Opinie o TVG Sp. z o.o. w Gubin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TVG Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TVG Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TVG Sp. z o.o. w Gubin

Witek

Nie Polecam...Właśnie się zwalniam...ostatnio masowo się ludzie zwalniają(powody różne a to wynagrodzenie a to niemożność dogadania się z tak zwanymi ..majstrami'' ale tylko z nazwy)...Wymagania jakbyś przynajmniej zarabiał z 5k netto...a dostajesz niecałe 3k...idziesz na chorobowe zabierają ci premie, majstrowie niekompetentni ludzie którzy pouczają Cię na temat twojej pracy a znają się na niej jak wy którzy to teraz czytacie...Nie masz żadnych praw w tym zakładzie...

@Artur

Nie polecam . To co jest napisane na olx jest bzdura biura sie nie nadaje tym bardziej kierownik .

Xxx

Praca sama w sobie nie jest zła, ale to jakie podejście do ludzi ma "biuro", a zwłaszcza menager produkcji to ręce opadają. Traktują nas jak (usunięte przez administratora) Ostatnio zostaliśmy poinformowani, że toalety będę zamykane na klucz. Jak będziesz chciał skorzystać to konieczne będzie znalezienie majstra , bo im zostaną przekazane klucze. Hitem jest jednak to jak firma postępuje w przypadku braku wody. Do spłukiwania w toalecie była przywożona w beczce z pobliskiego jeziorka, postawiona metr od toalet z wiadereczkiem, które brało się "po drodze". Nie zapewnili za to wody żeby móc zachować podstawowe zasady higieny i umyć ręce po skorzystaniu z toalety czy też przed przerwą. O 15 biuro kończy pracę, ale Ty robolu pracuj. Wystarczy sobię wyobrazić jak toalety wyglądały skoro wody nie było już od 8 rano. Zgłaszanie jakichkolwiek problemów do biura nie ma najmniejszego sensu i nie przynosi żadnych efektów

Romek

No tak, ale co ma poziom kultury higienicznej tego, czy owego do dostępności toalety w każdym momencie, gdy to jest potrzebne? Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy w potrzebie zamiast iść wprost do wiadomego miejsca muszę wpierw poszukać klucznika. Ale nawet pomijając już ten temat, jak się tu ma zadbanie o pracownika, czy to pod kątem jakości pomieszczeń socjalnych, czy pod kątem warunków zatrudnienia? Idą przecież Święta Bożego Narodzenia. Co więc to oznacza dla pracowników i ich rodzin? Firma pomaga, by w jakiś sposób (paczki, bony, gotówka), by były one jak najweselsze?

KkK

Witam mam pytanie o zmiany w TVG, chodzi mi o to w jakiej kolejności one są ( nigdy nie pracowałam na trzy zmiany) ranki, nocki , popołudniówki ? Czy mają jakiś inny system ? I czy jesr możliwość dogadania się i pracować tylko na dwie zmiany ?

Olga
@KkK

To które działy są na dwie zmiany? I to wtedy jest ranek i popołudnie? Czy jakoś inaczej? Tydzień na tydzień się pracuje czy w innym systemie? Jeśli możesz to zaś znać jak wygląda rekrutacja? Przymierzam się do aplikacji i ciekawa jestem czy trudno dostać tu pracę

Expracownik tvg Nowy wpis

To była moja pierwsza praca, lubiłam to miejsce. Praca jest w porządku lecz ludzie którzy tam pracują to tragedia… Zwolniłam się po tym jak zostałam potraktowana jak ostatni śmieć przez szanownego Pana koordynatora G. Niestety po objęciu ważniejszej funkcji nie szanuje ludzi jak przedtem. Plotkary okropne, czekają tylko na jakieś smaczki. Dodatkowo po podwyższeniu najniższej krajowej biuro obniżyło premię na stanowiskach, po tej sytuacji kierownik zrobił sobie wakacje aby uniknąć rozmów z pracownikami. Żenada

Najgorsza firma jaką znam.Jak włazisz w (usunięte przez administratora) jesteś lepszy .Ludzie nie są jednakowo traktowani.Bez praw. Robią co chcą,tzw.kolesiostwo.Nocki,oszukują z płaceniem dodatku. Atmosfera-tragedia. Robię rząd i (usunięte przez administratora) stąd.

