Opinie o Eksbud Mirosław Luborak w Oława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eksbud Mirosław Luborak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eksbud Mirosław Luborak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eksbud Mirosław Luborak w Oława

AnastazjaP. Nowy wpis

Cały czas kręcą, mącą, utrudniają życie i nie płacą. walczyłam z nimi dwa lata bez sensu aż wlazłam na drogę karną bo ile można się prosić. wrzucam kontakt do kancelarii, gdzie sprawę poprowadzili i już co miesiąc trafiają do mnie kolejne sumy z długu. 534996035

Hodges

UWAGA !!! na EKSBUD Mirosław Luborak, NIP 9121000736, Regon 930369001, 55-200 Oława, ul. 1 Maja 27/6 (dolnośląskie), tel 532 227 085, e-mail mirekluborak2@gmail.com, oferujący usługi remontowe, budowlane, wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych, wykonywanie instalacji elektrycznych, instalacji wodno-kanalizacyjnych itp. POBIERA ZALICZKI na realizację zamówień I ZNIKA Z PIENIĘDZMI KLIENTA. W sprawie EKSBUD Mirosław Luborak i jego ZALICZKO-BIORCZEJ działalności, są liczne zgłoszenia do Prokuratury we Wrocławiu, w Oławie i innych. Przeciętne zaliczki to kwoty ok. 10.000 PLN. Zgłasza się coraz więcej poszkodowanych osób !!! W grupie siła, dlatego zgłaszajcie się do Prokuratury. Niech teraz Sąd Karny rozliczy EKSBUD Mirosław Luborak ze wszystkich zaliczek które pobrał i zniknął bez echa.

Damian Nowy wpis
@Hodges

Wszystkie wpisy o tym samym, ale czy udało się już komuś odzyskać zaliczkę? Ile to może potrwać? Przecież to nie są małe kwoty, a pieniądze są potrzebne.

Jasiek Nowy wpis
@Hodges

Pracowałem dla niego 3 tygodnie .prawie skończyłem on wywinol numer i nie chciał zapłacić za pracę (usunięte przez administratora) mnie na 10.000 tysięcy plus pracę dodatkowe 5 ludzi

Monika Nowy wpis
@Jasiek

Była podpisana na to wszystko umowa? Bo jak na gębę to raczej nie do odzyskania już?

Vito

Chciałbym przestrzec przed tym pseudo-fachowcem. Człowiek ten jest w jakimś innym stanie świadomości. Jest mega niesłowny, a potrafi obiecać dosłownie wszystko ... EKSBUD Mirosław Luborak żadnej prac się nie boi, ale jest jeden warunek - ZALICZKA na dzień dobry. Właściciel tej pseudo-firmy tłumaczy to ZALICZKĄ na koszty operacyjne ... Dałem się niestety nabrać, wpłaciłem do EKSBUD Mirosław Luborak ZALICZKĘ. Po czym przyjeżdzam na kontrolę, a jego już u mnie nie ma. Dzwonię, ale Mirosław Luborak nie odbiera telefonu. Na marginesie należy dodać, że pseudo-fachowiec EKSBUD Mirosław Luborak jest znany w całej Oławie i w całym Wrocławiu, ze swojej ZALICZKOWEJ działalności ... Wszystkie sześć kancelarii komorniczych z Oławy bo tam mieszka Mirosław Luborak, prowadziły lub aktualnie prowadzą liczne egzekucje komornicze przeciwko właścicielowi EKSBUD Mirosław Luborak, ale bezskutecznie, bo Mirosław Luborak na siebie nie posiada żadnego majątku, taki oto z niego januszex biznesu! Podaje namiary na tego pseudo-fachowca i radzę unikać: EKSBUD Mirosław Luborak 55-200 Oława, ul. 1 Maja 27/6 (dolnośląskie) tel - 532 227 085 e-mail - mirekluborak2@gmail.com

@Vito

Dzięki za ostrzeżenie. Wysoka była ta zaliczka? Jak to się dalej potoczyło? Może udało się chociaż odzyskać pieniądze albo skontaktować z firmą?

Copos

Firma EKSBUD Mirosław Luborak to firma przekrętna i niewypłacalna, byliśmy pod wskazanym adresem siedziby tej firmy w Oławie przy ul. 1 Maja 27/6 i okazało się, że zastaliśmy starą, sypiącą się kamienice niemiecką zamieszkiwaną przez romów (cyganów), a Mirosław Luborak jest jednym z nich ... Przyjechaliśmy po zwrot zaliczki 20 000zł, którą Mirosław Luborak pobrał z góry za wykonanie dachu, po czym działalność owego Luboraka na pobraniu zaliczki skończyła się, później nie odbierał od nas telefonów. Po prostu zniknął ! Nigdy nie wpłacajcie żadnych zaliczek Mirosławowi Luborakowi z EKSBUD, bo więcej tego Luboraka nie zobaczycie. Za długi, partactwo, wyłudzenia zaliczek i towarów bez zapłaty szuka go Policja, Prokuratura i mnóstwo osób fizycznych. Luborak prędzej czy później ręka sprawiedliwości ciebie dosięgnie !!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eksbud Mirosław Luborak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kobierzyce

EKSBUD Mirosław Luborak to najgorsza firma budowlana jaką spotkałem. W rozmowie właściciel tej firmy Mirosław Luborak obiecuje wszystko, a potem wyłudza zaliczki, rozpoczyna pracę tak, zeby inwestor musiał czekać i nie kończy. A jak inwestor chce zakończenia budowy to wyłudza kolejne zaliczki, prace dodatkowe itp. No i niestety nie zna sie na budowie dachów. Nie potrafi położyć prosto dachówek. Unika też wystawienia faktury, nie odbiera telefonów, ukrywa się przed inwestorami. Zdecydowanie odradzam. Robi byle jak, niszczy pracę innych wykonawców i nie kończy zaczętych prac. Jak tylko wyłudzi zaliczki to znika z budowy i szuka innych inwestorów, których mógłby naciągnąć. Zdecydowanie odradzam współpracę z EKSBUD Mirosław Luborak z Oławy. Chyba, ze ktos lubi kłopoty i nieskończone dachy. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Chętnie pokażę też fuszerki firmy Mirosława Luboraka. Jeśli ktoś miał podobne problemy z EKSBUD Mirosław Luborak to zachęcam do kontaktu z Kancelarią Adwokacką z Wrocławia, która jest na etapie przygotowywania pozwu zbiorowego przeciwko EKSBUD Mirosław Luborak (pozewzbiorowy.eksbud@interia.pl) W grupie siła, a na rynku nie może być miejsca dla takiej firmy jak EKSBUD Mirosław Luborak.

Puton

(usunięte przez administratora) Bierze zaliczki, a później nie przychodzi do roboty. Pracownicy to ukraińcy z Urzędu Pracy, niewykwalifikowani, nie przeszkoleni, zwykli (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam. Wziął kasę, roboty nie wykonał, a teraz nie odbiera telefonów. (usunięte przez administratora) Znany w całym Wrocławiu i okolicach z przekrętów. (usunięte przez administratora) Nie polecam, bierze kasę i na tym się jego robota kończy. (usunięte przez administratora) Uważajcie na tego pato firmę budowlaną od siedmiu boleści. (usunięte przez administratora)

Makar

Chcesz być w plecy to wpłać zaliczkę Mirosławowi Luborakowi z EKSBUD z Oławy. Lepszego wałka nikt ci nie zrobi jak firma EKSBUD Mirosław Luborak. Zostaniesz z długami i zszarganymi nerwami. EKSBUD Mirosław Luborak to nie jest firma budowlana, to jest typowa firma nastawiona tylko i wyłącznie na pobieranie zaliczek!!! Ostrzegam!!! Podaje namiary na tego ZALICZKO-BIORCĘ: EKSBUD Mirosław Luborak Oława koło Wrocławia, ul. 1 Maja 27/6 tel. kom. 532 227 085 mirekluborak2@gmail.com

KOSTAK

Ostrzegam wszystkich przed EKSBUD Mirosław Luborak z Oławy. Przestrzegam wszystkich przed tym WYKONAWCĄ tylko z nazwy. Podpisalismy umowę na wykonanie dachu w domu jednorodzinnym. Wszystko było pięknie na etapie ustaleń. Mirosław Luborak zgodnie zresztą z umową, pobrał na wykonanie dachu zaliczkę w wysokości blisko 20 000 PLN. Niestety od tego momentu było już tylko gorzej. Mirosław Luborak kłamał za każdym razem. Nigdy nie wywiązał się z wykonania zlecenia. Jak się później przyznał, gdy chcieliśmy zwrot zaliczki ponieważ było już po grubo po terminie i to prawie cztery miesiące – przyznał się ze wydał nasze pieniądze na inne zlecenie. Ten człowiek nie ma żadnego pojęcia o wykonaniu dachu. Mirosław Luborak z EKSBUD jest niczym iluzjonista David Copperfield, pojawia się pobiera zaliczkę i znika (!!!) Nie odbiera telefonów, nie odpisuje. Probówaliśmy zalatwic temat polubownie, ale zniknal z powierzchni ziemi. Sprawa jest już w Prokuraturze we Wrocławiu. Będzie również w Sądzie. (usunięte przez administratora) Gdyby ktoś z Panstwa był również poszkodowany prosimy o kontakt, jako ewentualnie dodatkowy dowód w sprawie przeciwko EKSBUD Mirosław Luborak. Podaje dane tego(usunięte przez administratora): EKSBUD Mirosław Luborak Oława (dolnośląskie), ul. 1 Maja 27/6 tel. 532 227 085 email. mirekluborak2@gmail.com

Garus

OSTRZEGAM !!! Nigdy, ale przenigdy nie dajcie się nabrać na piękne opowieści Mirosława Luboraka z EKSBUD Mirosław Luborak z Oławy, o tym że będzie wszystko OK, bo na pewno tak nie będzie !!! Zawarliśmy z EKSBUD Mirosław Luborak umowę na wykonanie konstrukcji dachu z wieźby dachowej w budynku typu bliźniak. Wpłaciliśmy Mirosławowi Luborakowi kwotę 30 000zł, tytułem zakup materiału-wieźby dachowej, po czym EKSBUD Mirosław Luborak całkowicie zapomniał o wykonaniu zlecenia, a przede wszystkim zapomniał o dostawie wieźby dachowej za którą otrzymał 30 000zł. Finał jest taki, że EKSBUD Mirosław Luborak nie odbiera telefonu, nie odbiera listów, kontakt zerowy. EKSBUD Mirosław Luborak, to firma nieuczciwa (delikatnie ujmując ze względu na cenzurę), znana w całej Oławie oraz we Wrocławiu i okolicach. Uważajcie Państwo na EKSBUD Mirosław Luborak, ta firma to wartość ujemna w waszym budżecie. Wystarczy poprosić właściciela EKSBUD Mirosław Luborak o zaświadczenie o niekaralności oraz oświadczenie o nieprowadzonych w przeszłości czy też aktualnie postępowaniach karnych i sądowych, nie otrzymacie takich dokumentów nigdy. OSTRZEGAM przed EKSBUD Mirosław Luborak z Oławy, ul. 1 Maja 27/6, dolnośląskie. Dane kontaktowe: tel. 532 227 085, mirekluborak2@gmail.

Mieczysław

Wszystkie firmy i osoby które padły ofiarą pseudo firmy remontowo-budowlanej EKSBUD Mirosław Luborak, z siedzibą w Oławie, przy ul. 1 Maja 27/6 prosimy o kontakt na adres e-mailowy: pozewzbiorowy.eksbud@interia.pl Właścicielem tej pseudo firmy jest Mirosław Luborak (osoba narodowości romskiej) Schemat działania tego "przekrętasa" jest zawsze taki sam tj.: - zawiera umowy ustne lub pisemne na wykonanie konkretnych prac, pobiera przy tym zaliczkę i na tym się działalność owego Luboraka konczy ... - pobiera materiały budowlane na tzw. "wieczny kredyt" - wypożycza sprzęt budowlany również na tzw. "wieczne oddanie" - nie posiada nic, ani wiedzy budowlanej, ani sprzętu budowlanego, ani pracowników - nie posiada żadnych pracowników budowlanych, osoby które dla niego pracują to ukraińcy i białorusini z łapanki, którzy i tak odchodzą przy pierwszej wypłacie, której po prostu nie otrzymują, kiedy ktoś się upomina to mówi, że nie ma pieniędzy bo mu nie płacą. Pracownikom, którzy upominają się o pracę robi awartury, grozi pobiciem, wyzywa. Zanim pracownicy przystąpią do pracy obiecuje duże pieniądze. Nikt już u niego nie chce pracować, wcześniej szukał pracowników pod barem, teraz szuka nieświadomych, nie znających języka ukraińców i białorusinów. - firma jest niewypłacalna, nie posiada żadnego majątku - zakładanie spraw sądowych nie ma sensu, ponieważ M. Luborak cały majątek przepisał na innego członka rodziny, nawet stary VW Passat którym jeździ nie jest jego ... EKSBUD Mirosław Luborak firmuje się wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, a tak naprawdę nie posiada on podstawowej wiedzy budowlanej. Powyższe można podsumować w jednym zdaniu "EKSBUD Mirosław Luborak to stary krętacz, dobra bajera to jego domena".

Darek

Zostałem osz***ny (usunięte przez administratora)lkudziesięciu tysięcy złotych. Nie wykonał zleconych prac budowlanych, za które otrzymał pieniądze. Bardzo wulgarny człowiek o niskiej kulturze osobistej. Unika kontaktu, nie odbiera telefonu, nie odbiera korespondencji listownej, nie podejmuje wyjaśnienia sprawy. Przestrzegam każdego przed kontaktem z nim i jego pseudo-firmą. Adres(usunięte przez administratora): ul. 1 Maja 27/6, 55-200 Oława, dolnośląskie Dane kontaktowe: mirelluborak2@gmail.com

Zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez pseudo firmę remontowo-budowlaną EKSBUD Mirosław Luborak z Oławy. Zawarliśmy umowę z EKSBUD Mirosław Luborak na budowę domu-bliźniaka. Ustaliliśmy z EKSBUD Mirosław Luborak, że usługa budowlana będzie razem z materiałem budowlanym na co zresztą nalegał Mirosław Luborak. Już na samym początku właściciel firmy Mirosław Luborak, zażądał od nas zaliczkę na kupno materiałów budowlanych. Po wpłącie pieniędzy EKSBUD Mirosław Luborak przestał od nas odbierać telefony. Zgłosiliśmy sprawę do Prokuratury we Wrocławiu, gdzie dowiedzieliśmy się że Mirosław Luborak jest stałym bywalcem Prokuratury, a liczba prowadzonych spraw przeciwko niemu jest przerażająca. Ostrzegamy przed tą oszukańczą firmą EKSBUD Mirosław Luborak.

EKSBUD = NIE DZIĘKUJĘ!

Ostrzegam przed EKSBUD Mirosław Luborak z Oławy, ul. 1 Maja 27 m.6 EKSBUD Mirosław Luborak posiada liczne wyroki karne oraz cywilne za liczn(usunięte przez administratora) !!! (wystarczy poprosić Mirosława Luboraka o zaświadczenie o niekaralności i sprawa szybko się wyjaśnia...) EKSBUD Mirosław Luborak nie posiada żadnego majątku, pobiera zaliczki po czym nie odbiera telefonu, a jak sprawa trafia do Prokuratury to Mirosław Luborak tłumaczy się tzw. "kosztami operacyjnymi" jak dojazd do klienta ... Wystarczy pojechać do siedziby EKSBUD Mirosław Luborak tj. pod adres Oława, ul. 1 Maja 27 m.6, zobaczycie starą niemiecką kamienice, na dodatek komunalną z mieszkańcami narodowości romskiej ... (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) OSTRZEGAMY !!! Ogólnie mozna powiedzieć, że firma EKSBUD Mirosław Luborak, to firma przekrętna. Znana w całej Oławie a nawet we Wrocławiu. Szef p. Mirosław Luborak otrzymuje zlecenia na wykonanie konkretnych prac, pobiera przy tym zaliczkę i na tym się działalność owego Luboraka konczy. Uważajcie Państwo na tego przekrętasa i oszusta. Ten człowiek pobiera takze art. budowlane na tzw. wieczny kredyt. Pracownikom nie płaci. Poszkodowanym odradzam zakładanie spraw w sądach, ponieważ M. Luborak cały majątek przepisał na innego członka rodziny. Myślę, że już czas sprawy wziąć w swoje rece i wygonić oszusta z Oławy i Wrocławia !!!

Mirek

Największym oszustwem jest słynny Krzysztof S. W citroenie Berlingo udajacy znawce budowlanego i handlarza mieszkań. Pobiera zaliczki I znika .Ma spółkę komandytowa I zero odpowiedzialności Ostrzegam przed nim

Tomasz K.

Aktualnie przeciwko EKSBUD Mirosław Luborak toczą się postępowania prokuratorskie, oszukanych jest setki osób oraz firm którym albo nie zapłacił za pracę, za usługę, za pobramy materiał budowlany. Kreatywność tego oszusta nie zna granic ... Dni Luboraka są policzone, miejsce docelowe tego oszusta jest tylko jedno ZAKŁAD KARNY O PODWYŻSZONYM RYGOŻE. OSTRZEGAM PRZED EKSBUD MIROSŁAW LUBORAK

Zostaw merytoryczną opinię o Eksbud Mirosław Luborak - Oława

• Jak się pracuje w Eksbud Mirosław Luborak?

Zobacz opinie na temat firmy Eksbud Mirosław Luborak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eksbud Mirosław Luborak?

Eksbud Mirosław Luborak
  • 1 Maja 27 lok. 6