Opinie o Sunprofi Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sunprofi Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sunprofi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunprofi Sp. z o.o. w Lublin

Rafał Piotr

Brak wypłat i zero informacji kiedy będzie lub wytłumaczenia sytuacji, prezesi nie byli w stanie nawet dać wypowiedzeń własnoręcznie tylko wysługują się innymi pracownikami, podziwiam za odwagę. Rzetelna firma 2024 ????

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sunprofi Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pstrongu

No przez pierwsze 2 lata zapowiadało się dobrze no i siadło w ostatnim czasie, i jeszcze dostałem taką informacje "Jeżeli likwidacja działalności zbiega się z likwidacją majątku, a pracodawca nie ma środków na wypłacenie pracownikom odpraw i ekwiwalentów, pracownicy powinni zgłosić się po te świadczenia do FGŚP (Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych)." tylko nie wiem czy po zgłoszeniu do PIPu czy przed xd

Marzena Nowy wpis

cześć. są tu może jeszcze inny handlowcy, którzy ustosunkowaliby się do kwestii zarobków? ja też widziałam, że kiedyś w ogłoszeniu deklarowane było minimum 20 tys ale ktoś tutaj chyba zasugerował, że ciężko jest taka kwotę wyrobić. Ile maksymalnie wychodziło w tym roku?

Antośka

Chciałam sprawdzić jak się pracuje jako handlowiec u Was bo widziałam właśnie zeszłoroczna ofertę ze stawka do 20 000 zł a wy tu piszecie o jakichś problemach z płatnościami… to będzie jakoś na dniach regulowane czy jak? całość prowizji jest jasno określona w umowie?

Bnmlllloooo Nowy wpis
@Antośka

20k? Hahahaha Jak chcesz pracować a potem nie dostać za to pensji to "polecam" - idealna praca. Jeśli chcesz za wykonaną pracę dostać pensje to się 3razy zastanów co robić.

Zosia Nowy wpis

Hej, handlowcy będą jeszcze zatrudniani czy nie? w jakim stanie jest firma? ktoś wspomniał o problemach z kasa i też wole się upewnić. chciałam też się dowiedzieć o jakie uprawnienia może chodzić z opisu, które są podkreślone jako do uzyskania. To aktualne?

Kwiatuszek

Prezesi czyli pan Piotr i Rafał robią sobie żarty z ludzi. Brak wynagrodzeń za miesiąc luty do dzisiaj. W niecały rok doprowadzili firmę do fatalnego stanu i teraz ledwo ciągnął wózek krzywda innych ludzi. Jak ktoś nie ma pojęcia to niech groch zbiera a nie bierze się za prowadzenie firmy i naciąganie ludzi którzy poświęcili swój czas dla firmy tym bardziej że mają rodziny do utrzymania. Nie rozumieją co to znaczy wywiązać się z umowy. Nie odbierają telefonów unikają kontaktu oraz wzajemnie zwalają winę na drugiego prezesa.

Były hazardzista Nowy wpis
@Kwiatuszek

Jeszcze trzeba zaznaczyć że tam jeszcze 3 ludzi na magazynie pracuje za darmo xD

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sunprofi Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik biurowy
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
szczupok

Do dnia dzisiejszego brak wypłaty za miesiąc Luty.

@szczupok

I to już tak na wszystkich stanowiskach macie czy o co chodzi? przyszedłem poczytać o pracy handlowca bo może sam bym się zgłosił, a wiem, że szukali wcześniej na różne województwa. To pierwsza wasza taka sytuacja z tymi wypłatami? Ciekawi mnie kiedy zostanie to wyjaśnione

Dziewczyna

Widzę bardzo niedojrzałe zachowanie świadczące tylko o Tobie (człowieku który to napisałeś)… wylanie złości i żali na forum zamiast wyjaśnić sprawy między sobą -piekna postawa, pogratulować….jeśli jesteś pokrzywdzony przez „tego zastępcę kierownika” to może warto się z tym udać do niego a nie oczerniać innych pracowników firmy, w tym dziewczyny.. Każda jedna powie że to co piszesz to jakaś kpina i bzdura.

Qwertyyy

Że kto? Dziewczyny z biura? Hahahaha dobra sciema wiekszosc dziewczyn odeszla jeszcze w styczniu a ostatnie dziewczyny odeszły z biura z końcem lutego. Wiec podszywanie się pod dziewczyny nie wyszło :)

No cóż „Niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka”. Były pseudo zastępca kierownika prawie doprowadził swoim zachowaniem i podejście do pracowników, że w tamtym roku w październiku miałem się zwolnić lecz po rozmowie z jego przełożonymi zostałem do samego końca. Mam tylko nadzieję, że ten człenio już nigdy nie będzie miał ŻADNEGO pod sobą zespołu, nad którym będzie się wyżywał.

Czyli kiedyś kadra kierownicza była większa, jeśli piszecie, że „już” takiej nie ma? co powoduje jakieś wykruszanie się? ciekawi mi czy wśród pracowników są podobne redukcje?

Pstrongu

Jak na razie to nie mają pieniędzy dla pracowników, magazynierzy czekają na pieniądze które powinny być DO podkreślam DO 10 dnia każdego miesiąca

@Pstrongu

A jaka jest przyczyna braku płynności finansowym w bieżącym okresie? zostało to jakoś wyjaśnione? Ludzie wciąż wykonują swoja prace na spokojnie? Do kiedy te wypłaty mogą być przesunięte teraz? to pierwsza taka sytuacja?

