Opinie o Helvetia Human Resources w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Helvetia Human Resources. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Helvetia Human Resources o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helvetia Human Resources w Berlin

Papito

Omijać szerokim łukiem Wlascicielka firmy po przyjeździe do pracy zrobiła nam bhp w domu Bez żadnej wiedzy wysłała na zakład i do pracy Blokuje na whatsapp jak dziecko unika kontaktu , niby Polska firma a same Ukraince bułgary i turki Właścicielka chyba jest chora na głowę bo po powiedzeniu ze rezygnujemy wpadła w szał , (usunięte przez administratora)

@Kity

Tobie wypłacili tez cześć czy w ogole? Zamierzasz coś z tym zrobić? Chciałam wyjechać z firma, ale w szoku jestem ile tu osób ma podobne przejścia z wynagrodzeniem..

Katarzyna Nowy wpis

Czytam to nowe ogłoszenie dla magazyniera komisjonera i tam jest, że własny samochód mile widziany, za to jest przewidziany dodatek finansowy. Ale auto nie jest wymagane, a prawo jazdy jest wśród wymaganych jednak. Czyli jak nie masz własnego, to i tak musisz wozić ludzi czyimś/ firmowym? Jak to rozumieć?

Tfu na tą firmę

Tragedia z tą firmą, ta firma nie powinna istnieć… jakieś jaja z ludzi sobie robi. Za dwa dni płaci 27 centów. Chore. W dodatku (usunięte przez administratora) jak tylko mogą. Koleżance za cały miesiąc zapłacili tylko 300 euro.

Dariadaria Nowy wpis
@Tfu na tą firmę

Proszę o kontakt jakiś na mail najlepiej mojego tez (usunięte przez administratora) dali tylko za 2 tyg roboty po 10 h i soboty 168 euro teraz wysyłamy pismo do nich jak nie pomoże szukamy jak najwięcej osób żeby ich dać do sądu razem :) mail krzysztofs.pseudonim@onet.pl Proszę o kontakt

Łukasz Nowy wpis
@Dariadaria

Pracowaliśmy tam w 2 osoby a pojachalismy ogulnie w trójkę gdzie koleżance odrazu powiedziano że nie ma pracy dla kobiet. Cuż ja z kolegom podjąłem pracę bo po to tam przyjechaliśmy. Ponadto zmieniali nam miejsca pracy i kwaterónku gdzie po duch tygodniach mieliśmy dość i stwierdziliśmy że wracamy do Polski. w Polsce okazało się że nie dostaliśmy wynagrodzenia za ten okres przepracowanych. Trzeba zrobić porządek z tą firmą tak nie może być mój numer kontaktowy 884680375

Papito

@Papito

Co to znaczy BHP w domu? Chodzi o szkolenie zanim zacząłeś pracę? A żadnego wdrożenia do roboty nie było? I dlatego chciałeś zrezygnować? Mogłeś tak zerwać umowę bez żadnych konsekwencji?

G
@Papito

zapomniał pan dodać ze po dwóch dniach szkolenia nie poszedł pan do pracy bo się nie chciał No ale przecież biznesmen handlarz samochodów jak się pan chwalił pokazał jak się pracuje chodząc po magazynie z rękoma w kieszeni A po dwóch dniach szkolenia żąda pan wynagrodzenia 170 euro ciekawe za co za lenistwo

Kity
@Papito

Zgadzam się, w dodatku nie wypłacają pieniędzy.

PootrekKr

Dzień dobry pracowałem w firmie Helvetia na mroźni w netto. Praca w porządku,nie mam nic do zarzucenia. Problemem za to były warunki mieszkaniowe a dokładnie pluskwy. Jadąc na miejsce nie poinformowano mnie o pluskwach. Okazało się że miałem być w pokoju gdzie jest ich najwięcej, więc spałem na kanapie w przedpokoju. Ludzie byli pogryzieni przez pluskwy. Powiedziano nam że profesjonalna ekipa przyjedzie w środę lub czwartek więc postanowiłem przemęczyć się na kanapie cały tydzień. Ekipa nie przyjechała, przyjechał koordynator który spryskał niektóre pokoje jakimś środkiem chemicznym i pojechał. Dowiedziałem się że kordynator zapewniał już wcześniej że przyjedzie ktoś kto profesjonalnie zwalczy pluskwy.Po powrocie z pracy i sprawdzeniu łóżka okazało się że pluskwy w ogóle nie zostały zwalczone. Potem koordynator zapewniał nas że w przyszłym tygodniu będzie przeprowadzona profesjonalna dezynfekcja i zwalczenie pluskw. Nie polecam tej agencji ze względu na sposób traktowania ludzi. Dodam jeszcze że aby pluskwy tak się rozmnożyły to potrzeba było trochę czasu.

@PootrekKr

No to warunki nie za ciekawe. Nie można było zmienić kwatery ze względu właśnie na te insekty. Koordynator chyba trochę niepoważnie podszedł do problemu. A inne warunki typu dojazd do pracy czy wypłata były ok?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Helvetia Human Resources. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier, komisjoner – bez języka - Niemcy, Koblenz?
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (097)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Spawacz gazowy, tlenowo-paliwowy
Arcon Personalservice GmbH
Kity

Nie wypłacili pieniędzy w ogóle 3 osobom, a mojej koleżance, która pracowała tam wcześniej za miesiąc pracy zapłacili tylko 300 euro. Ta firma nie powinna istnieć. Pracowaliśmy wszyscy w Kitzingen w firmie Netto. Strach tam pracować, bo ludzie bez żadnego przeszkolenia, a normy są tak wysokie, że ludzie tam w ogóle nie patrzą na ciebie tylko jeżdżą jak wyścigówki. Przy rekrutacji powiedziano nam stawkę 13,5 euro na umowie było 13 euro, za mieszkanie powiedziano nam 320 euro, a okazało się że 350, w dodatku mieszka się z Bułgarami w 7 osób, a powiedziano nam też, że sami Polacy będą.

