Opinie o Best West Work Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Best West Work Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best West Work Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best West Work Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Szulikow Nowy wpis

Witam chciałbym zapytać w jakich miejscowosciach mają lokacje się ktoś coś?

Nie wiem czy znajdzie Administrator odpowiedź bardziej szczerą jak ja dodam od siebie.Więc zacznijmy od warunków mieszkaniowych internetu brak,prysznic jeśli tak to ujmę jest włącznie z muszlą klozetową nie oddzielony żadnym parawanem,zasłoną.Można umyć odrazu kibelek.Ciepła woda jest 5 minut po załączeniu włącznika po tym okresie leci zimna i trzeba odczekać min 15 minut i znowu przycisk i jest ciepła.Pralki płatne 2 euro suszarki też.Zaznaczyć trzeba że nie na kartę tylko 2X1 euro.W dodatku automaty się zacinają i kradnie pieniądze.Dojazd do pracy jest płatny 3 euro dziennie.Mieszkanie to koszt rzędu -+ 80-114 euro uzależniony od liczby przepracowanych godzin.Brak dodatków za nadgodziny,zmiany,święta.Kary na fazie A za zrezygnowanie z pracy 250 euro(oczywiście bezpodstawne)Kary za nie pójście do pracy 60 euro aczkolwiek nie egzekwowana.Na lokacji brak sztucców itd,ale może to nie wina zarządzająca bierze za to odpowiedzialność tylko wcześniejsi lokatorzy.Prace mają raczej ok,miło sympatycznie mi się pracowało.Zarobki bieda koleżanka za 48 h dostała 250 euro.Ja byłem kierowcą więc wyszło mi 320.Od nowego roku jest stawka na szklarni min 12,40 przy 40 godzinach ale nikt nie dostał anexu do umowy.Stawka bazowa 10,29 brutto!.Mam nadzieję że wszystko wyjaśniłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Best West Work Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Firma Best West Work Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Pracownik Fizyczny, Tychy - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie Best West Work Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Best West Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best West Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Best West Work Sp. z o.o.
  • Gdańska 89 lok. 1
    85-022 Bydgoszcz

Best West Work Sp. z o.o.