Nie została dodana Twoja wypowiedź w całości, więc napisz jeszcze raz o co chodzi z tym włażeniem. Trzeba się komuś podlizywać? Z tego co piszesz to za nocki ma się taką samą stawkę jak za zmiany dzienne? Kto tu dokładnie jest lepiej traktowany?

Na jakiej zasadzie jest się lepszym; ma się lżejsze obowiązki czy stawkę wyższą? Dziwi mnie, że piszesz o prawach, jak to wygląda na co dzień?

Magda Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć?

Opowiecie coś o pracy pracownika produkcji? Praca w starszej ofercie wygląda ciekawie, ale oferowali wtedy pensję 3750 - 4400 zł brutto. A teraz? Czy te widełki podnieśli ostatnio? Jak tak, to maksymalnie ile dają osobie bez doświadczenia? Oferują tu też bon na święta czy dofinansowanie do wakacji. Znacie stawki tych dodatków?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie TVG Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gubin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (m / k) blisko granicy (087)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
Witek

Mama
@Witek

Witek za przeproszeniem byłeś po h.......m majstrem. A na rozmowie jak byłeś to dobrze wiedziałeś jakie są stawki.

Artur
@Witek

Co do stawek to informacje przed zatrudnieniem otrzymałem rzetelne. Nie było niespodzianek w żadną stronę ????. Reszta... zdaje się, że Witek nie pracował wcześniej w żadnej innej firmie. Moim zdaniem atmosfera nie odbiega od średniej gubińskiej.

@Witek

Głupoty piszesz. Podczas rozmowy zostałeś poinformowany ile zarobisz i nie było to 5 a trochę ponad 3 koła i jakie są warunki otrzymania premii. A co do majstrów to mój jest spoko.

GC

Ilona
@Nowy

A niektórzy z pozostałych też są ok w razie czego? Bo to wyboru nie masz do kogo trafisz?

On
@Witek

Także nie polecam,mało płacą a wymagają wiele od pracowników. W lato ludzie na hali się duszą i są cali mokrzy , bo nie ma ani klimatyzacji ani nawiewu plus nie ma przerw dodatkowych jak są upały. Majstrowie wszystkich jednakowo nie traktują, maja swoich ulubieńców, którym na wiele pozwalają. Jak odrazu kogoś nie polubią to później się nad nimi znęcają psychicznie i odciągają specjalnie premie. Ludzie się boja odzywać, bo boją się o prace. Z tego co wiem było zgłaszane kilku krotnie do biura ale nic z tym nie robią! Nie polecam tam pracować za takie pieniądze plus można wpaść w depresje przez majstrów! Cieszę się że już tam nie pracuje, wole już iść do Biedronki i wykładać towar.

Kotek
@On

Z deszczu pod rynnę. Pracowałam w Biedronce powodzenia. Będziesz miał chłodek i regularne godziny pracy no i 5k ????

Ilona
@On

No dobra, za ciekawie z opisu to się tam nie działo. Dziwi mnie w tym wszystkim brak reakcji biura, aż ciekawa jestem powodu tej bierności. Ale jakby nie patrzeć są te instytucje zewnętrzne, u których można to zgłosić. Czemu tam zgłoszenie nie poszło?

@Witek

Zgadzam się z tą opinią są gorsi i lepsi czyli co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie .Brygadzistka prowadzi (usunięte przez administratora). Karzą dawac na maksa a premia 50 % dla lizusów jest 100 %

@Witek

Ja również nie polecam pracy w tvg . Majatrowie może są wporzadku i też nie wszyscy. Ale biuro nienrozumie niektórych kwesti zabierają bez powody premie tagrze nie radzę isc tam do pracy ja pracowałem tam 5 lat i zarabiałem tyle samo co wszyscy nawet ci nowi FIRMA TRAGICZNA .

@Artur

xxx2

Praca jak praca. Łatwo nie jest, ale gdzieś pracować trzeba, żeby zarobić na chlebek. Kiedyś zarobki były lepsze niż w sieciach handlowych. Teraz się zrównują, czyli realne wynagrodzenia spadają.

