Opinie o Bigotka Sp. z o.o. w Pacholewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bigotka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bigotka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bigotka Sp. z o.o. w Pacholewo

jutka

Zakupiłam sukienkę w sierpniu 2021 roku w ciągu 14 dni odesłałam w listopadzie prosili o numer konta do zwrotu pieniędzy… do tej pory nie ma przelewu….

Wiktoria
@jutka

A wysłałaś im ten numer konta? ;p A ta poważnie to widzę w komentarzach, że ktoś UOKiKiem chciał ich atakować. Też masz to w planach? Wgl szkoda, że opinie ktoś teraz zaczął pisać tak to wcześniej byś mogła się dowiedzieć, że może coś nie tak wyjść

Tyska
@jutka

Czy mogę prosić o adres do zwrot??

Tyska Nowy wpis
@Wiktoria

Witam czy masz adres do sklepu bigotka do zwrotu

AGA Nowy wpis
@Tyska

Ja otrzymałam adres do zwrotu , sukienka odesłana prawie miesiąc temu, a a do tej pory nie zwrócono mi pieniędzy. Witam, Zwrot należy kierować pod adres: 64-600 Oborniki, Ul. 11 Listopada 2 Nr telefonu: +48 882 035 958 Firma: Bigotka.pl Pozdrawiamy Zespół Bigotka.pl

poszkodowana Nowy wpis
@AGA

bo nikt nie odpisuje na maile ani nie ma zwrotu pieniędzy za odesłany towar

poszkodowana Nowy wpis

sukienki zamówione latem przychodziły po kolei z chin w szarych workach (usunięte przez administratora) jakieś materiał sztuczny i kiepski po kilu mailach dostałam adres zwrotny sukienki odesłane bodajże we wrześniu kasy nie ma do dziś sprawę zgłosiłam jest w toku ponoć mnóstwo skarg na tą firmę nie polecam zamawiania z tego sklepu internetowego ::(

Magda

Tragedia! Odradzam każdemu zakup w tym sklepie, zero odzewu kontaktu jeśli chodzi o zwrot towaru. Jakoś ubran masakra. (usunięte przez administratora)

Lidia
@Magda

Ale coś konkretniejszego możesz napisać odnośnie tej jakości ubrań?

Pepsi

Sklep masakra kontakt masakra ciuch yyyy szkoda gadać szmaty i tyle wszystko zgłoszone mam nadzieję że poniosą konsekwencje

Czy po rozmowie w Bigotka Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Wiktoria

Z tego co widzę wpadła kolejna negatywna opinia odnośnie ubrań ze sklepu. Ktoś już wcześniej zgłaszał to podobno na policję, ciekawe z jakim efektem? Ogólnie to serio każdy jest tak niezadowolony czy jest ktoś komu ubrania podpasowały? Bo sklep to chyba musi z czegoś zarabiać inaczej by nie działał chyba?

Poszkodowana klientka

Właściciele sklepu są podejrzani o oszustwo, sprawa zgłoszona na policję do prokuratury, UOKiK, setki osób poszkodowanych w całej Polsce. Do głębokiego przemyślenia czy warto zatrudniać się w takiej firmie.

Masakra

Jakość towarów jest tragiczna, to dropshipping i to jeszcze bardzo słaby. Mam 14dni na odstąpienie a facet nic sobie z tego nie robi. Żaden z telefonów nie działa. Zgłaszajcie wszystko jako temat dla uwagi w związku z podejrzanym dropshippingiem lub do UOKiK. Niech gnój za to odpowie!

Zostaw merytoryczną opinię o Bigotka Sp. z o.o. - Pacholewo

Bigotka Sp. z o.o.