Opinie o Tappeletto Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tappeletto Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tappeletto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tappeletto Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jakie wartości są cenione w Tappeletto Sp. z o.o.?

TappeLetto Sp. z o. o.

Witam wszystkich, to wprawdzie nie nie forum tylko portal z opiniami ale wypowiadają się tu osoby święcie oburzone na terminy terminowości wykonania mebli. Czy Państwo w ogóle wiecie co się dzieje na świecie ?? Mówi się o zamkniętych restauracjach i szkołach i nawet taksówkarze narzekają bo nie mają klientów w sylwestra a nikt nie wie jakie są pustki w magazynach i hurtowniach stolarskich. Była końcówka roku, remanenty i pandemia która wymiotła towar z hurtowni tak, że wiatr hulał po pustych halach, okres kwarantanny który uniemożliwił produkcję a Państwo jesteście oburzeni, że nie dostaliście mebli na czas... czas który skąd inąd nie jest określony w umowie właśnie ze względu na takie okoliczności. Staramy się za wszech miar sukcesywnie realizować Państwa zlecenia ale przez ostatni czas było to niezmiernie trudne ze względu na braki w hurtowniach jakie poczyniła pandemia. Zgadzam się z Państwem , że taka sytuacja jest nie dopuszczalna jednak nie mieliśmy na nią najmniejszego wpływu. Obecnie jest już po świętach i sytuacja po woli się normuje wiec również nasi klienci nie odczują już takich zawirowań jak to było w poprzednich miesiącach. Dołożymy wszelkich starań abyście Państwo byli realnie zadowoleni z naszych produktów i poziomu obsługi w przyszłości. Bardzo przepraszamy za wszelkie nieprzyjemności jakich doznali nasi niezadowoleni klienci. Oczywiście uczymy się na błędach i będziemy je eliminować z korzyścią dla klientów.

@TappeLetto Sp. z o. o.

Panie Tadeuszu wszystko rozumiem ale co mają braki do nie odbierania telefonu do nie odpisywania na emaile? W między czasie inna firma wykonywała dla nas szafę pod wymiar wszystko w terminie żadnych braków czy niejasnych tłumaczeń. Wszystko w terminie... To że na hurtowniach jest brak towaru nie zwalnia Pana z oddzwaniania czy odpisywania ba po dokonanym pomiarze za który oczywiście została uiszczona opłata Pan nie ma wymiarów na projekt czeka się dwa razy dłużej niż jest to zawarte w umowie jednym słowem porażka.

@TappeLetto Sp. z o. o.

Proszę przestać kłamać i zwrócić ludzią zaliczki!!!!

MYX Nowy wpis
@TappeLetto Sp. z o. o.

Padła mi po 2 latach sprężyna gazowa. Próby kontaktu z Państwem to był daremny trud. Brak odpowiedzi na telefon maila nawet przez allegro. Do tej pory łóżko mi nie funkcjonuje i pozostawiliście mnie państwo z wadliwym towarem. Goście się

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tappeletto Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma zawiesiła działalności

Aleksandra
@Monter

Widząc te wszystkie komentarze odnośnie windykacji rozumiem, że raczej po tym zawieszeniu już nie planują niczego wznowić? Czy jednak jakimś cudem jest nadzieja?

@Aleksandra

Zależy co Pani oczekuje od firmy...

Emilia
@Monter

To w końcu działają? Bo tu widzę sprzeczne info w takim razie.

Minter
@Emilia

Zależnie jakie Pani łóżko zamówiła,bo może indywidualnie mógłbym to wykonać.

Alicja Nowy wpis
@Minter

to firma działa mimo zawieszenia czy odwiesiłą już swoja dzialalnosc? poradziła sobie z problemami ?

Roman Nowy wpis
@Alicja

Nie, firma nie działa. sam szukam teraz innego wykonawcy mojego projektu. Dobrzy byli, szkoda

Emilia

Same komentarze o sprawach i pozwach, nic zwyczajnego - czy tam w ogóle da się pracować? Czy już może firma upada?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Tappeletto Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Oszukana

Wszystkich poszkodowanych przez firme Tappeletto prosze o kontakt - okazuje sie ze oszukanych (klientow ktorym Tadeusz Lysio/firma Tappeletto jest winien zwrot zaliczki) jest znacznie wiecej. Prosze o odpowiedz na te wiadomosc.

Radek
@Oszukana

Nie znam się za dobrze, ale wydaje mi się, że szastanie na publicznych forach imieniem i nazwiskiem pracownika firmy która de facto jest spółką z o. o. trąci naruszeniem prawa....ale co ja tam wiem. My z żoną w każdym razie nie czujemy się (usunięte przez administratora) Zostaliśmy poinformowani o sytuacji w firmie i czekamy. Na pewno kiedyś się odbiją i zwrócą nam pieniądze albo zrobią mebel. W każdym razie to zawieszenie działalności po kilku latach pracy nie wygląda jak chęć wyłudzenia. Wystarczy zobaczyć że na prawdę firma ma zawieszoną działalność i nie przyjmują zleceń. Gdyby chcieli naciągać ludzi to brali by pieniądze jak leci. Mamy już meble z tej firmy i nie było żadnych problemów.

@Radek

Nie chodzi o „szastanie” nazwiskami. Nie prosze o ujawnianie nazwisk tutaj, jedynie o odzew.

@Oszukana

Witam ta samo zostałem (usunięte przez administratora) na zaliczkę przez firmę Tappeletto która prowadził pan Tadeusz Lysio i bezczelnie próbował wyłudzić drugą połowę kwoty. Gdy odmówiłem to dostałem odpowiedź od pana Tadeusza Lysio że nigdy nie uda mi się odzyskać zaliczki która wpłaciłem

Radek
@Osoba

Pisałem o nazwisku pracownika firmy Tappeletto, do tego to nie jest forum dyskusyjne tylko portal poświęcony opiniom o firmie

Kamil

Zawsze możesz założyć sprawę zarządowi sp. z o.o. W tym przypadku jest możliwość windykowania Pana Prezesa - Tadeusza Łysio.

@Radek

Też uważam że warto zewrzeć szyki i wspólnie windykować Tappeletto/zarząd spółki. Może warto zgłosić sprawę "zbiorowo" do stosownych organów ścigania.

@Oszukana

To jest sprawa do telewizji gdyż nadal beszczelnie pobiera kolosalne zaliczki Tyle lat gdzie są organy scigania

@Hanna

Czy Pani tez zostala oszukana -tzn. czy tak jak innym na tym forum i postach na FB, firma Tapeletto dluzna jest Pani wplacona zaliczke, bez projektu/mebli?

@Oszukana

Proszę o kontakt wszystkie poszkodowane osoby.

@Hanna

Pani Hanno, prosze dac znac czy Pani tez jest poszkodowana? W tym momencie zbieramy nazwiska oszukanych osob, zeby wniesc pozew zbiorowy. Na ten moment kazda z osob ma sprawe indywidualna i prawomocny wyrok Sadu - nakaz sadowy zwrotu naleznosci. Prosze tutaj dac znac i wowczas ustalimy jak sie z Pania skontaktowac. Dziekuje z gory!

Gabi
@Oszukana

Moja opinia o tej firmie jest także negatywna. Czuję się poszkodowana przez ową firmę.

Wiesława

UWAGA TO (usunięte przez administratora) !!! Chcę ostrzec wszystkich przed tą firmą. W marcu 2021 tego roku zamówiliśmy łóżko chowane, pod zabudowę. Zaraz wpłaciliśmy 55 proc. zaliczki. Termin wykonania był wyznaczony na maj 2021 , potem na czerwiec następnie na lipiec a potem jeszcze na sierpień. Teraz dzwoniliśmy by potwierdzić ostateczny termin realizacji naszego zamówienia pan Tadeusz oświadczył ,że łóżka nie będzie bo on już nie pracuje w tej firmie. Jednak telefon firmowy odebrał . Sprawa trafia do naszego prawnika i oczywiście do sądu. OSTRZEGAM WSZYSTKICH TO (usunięte przez administratora) !!!

Aleksandra
@Wiesława

A kim jest Pan Tadeusz w tej firmie ? O ile mi wiadomo to to jest Sp. z o. o. a Pan Tadeusz był tam tylko od kontaktów z klientami i od projektów ale mogę się mylić...

@Aleksandra

Właśnie tylko z tym panem mieliśmy kontakt. Tylko on odbiera telefony ( jak oczywiście odbiera ). Kiedyś był jeszcze kontakt z jakąś panią ale podobno umarła. Taką mamy informacje od tego pana. Również on wysyłał nam umowę na meila. Oczywiście chętnie skontaktowałabym się z inną bardziej kompetentną osobą ale nie posiadam innych kontaktów.

@Wiesława

W jakim pani mieście mieszka,może coś wskuramy razem.

Wiesława

Górny Śląsk, okolice Gliwic. U mnie sprawa zgłoszona na policję i mój prawnik już wystosował sprawę do sądu.

@Wiesława

Pani ma łóżko zwykle czy z zabudową,chodzi szafa pawlacz,regał.Z materacem czy bez.w ogóle dostała Pani projekt.

Proszę o kontakt

@Wiesława

Proszę do mnie zadzwonić siedem dwa jeden cztery sześć osiem sześć dwa zero

@Wiesława

Uwaga!!! Ten facet ma wielki tupet i jest bez skrupułów dalej pobiera zaliczki w kolosalnych kwotach działa bezkarnie! a to firma kogucik wziol i uciekl. Więc szkoda że niema średniowiecza gdyz rąk by wtedy odrazu nie miał!

@Hanna

Skąd ma Pani taką informację ? Czy Panią też (usunięte przez administratora)? Jest nas już kilku poszkodowanych , szukamy kolejnych osób. Proszę Panią o kontakt.

Rafał

Wczoraj zamontowano mi meble firmy Tappeletto. Jestem zadowolony i będę polecał. Panowie montowali meble długo ale za to dokładnie i wyczyścili je na błysk. posprzątali po sobie i wynieśli stare meble. łóżko z regałami na całej 4 metrowej ścianie wygląda imponująco. termin przełożony ale w całości jestem zadowolony, polecam.

@Rafał

Dziękuję za pozytywną opinię,czy myślę o Panu z Wwa co jest witryna szklana

Janka

Jeszcze nie wystawiam ostatecznej opini , na dziś Pan Tadeusz wyznaczył termin montażu mojego łóżka, określił też godzinę 10. Jest 13 , wybebeszylam pokój (montaż ma być poprzedzony demontażem starego łóżka) oczywiście na tą okoliczność wzięłam urlop i poprzestawiałam różne inne terminy. Napiszę co będzie dalej. Byc może dodam wtedy jeszcze jeden smaczek(?)

Jan
@Janka

Jak długo trwał montaż mebla?

@Jan

Kilka razy przekładany termin i godziny. Panowie (szef i pracownik) przyjechali o godz. 21 (jechali w deszczu, to fakt). Rozebranie starego łóżka ok. 1,5 godz. (22:30). O godz. 12 włączona udarówka ( przyznam że nie miałam pojęcia że taka sytuacja będzie miała miejsce - nie uprzedziłam sąsiadów). Wywalono mi dziurę w ścianie do kuchni. Zjawiła się policja. Szef załagodził sytuację z policją a mnie obiecał że przyjedzie i załata dziurę lub wynajmie i opłaci kogoś z mojego miasta. Sprawa ściany została załatwiona przez fachowca z miasta, ale co się dowiedziałam? że fachowiec do tej pory nie otrzymał zapłaty [miesiąc]. Ogólnie z łóżka jestem zadowolona, ale pan jest niesłowny, bo mnie obiecał dosłanie dodatkowego elementu do łóżka, twierdził że wysłał ale niestety nic nie dostałam i jednocześnie urwał się kontakt. Telefony nie są odbierane, to samo mówi pan który robił ścianę. Pozostaje niesmak.

Jan
@Janka

@Janka dziękuję za informację. Nie będę robił sobie kłopotu i poszukam innego wykonawcy.

@Janka

Do postu Janka. Bardzo chciałabym wiedzieć jak zakończyła się Pani przygoda z tą firmą. Czy doczekała się Pani montażu łóżka ?

@Janka

Element był do pani wyslany

Alicja

Nie mogę nic dobrego napisać o tej firmie, ponieważ 2 lipca 2020 wpłaciłam zaliczkę na wykonanie łóżka w szafie z sofą i kilku innych mebli i do tej pory nie otrzymałam żadnych mebli. Kilkakrotnie przesuwany termin ( 30 wrzesień, 19 listopada potem 30 listopada) teraz już nie wyznaczył żadnego terminu. Jest 3 grudzień a ja nie mam ani pieniedzy ani mebli. NIE POLECAM TEJ FIRMY

@Alicja

Witam Pani Alicjo. Jestem w identycznej sytuacji jak Pani. Chciałabym dowiedzieć się czy doczekała się Pani montażu łóżka ? Ponieważ ja dowiedziałam się dzisiaj od pana Tadeusza , po 5-ciu miesiącach oczekiwania , że po prostu nie będę miała tego łóżka bo on już tam nie pracuje. Nie wiem , śmiać się czy płakać. Nic , pozostaje mi droga sądowa by odzyskać przedpłatę oraz inne poniesione koszty . Pozdrawiam

Kinga

Umowe z Panem Tadeuszem Lysio/firma Tappeletto zawarlam latem, dokladnie 20 sierpnia - zamowienie na lozko chowane w szafie i zabudowe szaf. W tym dniu dokonalam wymaganej zaliczki w wyokosci 50% wartosci zamowienia (7,5 k). Wg tresci umowy, do 2 tygodni od podpisania umowy powinnam otrzymac specyfikacje produktu - wymiary parametry etc. O specyfikacje upominalam sie srednio co tydzien, otrzymalam ja po 3. miesiacach. 20 Listopada otrzymalam specyfikacje, gdzie podano zle wymiary lozka. Pan Tadeusz poinformowal ze zamowil zle wymiary frontow w zwiazku z tym, na dzien dzisiejszy nie ma materialow do wykonania zamowionego mebla. Minelo dokladnie 3 miesiace od momentu wplaty zaliczki i podpisania umowy - nie ma perspektywy na wykonanie mebla, a termin realizacji mija za tydzien. Dodam ze Pan Tadeusz sprytnie sporzadza umowy - nie podaje daty realizacji zamowienia! Przestrzegam - aktualnie sprawe skierowalam do Rzecznika Praw Konsumenta bo Pan Tadeusz nie poczuwa sie zuplenie.

Roman
@Kinga

wydaje mi się, że TappeLetto to spółka, na prawdę nie wiem dlaczego personalnie atakujesz prezesa zarządu spółki - to nie ma sensu, to jakbyś za stare frytki krytykowała prezesa zarządu MacDonald - to śmieszne. Mam meble tej firmy od 6 miesięcy i to prawda, długo czekałem ale dostałem meble dokładnie takie jak chciałem i jakoś nikt inny na rynku nie chciał ich zrobić w wymyślony przeze mnie sposób. Jestem na prawdę zadowolony a do tego ten sposób wykonania łóżka nie ma konkurencji w Polsce. Oczywiście są inne firmy ale tak zindywidualizowanego podejścia nie ma na rynku nikt.

@Roman

@Roman, nikogo nie atakuje, rzeczowo opisuje sytuacje aby nakreslic potencjalnym Klientom czego moga sie spodziewac. Przez caly okres trwania umowy - od 20 sierpnia, az do konca listopada, Pan Tadeusz przedstawial sie jako projektant/wykonawca - to z Panem Tadeuszem (bezskutecznie) rozmawialam o specyfikacji, technicznych kwestiach zwiazanych z projektem (zawiasy, systemy, szuflady) i terminach realizacji. To Pan Tadeusz wykonal po 3 miesiacach oczekiwania projekt i specyfkacje mojej zabudowy..... Dopiero w styczniu, kiedy do spolki trafilo pismo od prawnika z wezwaniem zwrotu zaliczki Pan Tadeusz po raz pierwszy przedstawil sie jako Prezes Zarzadu Sp z o.o. informujac mnie ze 'nie musi znac' szczegolow postepu mojego zamowienia. Podobnie jak pan Panie Romanie, ja zlozylam zamowienie w tej firmie gdyz podobaly mi sie dotychczasowe realizacje prezentowane na (usunięte przez administratora) i potrzebowalam wlasnie takiego mebla. Jednak co z tego, kiedy firma nie wywiazuje sie z warunkow umowy - umowa zawarta 20 sierpnia, specyfikacje otrzymalam po 3 miesiacach (gdzie w umowie jest to okreslone do 2 tyg.) po czym byla ona bledna i okazlao sie ze na 27 Listopada brak materialow na wykonanie mojej zabudowy bo zamowiono zle materialy. Przy 50% zaliczce w dniu podpisania umowy (7,5 tys zl) oczekuje kompetencji i chocby sredniego poziomu profesjonalizmu.

Niezadowolony klient
@Roman

Panie Tadeuszu, co ma piernik do wiatraka. Jak porównać prezesa spółki działającej na wszystkich kontynentach, zatrudniającej kilkadziesiąt tysięcy pracowników do małej firemki gdzie właściciel jest sterem, żeglarzem i okrętem, mając do pomocy kilkoro pracowników. Oczywistym jest że wszelkie tematy, lub jak w tym przypadku roszczenia i zażalenia składa się do "prezesa zarządu". NAPRAWDĘ!!!

@Roman

Witam , widzę ,że jest Pan pracownikiem tej firmy. Skoro pisze Pan ,że owy pan Tadeusz jest osobą tylko do kontaktów z klientem a jest to osoba nieodpowiedzialna , nieuczciwa to może mógłby mi Pan podać kontakt z kimś kompetentnym i odpowiedzialnym za ten (usunięte przez administratora) , jaki tworzy tam ten pan Tadeusz. Przez takie osoby firma traci swoją renomę a co za tym idzie i klientów.

Janka

Sam montaż trwał bodaj 3 godziny i jestem zadowolona. Panowie uwinęli się z wniesieniem, montażem i na prawdę fachowo posprzątali po sobie. Mebel nawet pachniał :-)

Jolanta

Firma działa w branży produkcji mebli oraz sprzedaży. Tappeletto jest na rynku od 2019 roku. Spółka nie posiada swojej strony internetowej, również nie widać ofert pracy. Dajcie znać, co jaki czas ruszają rekrutacje, i jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Anna Sz.

Mamy z żona łózko firmy Tappeletto, przestrzegano nas , że siłowniki tego łóżka będą działać jedynie przez rok a minęły już dwa i nie ma z nimi najmniejszego kłopotu. Nie wiem o co się pieklicie - te meble są indywidualnie projektowane i wykonywane na zamówienie a wy chcecie je mieć na jutro, to bzdura

@Anna Sz.

@Pani Anno, nikt nie mowie tutaj o treminie realizacji 'na jutro', jak Pani napisala, ale w umowionym terminie, ktory wielokrotnie byl okreslany jako 2, maksymalnie 3 miesiace. Po 3 miesiacach oczekiwania ja nie mialam nawet specyfikacji projektu.....a kiedy ja otrzymalam byla zrobiona na lozko 140cm, a nie 160 cm jak zamowilam. Ciesze sie ze jest Pani zadowolona z realizacji mebli, ja niestety nie mialam tyle szczescia. Byc moze jako Pracownik firmy zostala Pani potraktowana w sposob uprzywilejowany.

@Anna Sz.

@Anna Sz. swoja droga malo wiarygodne sa dla mnie Pani/Pana, nie wiadomo kto jest autorem...mezczyzna/kobieta?

@Kinga

Anna Sz. swoja droga malo wiarygodna jest dla mnie Pani/Pana opinia, nie wiadomo kto jest autorem...mezczyzna/kobieta?

Niezadowolony klient.
@Anna Sz.

Pani Małgorzato, tfu Pani Anno Sz. pozdrawiam serdecznie pani żonę!!!! Pani komentarz jest poniżej poziomu krytyki. Pani Kinga ma absolutną rację, bo byliśmy w takiej samej sytuacji.

@Kinga

W naszej firmie nie pracują kobiety,sama firma stolarska z której zrezygnowało bo opóźniali nam terminy i w dodatku dużo było zawsze zwrotow do poprawek.Staramy sie aby państwo byli zadowoleni z naszej firmy.Z poważaniem monter

@Monter

Kim w takim raze jest Anna Sz. ktora wystawila opinie wyzej? (odnoszac sie do lozka ktore zakupila w Stolbart/Tappeletto razem z zona - jak wyzej napisala). Chyba nie za bardzo Pan/Pani wie co ma pisac - w firmie jak najbardziej pracuja kobiety, Pani Malgorzata wykonywala u mnie pomiary, konsultowala wycene i sporzadzala umowe. Prosze nie wprowadzac Klientow w blad i odnosic sie do faktow!

Kinga Anna SZ.
@Niezadowolony klient.

Firma Tappeletto nie będzie komentowała tych bzdur

@Kinga

Chodzi mi o produkcie a nie o kadry.Pani Małgorzata jest właśnie też od pomiarów i rozmów z klientami

Osoba

Wszystkim odradzam tą firmę Kontakt jest koszmarny. Pan Tadeusz pseudo prezes zarządu jeździ na pomiary i montaże. Każde wykonanie jest odwlekane w czasie... A to producent nie ma materiału, a to płyty z Chin nie dotarły, siłowników nie ma...... Byliśmy w drodze ale mieliśmy wpadek itd. Odradzam kontakt masakra umowa jedno strona wykonanie można odwlekać w nieskończoność masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Tappeletto Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Tappeletto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tappeletto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tappeletto Sp. z o.o.?

Tappeletto Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kościelna 24
    98-220 Zduńska Wola