Opinie o Wiktoriamed Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wiktoriamed Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wiktoriamed Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Dentyści
Dentyści Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiktoriamed Sp. z o.o. w Wrocław

Michaśka Nowy wpis

No mnie raczej nikt nie zaczaruje tym ze firma płaci na czas. To jej obowiązek. Nie mój przywilej mój przywilej to jest jak mam stawkę a la średnia krajowa. A tu pewnie i na to liczyć nie można i bliżej minimum?

Zupełnie nie zgadzam się z oszczerstwami Już troche pracuje w tej firmie, atmosfera jest bardzo przyjazna. W wiktoriamedzie jest wręcz rodzinna atmosfera. Pracodawca zawsze wywiązuje się z umowy. Wynagrodzenie jest zawsze przed czasem, są dodatkowe premie. Chyba wszyscy czuja się zadbani i docenieni. A jeśli chodzi o monitoring, jak w większości firm jest i są to względy bezpieczeństwa.

Atmosfera w WiktoriaMed jest bardzo rodzinna i przyjazna. Szefostwo bardzo życzliwe w sferze prywatnej jak i zawodeowej zawsze można na nich liczyć. Pracuje w tej firmie 3 lata i nie mam zamiaru zmienić pracy. Pracowałam w innych miejscach gdzie był brak szacunku oraz (usunięte przez administratora)... a WiktoriaMed na pewno do takich miejsc nie należy.

Trochę mam dysonans, bo ktoś inny tu pisał o atmosferze zupełnie odwrotnie. Nie wiem już co myśleć, widziałeś tamtą opinie? Już tak poza tym to dobrze tu płacą na dzień dzisiejszy? Bo atmosfera to nie wszystko

Zuzu Nowy wpis

Na te minimalne zarobki to trzeba przejść odpowiednią tresurę jak widać: trzeba wyglądać jak chcą, gadać jak chcą i być kiedy chcą. Bo Wielki brat niby nie patrzy, a pognieciona, niby nie słucha, ale z kad wie, że slangiem. Niby nie mobbing ale Zobacz jaka zbiorowa obrona co o premie się tu stara. Niby do wszystkiego można się przyzwyczaić ale pieniądze to nie wszystko, chyba ?

----- Nowy wpis
@Zuzu

Dokładnie, poza tym bardzo dużo pracowników tam ma taką samą opinie jak my, ale siedzą cicho, bo kasa, bo premia, bo renoma, ale prawda jest taka, że to męczarnia psychiczna. Codzienne komentarze na temat twojego wyglądu, sposobu mowy, ruchów, a nawet tego jak siedzisz - nikt nie zapyta jak się czujesz, czy właściwie możesz siedzieć w takiej, a nie innej pozycji. Potrafiono złapać mnie za ramiona i "wyprostować" bo mam być reprezentatywna. Nikt nie mówi o tym, że nie można używać pewnych słów do pacjenta, mimo tego, że on sam chcę się czuć jak twój przyjaciel - niejednokrotnie usłyszałam od pacjenta, żeby tak na niego od wejścia nie naskakiwać, bo to frustrujące. Pracuję w medycynie już prawie 7 lat i nigdy nie spotkałam się z podsłuchem, a dowiedziałam się o tym w momencie, kiedy powiedziała mi o tym inna pracownica, a telefon wydzwaniał do mnie ciągle z poprawkami od kierownictwa - skąd wiedzieli co mówię, kiedy nie było ich w miejscu pracy? Mam nadzieję, że firma po prostu weźmie do siebie nasze uwagi i zmieni system traktowania pracownika, bo będą tracić ich jeden po drugim.

Lidzia Nowy wpis

Swego czasu poszukiwali asystentki zarządu. Trochę późno się chyba zabrałam za zmianę i szukanie nowej pracy, to już nieaktualne? Nadal w ogóle w centrum Wrocławia jest siedziba, czy jest parking dla pracowników?

----

Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Firma kompletnie nie spełnia obietnic z ogłoszenia o pracę. Pracownik musi mówić w wyznaczony sposób, dostaje niestosowne uwagi na temat swojego wyglądu. W placówce oprócz monitoringu stosowany jest również podsłuch, a kierownictwo jest w stanie obserwować pracownika nawet poza miejscem pracy. Sami pacjenci byli życzliwi, wyrozumiali, chętni do "zaprzyjaźnienia się" z recepcją, ale z całym szacunkiem, traktowani jak roboty, tak samo jak i pracownicy. Jeżeli nie chcecie trafić do psychologa to polecam się tam nie zatrudniać, bo można łatwo popaść w jakieś zaburzenia samooceny. W jednym wielkim skrócie - chamstwo, poniżanie pracownika i wiele innych negatywnych aspektów. Nie pozdrawiam.

@pracownik
@----

Od 4 lat pracuję w Wiktoriamedzie chciałam ustosunkować się do powyższej opinii: Jesteśmy szanowaną na rynku Kliniką przestrzegającą pewnych zasad dotyczących np. obowiązującego stroju(czysty, schludny, wyprasowany) co dla niektórych nie jest rzeczą oczywistą. Jeżeli chodzi o stanowisko w rejestracji zasadną jest elokwencja wypowiedzi oraz komunikatywność ( w takiej placówce nie używamy slangu). Natomiast monitoring jest narzędziem dla naszego i pacjentów bezpieczeństwa, ponieważ bezpieczeństwo jest jednym z priorytetów. W kwestii "podsłuchu" nie będę się wypowiadać, ponieważ jest to kompletna bzdura. W przeciwieństwie do poprzedniczki Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wiktoriamed Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Klinika @Pracodawca stawia przede wszystkim na bardzo wysoka jakość usług i kompleksowe podejście do zdrowia pacjenta. Osobiście utożsamiam się z takimi standardami. Lubię miejsce swojej pracy ze względu na poziom usług jaki prezentujemy oraz na atmosferę gdzie każdy szanuje swoją prace. Dodatkowo możemy liczyć na szereg szkoleń zapewnionych przez pracodawcę:)polecam:)

Jak dużo osób pracuje w Wiktoriamed Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Wiktoriamed Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wiktoriamed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wiktoriamed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiktoriamed Sp. z o.o.?

Wiktoriamed Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Powstańców Śląskich 58A lok. U2
    53-333 Wrocław