Pstrongu

Powiedzieli im że są bankrutami i teraz zrobili restrukturyzacje miejsc pracy, prawie cała ekipa dostała wypowiedzenia z magazynu, zostali tylko kierownicy i ukrainiec.

Do pstrongu
@Pstrongu

Dział handlowy mobilny plus niektóre osoby z biura nie mają jeszcze zapłacone za grudzień i też czekają, cały styczeń obiecanki, że już jutro ze juz po weekendzie ze za chwilę, a w lutym kontakt się urwał z Panem R... A hajsu jak nie było tak nie ma :/

Rafał Piotr

@pracodawca wypłaty spóźnione. Zero informacji kiedy można się jej spodziewać. Rafał ma w d pracowników, zarządzanie na poziomie przedszkola. Jeden i drugi cykor bo boją się osobiście wręczać wypowiedzenia

Aktualność
W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, w dniu dzisiejszym zaczęliśmy rekrutacje na Przedstawiciela handlowego

Nie czekaj i dołącz do nas :)

Link :

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sebastian

Tylko pogratulować super załogi, współpracujemy już od dłuższego czasu i z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Duży plus za szybkie wysyłki towaru

@Sebastian

Obecna załoga jest stale niezmienna czy można było przez te miesiące zobaczyć nowe twarze? i co to znaczy, że jest coraz lepiej? jak współpraca wygadała na początku i jak jest teraz?

@Gabriela

Jak w każdej firmie gdzie większość załogi stanowią osoby do 40 roku życia zmiany są nieuniknione. Każdy poszukuje w tym okresie własnej drogi i buduje swoją ścieżkę kariery. Wierzymy jednak że zarówno osoby które były z nami od początku jak i te które dopiero zaczynają przygodę z naszą firmą widzą potencjał i możliwości jakie daje współpraca.

Aktualność
Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy film, w którym możecie zapoznać się z tym jak wygląda praca w naszej firmie oraz co mamy do zaoferowania naszym Klientom!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy!

Mati

Jasne zasady współpracy i kasa w terminie co nie u wszystkich jest dzisiaj normą.

Kamila

Jaki jest samochód służbowy?

XYZ

W ogłoszeniu na (usunięte przez administratora)jest napisane, że można używać auta służbowego do celów prywatnych. Czy możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? Stwierdzenie portfel klientów oznacza, że trzeba kupować klientom upominki? Nie rozumiem za bardzo tej wypowiedzi. Rzadko zdarza się aby były pracownik pisał takie opinie :)

Mati
@Kamila

Wszystkie samochody służbowe handlowców to nowe Toyoty corolle kombi.

@Mati

Rocznik 2022 czy 2023?

2027

@Sunprofi Sp. z o.o.

2027? Przepraszam ale aż muszę dopytać. Czy to sugestia odnośnie jakieś inwestycji w nowe pojazdy za 4 lata? Są jeszcze jakieś inne w planach?

@Gabriela

To oczywiście żart:) A tak poważnie samochody służbowe są z roczników 2021 i 2022, planujemy oczywiście w kolejnych latach wymianę floty na jeszcze bardziej dynamiczne ale również niskoemisyjne auta, w końcu branża OZE w której działamy zobowiązuje nas o dbanie o jakość powietrza którym wszyscy oddychamy.

@Pracodawca

Jasne. ;) Czy pracownicy mogą się spodziewać jeszcze jakiś inwestycji prócz w samą flotę? Spodziewane są jakieś zmiany w warunkach socjalnych chociażby?

@Gabriela

Oczywiście, nasi pracownicy mogą korzystać z dofinansowań do szkoleń podnoszących kwalifikacje na wybranych stanowiskach pracy, z pakietów medycznych oraz kart multisport, wprowadzamy również udogodnienia w postaci dofinansowania nauki języków obcych. W planach mamy również uruchomienie programu mikro pożyczek dla naszych pracowników.

Mareczek

Powodzenia, mogę polecić firmę!

Stefan

Coraz lepsza dostępność sprzętu, wysyłka w terminie, była jedna reklamacja ale dzięki szybkiej reakcji pani z biura obsługi drugi falownik dostałem już po 2 dniach od zgłoszenia, ogólnie czwórka z plusem na zachętę mam nadzieję że z czasem będzie piąteczka

M

Firma ok, młoda ekipa więc emocji i spięć nie brakuje ale póki co da się dogadać z każdym

Krystian

Zawsze na czas i obsługa na medal, oby tak dalej! Powodzenia

Grzesiek

Praca na magazynie nie jest szczególnie wymagająca, czasami trzeba się sprężyć ale do wytrzymania, duży plus to atmosfera w pracy która bardzo się poprawiła w ostatnim czasie.

@Grzesiek

Jakieś zmiany u was zachodzą? A co się stało, że coraz lepiej miałoby być? I w sumie dasz znać co konkretnie na tym magazynie się tu robi, jak się organizujecie. Praca nie jest wymagająca, więc kobiety też tam są?

Gabriela

Dziękuję za odpowiedź. A mogę się dowiedzieć czegoś więcej odnośnie specyfiki pracy skoro kobieta się jednak nie nada? Jakie są konkretnie obowiązki i co się robi?

@Gabriela

Asortyment na magazynie stale się rozszerza, jeśli chodzi o pracę kobiet to pracują w biurze w dziale handlowym, marketingu i przy obsłudze klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunprofi Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Sunprofi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunprofi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunprofi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sunprofi Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 9 ocen.

Sunprofi Sp. z o.o.