@Kity

A ile ta koleżanka powinna dostać pieniędzy, dużo więcej? Dlaczego 3 osoby nie dostały pieniędzy, firma miała jakieś konkretne powody? Jeszcze wrócę do tych mieszkań; trzeba samemu opłacać czy odciągają z wypłaty?

Pracujesz w firmie Helvetia Human Resources na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Krzysztof

Nie wypłacają wynagrodzeń, a jak wypłacają to w granicach 800€-1000€. Zakwaterowania za 250€ gdzie jesteś w jednym 2 piętrowym domu w 14 osób, omijać szerokim łukiem zlodzieji, najgorsza agencja w jakiej byłem.

Jo
@Krzysztof

Tak a ten domek to jest w miejscowosci grosslangheim ,gdzie miała kwatere firma german logistics ktora zostawila po sobie dlugi i oglosila upadlosc .Magazyny obsluguja tez te same co to firma .Czyzby powtorka z rozrywki?Nawet koordynnator jest ten sam .Taka pani z trzyliterowym nazwiskiem .....

Katarzyna
@Krzysztof

Czekaj, ale chyba podpisuje się umowę na konkretne wynagrodzenie, nie? Nie da się nic z tym zrobić? Ile firma zadeklarowała, ze mozna zarobic? Transport do pracy chociaż zapewniali?

Alicja

Absolutnie nikt nie dostaje zarobionej kasy? A ja właśnie wypatrzyłam ogłoszenie na komisjonera. Chciałam zapytać, czy przyjmują kobiety, bo to się jeździ na elektryku, więc kto wie? Bardzo liczę, że ktoś z Was tam pracuje i wie, jak jest. Bo tu to widzę, że jak ktoś się skarży, to nawet nie pisze, jako kto i gdzie pojechał.

Prawilny21

To zgraja (usunięte przez administratora) nie wypłacają wynagrodzen mimo tego ze mam pasek wypłaty. Banda Znajduchów, zeby im zdechło to co kochają najbardziej

BociaN

Polacy za granicą to jest koszmar ! Firma wypłacalna , ciężko o normalnych ludzi na kwaterze - to jest największy minus pracy za granicą . Osoby upośledzone w rozwoju mogą pracować dalej w PL do czasu aż dojdziecie do własnego oświecenia umysłowego . Większość Polaków powinna pracować za darmo lub do czasu aż pokryją wszystkie koszta utrzymania i szkody wyrządzone innym uczciwym pracownikom . I na koniec (usunięte przez administratora) , zastanówcie się czy przyjeżdżacie pracować jak ludzie i odbierać adekwatne wynagrodzenie , czy szkodzić wszystkim wokół , sciągając każdego na własne życiowe dno . Gardzę wami , bez honoru (usunięte przez administratora) FIRMA OK , potrafią docenić normalnych ludzi !

Jakub
@BociaN

Kwaterę załatwiała ci firma? Nie mogłeś zmienić jak ludzie byli nie w porządku? A jak już o docenianiu napisałeś to powiedz jak to wyglądało? Dawali jakieś dodatkowe pieniądze za dobrą pracę czy po prostu pochwałę?

magazynier

to jest nastepca german logistik który ogłosił upadłość i zostawił ludzi na lodzie,także nie polecam !!!!

Paulina
@magazynier

No cóż. A jakie masz argumenty / dowody na to, ze tu też może się tak stać?

Kwatera przypominająca melinę, praca z śmietanką (usunięte przez administratora) w okropnych warunkach, polecam omijać jak najdalej, żenada

Maria

A nie można jakoś zmienić kwatery na własną rękę? Czy pracodawca to opłaca?

Xxx12

Najgorsza firma jaka istnieje, nie wypłacają wynagrodzeń za wykonaną pracę straszne warunki mieszkaniowe

@Xxx12

Zgadzam się koszmarne mieszkania

@Xxx12

Bo tak jest

Paulina

A powiesz coś o tym mieszkaniu? I z tymi wynagrodzeniami to o co chodzi tak konkretniej. Bo całości raczej nie mogą nie wypłacić?

Najgorsze ci można trafić za granicą , Polaczki co chwycili boga za nogi , narkomania koordynator który pali trawę, a jak coś mu nie podpisujesz to lecisz na bruk bez kasy, wlasnie dochodzę 2 miesiąc by odzyskać pieniądze. Omijać!!!!!!!!!

Jakub

To nieciekawa sytuacja. Zwolnili cię i nie zapłacili czy sam odszedłeś? Dużo kasy ci zalegają?

Młody

Może ktoś coś powiedzieć o tej agencji ??? Czy wypłaty są na czas jakie warunki mieszkaniowe ?

Katarzyna
@Młody

A tak ogólnie to masz jakieś doświadczenie?

Zwykli (usunięte przez administratora) Polaczki którzy żerują na nieszczęściu innych życzę im żeby karma do nich wróciła, nie wiem wgl jak tak można człowieka w problemy wpierd****.

Byłe pracownice.

Praca do najlżejszych nie należy . Ale kierownictwo jest super . Bardzo mili i sympatyczni Tomkowie.... No i niczego sobie...dziewczyny polecamy))) Napewno będziemy dobrze wspominać .

Zostaw merytoryczną opinię o Helvetia Human Resources - Berlin

• Jak się pracuje w Helvetia Human Resources?

Zobacz opinie na temat firmy Helvetia Human Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Helvetia Human Resources?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Helvetia Human Resources