Opinie o Premium Development Group Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Premium Development Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Premium Development Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Development Group Sp. z o.o. w Łódź

Mieszkaniec

Ciekawe kto usuwa niewygodne wpisy? Przed zakupem polecam dobrego prawnika bo potem jest pytanie - a było to w umowie ? Właściciel schodzi z kosztów na każdym etapie/detalu.

Łodzianin
@Niedoszły

Ciekawe co w tej umowie ci się nie podoba , prostszej i bardziej przejrzystej nie ma , chyba ze z aktem notarialnym ją pomyliłeś ????????????‍♂️

Mieszkaniec

@Mieszkaniec

Prawnik aż jest potrzebny do weryfikacji tej całej umowy? Bo chyba teoretycznie ma się swój egzemplarz "do domu", co nie? Chyba, że umowa jest dość skomplikowana, jest taka?

Niedoszły
@Dominika

Umowa ? chyba raczej pseudo umowa , nie trzeba być prawnikiem żeby zoabczyc ze ta. umowa rezerwacyjna to jedna wielka mistyfikacja . Trzeba być jeleniem żeby coś takiego podpisać

@Niedoszły

Czyli twierdzisz, że firma ma styczność z samymi jeleniami? :( Pracowników też za nich masz?

Łodzianin Nowy wpis

Premium Development Nowy wpis

Pragniemy poinformować wszystkich naszych obecnych i przyszłych Szanownych Klientów, że wpisy zamieszczone na tej stronie nie dotyczą firmy Premium Development s.c. Z powodu zbieżności nazwy Spółki Premium Development Group sp. z o.o., której dotyczy ta strona z nazwą naszej Spółki powstały oraz mogą powstawać nadal wątpliwości wśród naszych przyszłych Kontrahentów co do naszej rzetelności – a na to jako firma z nieposzlakowaną opinią nie możemy sobie pozwolić, ponieważ zbyt ciężko pracowaliśmy i pracujemy na naszą renomę. Stąd właśnie wyniknęła potrzeba zamieszczenia niniejszego oświadczenia. Wskazane wpisy nie dotyczą działalności naszej Spółki i inwestycji, które realizujemy – dlatego nie możemy odpowiedzieć na opisane w nich sytuacje – z wyjątkiem jednego wpisu dotyczącego naszej inwestycji, tj. Olechowska Park i do kwestii w nim podniesionych musimy ustosunkować się merytorycznie: 1. Liczniki zawsze są rozliczane według protokołu sporządzonego w dniu przejęcia lokalu i od tego momentu opłaty za energię elektryczną ponosi Klient. W opisywanym przypadku jeden z lokatorów po odbiorze lokalu i liczników nie przepisał na siebie przez rok umowy na dostawę energii elektrycznej i twierdził, że nie musi uiszczać opłat za zużyty przez siebie prąd pobrany w trakcie użytkowania mieszkania, skoro faktury wystawiane są na dewelopera. 2. Oświetlenie terenu nie jest standardem deweloperskim. Natomiast oświetlenie terenu przedmiotowej inwestycji zostało przez nas wykonane poza zakresem umowy i zainstalowane zostały wysokie latarnie. 3. Pompa ciepła w tej realizacji jest jedną z najlepszych i najdroższych z dostępnych na rynku. Pomimo, że moglibyśmy zainstalować pompę znacznie tańszą (ale spełniającą konieczne parametry) – to nie postępujemy w ten sposób, gdyż budujemy jakbyśmy robili to dla siebie. Ubolewamy, że osoby, które zamieszczają wpisy anonimowo, nie popierają ich żadnymi konkretami. Gdybyśmy wiedzieli komu i w czym konkretnie możemy pomóc – z pewnością byśmy to uczynili. Natomiast w sprawie umieszczenia nieprawdziwych informacji, naruszających dobrą renomę naszej firmy podjęte zostały już odpowiednie kroki prawne. Pragniemy zapewnić, że dobro osób, które zdecydowały się nabyć mieszkania w realizowanych przez nas projektach deweloperskich pozostaje dla nas wartością nadrzędną. Nigdy nie nadużyliśmy zaufania, którym obdarzyli nas nasi Kontrahenci, realizując inwestycje rzetelnie i terminowo. Podchodzimy do każdych zgłaszanych uwag lub wątpliwości bardzo poważnie, niejednokrotnie wykonując prace nieobjęte umową, aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów.

Klientka Nowy wpis

Budowane z najgorszego i najtańszego rodzaju materiału, to co na wizualizacji nie ma żadnego odwzorowania w rzeczywistości (i deweloper powołuje się na to, że wizualizacja nie musi być odzwierciedleniem budowy), w ogródkach pozakopywane (usunięte przez administratora) z budowy (rękawiczki, (usunięte przez administratora) gruz, papa...). Deweloper i jego żonka okropnie niemili i przede wszystkim totalnie niekompetentni (np zagubili część papierów, o gwarancjach nie mówiąc!). Domy zrobione na (usunięte przez administratora) strach mieszkać, bo nie wiadomo czy się nie zawali (słychać trzaski siedząc w domu i ściany pękają dosłownie jak się na nie patrzy), ściany tak cienkie, że z sąsiadem rozmawiamy bez otwierania okien i wychodzenia z domu przez ścianę. Omijać szerokim łukiem dewelopera i jego budowę bo strach przechodzić obok

nieJelen Nowy wpis

Dwa lata temu rozmawiałem na temat kupna domu na Brzezińskiej 175 i z powodu nieprzejrzystosci musiałem odpuścić. Przejeżdżając tam w okresie świąt zauważyłem że prace ledwo co ruszyły do przodu. Ktoś mógłby mi opisać co tam się dzieje?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Premium Development Group Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
nn

witam ja w 2020 R podpisałem umowę i po pół roku musiałem uciekać i pieniądze odebrac . proszę nie podpisujcie z tą firmą żadnych umow .

qwerty

Nie ty jeden :(

Weronika
@nn

Hej, powiesz coś więcej? Dlaczego musiałeś uciekać?

Jrk
@Weronika

Wpłacasz zaliczkę, podpisujesz umowę z miłą starszą, przez ileś tam miesięcy możesz pogadać sobie przez telefon z panem, który zapewnia że wszystko idzie zgodnie z planem, mija termin za terminem, pan coraz rzadziej odbiera telefon... I na koniec najlepsze, po upłynięciu okresu rezerwacji, "twój" dom pojawia się ponownie na sprzedaż po wyższej cenie, a ty, jak chcesz odzyskać pieniądze (bez odsetek), musisz napisać "podanie" i odczekać, aż ”miła starsza pani" je odbierze, odczyta i wykona przelew zwrotny. Jako klient tej firmy, poczuwam się, jako dawca nieoprocentowanej "chwilówki" na ich działalność.

@Jrk

Ok to faktycznie cwane ale niestety też bezczelne. I planujesz wobec tego coś zrobić? Przecież nie dość, że nie miałeś tego oprocentowanego to właśnie poniosłeś koszty inflacji...

@Jrk

@jrk jak długo czekałeś na zwrot zaliczki ? Jestem dokładnie w tej samej sytuacji, pan odebrał już pismo z prośba o zwrot.

@nn

Jestem w takiej samej sytuacji. Wysłałem pismo o zwrot kaucji. Zero odzewu. Mam prawnika, zobaczymy co będzie dalej.

jrk

około 2 tygodni

nn

non stop wydzwanialem i wydzwanialem i odzyskałem wpłatę plus odsetki ustawowe.

Izabela
@qwerty

A ty z jakiego powodu musiałeś uciekać?

Aleksandra
@Izabela

Nie mojej zabawy

Witam przyszłych klientów tego pana. Nie wywiązuje się z umów. Wątpliwy zapis z umowy interpretuje po swojemu, czyli niedomówienia należałoby rozstrzygać przed sądem. Umowa = prawnik.

Odradzam

Niewygodne komentarze kasowane . ktoś analizował umowę rezerwacyjna ? Poleciłabym każdego przyszłego nabywcę o konsultacje prawnicza. W życiu nie wdziałam czegos takiego. Zapytajcie się Pani czy możecie podpisać umowę rezerwacyjna u notariusza ? Odpowiedz brzmi Nie ! A dlaczego ? Nie muszę więcej pisać

Olechowska

Szok. To nie jest deweloper tylko (usunięte przez administratora) Tego nie zrobię bo zrobiłem co innego. Zero empatii, tylko kasa i kasa. Po odbiorze domów - co złego/spieprzone to nie ja. Odbiór w grudniu 2021 a za prąd chce od listopada ????.

Zuzanna
@Olechowska

Co masz na myśli? Czego nie zrobił?

Odpowiedź
@Zuzanna

Oświetlenia, systemu nawadniania no i nie wspomniał że pod osiedlem przechodzą rury gazowe. Mogę dalej wymieniać tylko co to zmieni.

@Odpowiedź

Każdy się dowie jakich błędów w przyszłości unikać, właśnie to by to zmieniło. ;) Ale jestem w sumie w szoku jak można się czegoś takiego dopuścić w tej branży? Tak właściwie to co z tym całym gazem teraz? Bo ja to myślałam, że aktualnie stawiają na bloki wolne od niego w ramach bezpieczeństwa

Kupiłem raz i nie polecam. Omijać dużym łukiem. Zero uprzejmości i zdrowego rozsądku ze strony wykonawcy. „ Trzeba było zapytać, uzgodnić lub poprosić”. I ta nonszalancja po zapłacie ????.

Witam, kupiłem lokal od tego pana na ul Olechowskiej 33. Odbiór techniczny wykazał sporo poprawek. Pan milczy już 2 m-ce czas ucieka, a ja jutro idę do adwokata i sąd rozstrzygnie kto usuwa wady. Nie polecam Premium Development

Właściciel to najwiekszy (usunięte przez administratora) w Łodzi.Nie dość ze Omija umowe deweloperska to buduje ze śmieci a reklamacji nie przyjmuje bo spółka upada

Ola

Zalecam ostrożność , proszę przeanalizować umowe rezerwacyjna z radca prawnym. Ja po takiej opinii zrezygnowałam oraz przeanalizować sobie ta firmę. Osiedle samo w sobie zapowiada się wspaniale , ale dla mnie zbyt duże ryzyko

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Development Group Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Premium Development Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Development Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premium Development Group Sp. z o.o.?

Premium Development Group Sp. z o.o.
  • Brzezińska 175
    92-703 Łódź

Premium Development Group Sp. z o.o.