Opinie o Homb Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Homb Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Homb Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homb Sp. z o.o. w Wrocław

Anonim Nowy wpis

Bardzo odrazdzam usługi firmy HOMB. Prace przedłużone o 7 miesięcy. Wykonanie to partactwo. Zepsuli nam materiały - m.in podłogę winylowa listwy przypodłogowe i klimatyzacje. Przemysław Borkowski nie odbiera telefonow i nie odpisuje na wiadomości. Kar umownych nie zwrócił.

Art Nowy wpis
@Anonim

Miałem podobną sytuacje, widzę ze to standard w tej firmie. Powinno się takie firmy z urzędu zamykać, żeby kolejni naiwniacy nie musieli przez to przechodzić.

Wierzyciel Nowy wpis

Firma HOMB Sp. z o.o. Przemysław Borkowski zlecił prace budowlane podwykonawcy przy remoncie jednego z budynków we Wrocławiu, gdyż firma HOMB sp. z o.o. nie potrafiła tego remontu przeprowadzić. Po wykonaniu prac nie opłacili faktury podwykonawcy. Dług jest przeterminowany ponad 3 miesiące. Pan Przemysław Borkowski nie odbiera poczty, nie odpisuje na emaile, nie odbiera telefonów. Odradzam współpracę z t firmą i zgadzam się ze wszystkimi komentarzami poniżej.

Klient Nowy wpis

Współpraca z Homb dotyczyła wykończenia mieszkania. Wejście na inwestycje nastąpiło zaskakująco szybko. Na tym jednak kończą się miłe niespodzianki. Przepływ informacji i kontakt z wykonawcą jest tragiczny. Nie da się dodzwonić lub jakkolwiek skontaktować z kierownikiem budowy. Brak konsultowania problemów pojawiających się na mieszkaniu. Kilkumiesięczne opóźnienia w pracach i brak planowania to norma. Niesamowicie dużo zmarnowanego czasu i pieniędzy na uszkodzonych materiałach, braku podstawowych narzędzi pracy pojawiających się pracowników na mieszkaniu, czy samego planu na prace. Niestety za długim czasem realizacji wcale nie stoi jakość wykonania. Niezliczone ilości poprawek, które ciągnęły się miesiącami. W dodatku wszystkich nie udało się wyprowadzić na prostą. Przykładów na brak kompetencji, umiejętności można mnożyć. Podsumowując wybór firmy Homb to katastroficzna porażka, która doprowadziła do ogromnych strat pieniężnych.

Firma HOMB to niestety bardzo nieuczciwa i niekompetentna firma. Na realizacje wysyłają osoby, które nie znają się na pracy. Uszkodzili nam materiały i sprzęty. Łączne straty sięgają powyżej 250.000 zł i mogę ulec zwiększeniu. Każdy aspekt został wykonany niewłaściwie i niegodnie ze sztuką budowalną. Opóźnienie w realizacji prac sięga ponad 6 miesięcy. Wszystko wykonane zostało krzywo, zalane zostały betonem grzejniki podłogowe, zmontowane krzywo grzejniki i gniazda podłogowe. Pomimo zapłaty za wylewkę samopoziomującą nie wykonali jej, pomylili kleje do podłogi winylowej z klejem do płytek dywanowych. Cała wykonana przez Homb podłoga wymagała usunięcia i utylizacji. Konieczne było wykonawstwo zastępcze. Właściciele firmy twierdzą, że jest wszystko dobrze wykonane i np. że dopuszczalne są 20mm nierównością posadzce!!! Zwykli (usunięte przez administratora) Podwieszany sufit po 2 tygodniach zaczął opadać i konieczne jest jego demontaż. Przy wykonywaniu prac uszkodzili stolarkę okienną i drzwiową. (usunięte przez administratora) na materiałach. Uważajcie na nich. Chętnie przedstawimy więcej szczegółów, dokumentów oraz zdjęcia.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Homb Sp. z o.o..
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Homb Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Homb Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Homb Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Homb Sp. z o.o.
  • Kleczkowska 30/32 lok. 2