie rozumiem? Hahaha Czy czekać nie wiadomo ile, aż wpłacisz zaległości? Biorąc leasing, kredyt bądźcie dorośli, jeśli Was nie stać to nie bierzcie. Sprawa prosta jak 2 + 2.

Grzegorz

Dziękuję, ze napisałeś Grześku opinię. Uciekajcie od tej firmy. Mam już dosyć nękania z ich strony. Zbieram osoby, które przedstawią swoje doświadczenia z firmą GTL. Zbieram też osoby, które miały problemy, a uważajcie na egzekucję w tej firmie... Spotkałem się kiedyś z ich pracownikiem, podaje się, że jest policjantem i prawnikiem. Proszę uważajcie.

Zacznij od siebie Nowy wpis
@Grzegorz

Zacznij od Siebie, jesli płacił byŚ należycie tak jak trzeba, nie było by problemów. Dobrze wiem jak działa ta firma. jesli płacisz jest ok, jeśli nie to na początku masz przypomnienia, upomnienia i dopiero na sam koniec dostajesz windykacje, a na to już sam sobie zapracowałeś. Firma ma stać w miejscu? I czekać aż wielki książę wpłaci kasę? W tej firmie jak i w każdej innej, prezes tez musi wykarmić swoich pracowników. Zacznijcie płacić to nie będzie problemu ;)

Piotrek były klient Już dosyć

Czytałem w Internecie o prezesie firmy GTL, czytałem o jego działalności, czytałem wszystkie komentarze i pisze ów komentarz, ponieważ także zostałem (usunięte przez administratora) To jest niesamowita sprawa, ja nie jestem jedynym klientem, który został (usunięte przez administratora) Na początku są mili i sympatyczni, a gdy pojawiają się kłopoty to tylko chcą wyciągnąć kasę. Mają też system egzekucji i jakiś system, który chcę odebrać wam pojazdy żeby potem je sprzedawać. Zresztą mam kontakt z osobami, którzy mają dużo informacji o panie Pawle (prezes zarządu). Podobno coś zaczynają działać na innej części polski. podobno ucieka ze swoimi pieniędzmi. Dodatkowo pojawiły się programy w TVN Program uwaga w TVN.

? Nowy wpis
@Piotrek były klient Już dosyć

Jeśli płacisz "tak jak w każdej firmie", jest dobrze. Logiczne że jeśli masz problemy z płatnościami to trzeba było się zastanowić przed i wybrać tańszy pojazd, a nie jeden z droższych, a później dziwota że przychodzą listy z windykacji. Kogo chcesz oszukać? Siebie? W tej firmie jeśli płacisz, jest wszystko ok. Jeśli masz problemy z płatnościami z tą firmą da się dogadać, ale jeśli dostałeś SMS, listy i miałeś je w(usunięte przez administratora) to firma nie będzie się męczyć, tez muszą zarabiać ;). Pomyśl od kogo zaczął sie problem, a później pluj na firmę.

Paweł Nowy wpis

Uciekajcie od tej firmy. Zaczynają działać w branży nieruchomości. Inwestują też na Podhalu. Mi odebrali samochód przez zawiadomienie na Policję. Mają tam pracownika (Adrian, rzekomo prawnik)i sympatyczny, a zrobią Wam sprawę karną. Mi zrobili. Po złożeniu zeznań sprawa została umorzona, Na Policji się śmiali, ale na przesłuchanie musiałem się stawić. To tylko jest moja opinia. Uważajcie....

Aplikowałeś do firmy GTL Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski