Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH? Czy trudno jest zdobyć awans?

Agnieszka

Ej, a na jakie warunki się umawiałeś z firmą? Jakie wynagrodzenie było obiecane? Z tym potrąceniem i niewypłacaniem to już mega nie fair. Słyszałeś jeszcze o jakimś pracowniku, którego też tak potraktowali? Sorki, że się tak wtrącam, ale tata ma na oku tę firmę...

Mariusz Nowy wpis

Potwierdzam. Atmosfera panującą w firmie mega nie zdrowa, wręcz toksyczna. Ciągła gonitwa i pasy. Prysznice w kontenerze na placu, w którym zatyka się odpływ. Woda się wylewa po kontenerze a w rogu pracuje pralka. Dramat. Żadnego socjalu, żadnych warunków dla kierowców, a mercedesy prezesa stoją w czyściutkich garażach. 80% firmy Polacy.

Cześć, widziałem że proponują kierowcy c+e dwa systemy pracy w ogłoszeniu, 3/1 albo 4/1, który Waszym zdaniem mniej męczący i bardziej opłacalny? Dajcie znać, jak Wy tam pracujecie. Nie mam zbytnio porównania, pracowałem w innym wcześniej.

Nowy wpis

Witam , Systemy które proponujemy to : 2/1, 3/1, 4/1 bądź 4/2.

@Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH

Można wiedzieć, na czym dokładnie polegają te systemy, jak te godziny wtedy wypadają? Ja to tak normalnie raczej pracowałem wcześniej. No i przy którym się jest częściej w domu i można odpocząć najbardziej?

Czy w Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Bambo

Kasa mała, w relacji szef pracownik nic nie znaczysz, za 2/1 1900€ plus delegacje i ryczałty za nocleg. Netto wychodzisz jakieś niecałe 2100€. Od Polski daleko, więc koszty dojazdu musisz wziąć pod uwagę, szef daje 1 w miesiącu bon na 49€ na paliwo. Klimat na bazie dretwy, ale są chłopacy co pracują po parę lat. Osobiście uważam, że szef nie lubi Polaków.

@Bambo

Czemu uważasz, że szef nie lubi Polaków? Chodzi tylko o kasę, czy coś jeszcze jest na rzeczy takiego? A umowę o pracę dostaje się na start? No mnie by tak szczerze 2100 euro ustawiło, to może bym się przyjął. Idzie dostać tu pracę od zaraz?

Bambo

Pracę raczej dostaniesz, szef potrafi zwolnić człowieka za wszystko, polska spedycja Ok, wypłata na czas, czasami zdarzy się przegięcie czasu, robota jak to na firanie, stal, odpady papieru, folii , w sumie wszystko. Mi nie odpowiadało podejście pracodawcy do pracowników dlatego się zwolniłem.

Nie zauważyłem. No chyba że było w komentarzu coś niezgodnego z regulaminem. Powiesz czemu odradzasz prace? Ktoś wspominał że nie ma płatnego urlopu i dodatkowo stawka niska. Nadal tak jest? Ty jakie miałeś warunki?

Agnieszka

Czy pensja wypłacana jest w PLN czy w Euro skoro to praca na terenie Niemiec ? jak skontruowana jest umowa z pracownikiem-kierowca?

Adaś
@Agnieszka

Wypłata jest w € System 3/1 2200€ brutto na początek + dieta 28€ na dzień + 8€ dodatku za (spanie w kabinie) ale pon. startowy i piątek zjazdowy po 14€. Co rok, przez 5 lat podwyżka 100€ brutto. Polacy w Dispo udzielą szczegółowych informacji.

Robert
@Adaś

A jak z ładunkiem? Nie ma tak ze auto przeładowane i trzeba uważać na mandaty? Tu tego pilnują?

Jak tam kierowcy oceniacie? jest okej wszystko? Jak z czasem pracy?

Woitek
@Marek

Nie polecam tej firmy

Adaś
@Marek

Czasu pracy się trzymają, oni planują pauzy i pilnują Ci jedenastek i dziewiątek. Nie ma firm w których wszystko jest ok, a w tej jest średnio. Robisz swoje to się nie wpierniczają.

rafał

Czy pracują w tej firmie Polscy przewoźnicy

Tentego

Pozwol, że wyjaśnię Cie jednym zdaniem. Na szacunek trzeba sobie najpierw zapracowac. Pozdrawiam.

Olga
@Tentego

(usunięte przez administratora) Twierdzisz że ludzie którzy przyjeżdżają pracować nie zasługują na dobre traktowanie? Pracuje tu już kilka miesięcy i mogę coś o tym powiedzieć Jeśli chcesz to mogę Ci przytoczyć szereg tego DOBREGO traktowania

@Olga

Olga, możesz rozwinąć o co chodzi z ty traktowaniem. I ogólnie jakie warunki pracy, jak kasa za system 2/1? Z góry dzieki

Turek
@Nowy

firma szalona szef ma negatywne podajcie do kierowców z Polski

@Turek

Nie polecam nie polecam nie polecam

Zofia

W jaki sposób odczuwasz ten brak szacunku? Będę bardzo wdzięczna za jakieś przykłady, opis sytuacji?

Olga

Firma nawet ogłasza sue na polskich stronach -A jednak polscy kierowcy są coś warci Jak by stary wiedział to nie wyrzucił by rzeczy z kabiny nie zrobiłby afery ze karta sie skończyła i miał by inne podejscie do ludzi A tym czasem nie ma za dużo desperatow to musi szukać Przestrzegam przed tą firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH - Nordhorn

• Jak się pracuje w Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH?

Brinkers Transporte-u.Containerdienst GmbH