@xxx2

Piszesz, że realne wynagrodzenia oferowane przez tego pracodawcę spadają. Jak na to reagują pracownicy, starają się o podwyżkę, rezygnują z pracy na rzecz innych firm?

xxx2

Trudno powiedzieć. Co jakiś czas przyjmowane są nowe osoby a inne osoby znikają, więc jest pewna rotacja. Każdy patrzy według siebie. Jeżeli masz akurat możliwość podjęcia ciekawszej pracy to się zastanawiasz nad zmianą. Chyba dużo zależy od tego na ile dobrze się czujesz na swoim stanowisku pracy. Nawet świetna praca po jakimś czasie może się znudzić i zaczynasz szukać czegoś nowego. Jedna osoba może przesiedzieć w jednym miejscu 20 lat albo i całe życie i nie potrzebuje zmian, a inna jak się "wypali" w danej pracy będzie się rozglądać za czymś innym.

@xxx2

Ale rotacja wynika z dobrowolnych zwolnień, a nie np. że pracodawca wręcza wypowiedzenia? Bo dla mnie to byłaby duża różnica. Zgoda co do tego, że po czasie można chcieć nowej pracy, ale jeśli kasa jest w porządku i nie ma generalnie na co narzekać to ja raczej się na to nie decyduje. To jak z tymi podwyżkami w końcu, regularnie można negocjować z powodzeniem?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w TVG Sp. z o.o.?

Jak jest z pakietem medycznym w TVG Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

eti

Dają ci miesiąc bon o wartości 2000 zł do wykorzystania.

Xxx

Samanta
@Xxx

Hej, a jak długie lub jak częste są te sytuacje z awariami w toalecie? Brzmi nie za fajnie, ale może to tylko chwilowe? Mój chłopak dostał cynk o opcji pracy tam na produkcji i słyszał raczej dobre opinie, ale teraz tak czytam i troche sie zaniepokoiłam. I jakie sa godziny pracy? Zostal poinformowany o stałych, tylko pytanie jakie to są stałe? Etat 8h czy więcej?

Romek

Kiedyś byłem tam na rozmowie. Jak usłyszałem stawke to jednak stwierdziłem że tekra to lepszy zakład pod względem kasy. Nie wiem czy biedra już więc płaci

@Andrzej

I jak wyglądała ta rozmowa? O co Cię pytano? Z ilu etapów składa się w ogóle rekrutacja? Co do tej stawki, to jaką kwotę Ci zaproponowali? Może mi akurat by pasowała. Chcę złożyć CV, więc chętnie się dowiem, jak to jest.

Przyszły Pracownik

Ile mogę zarobić jako operator wózka z uprawnieniami UDT lub Brygadzista ???

eti
@Przyszły Pracownik

7700etto

Na jakie wsparcie w TVG Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

prawda

Tak , w firmie przestrzegane są prawa jak w nigdzie indziej. Wszystko jest wypłacane na czas i jak być powinno

Klara

3 750–4 400 zł to zarobki brutto dla pracowników produkcyjnych sprzed 2 lat, wpadłam akurat na stare ogłoszenie o pracę. Jak obecnie wygląda sytuacja pod względem finansowym? Mieliście podwyżki? W ogłoszeniu jest też mowa o nadgodzinach, czy one są jakoś extra płatne? Premie są przyznawane co msc?

Renata

Dwa lata temu potrzebowali pracownika produkcji, nie zdarzają się teraz przyjęcia czasem? Znalazłam taką ofertę pracy, no ale ja teraz szukam pracy. Nadal po trzech latach jest szansa na umowę na czas nieokreślony? A tak przed na ile dają?

Żaklina

W miarę ok praca jako pracownik produkcji? Rozglądam się obecnie za czymś i tak rzuciło mi się w oczy, że kiedyś wystawili ogłoszenie w Internecie. Dużo czasu potrzeba, żeby załapać, jak się obsługuje te maszyny i narzędzia do blach??

Wczoraj pytałem o zmiany. Podobno TVG będzie się naxywac inaczej. Vento , co to znaczy? Kto jest teraz szefem i właścicielm?

Hanna
@KkK

A wysyłałeś już CV? Właśnie też mnie to ciekawi. Niezbyt mogę pracować na noce i mam złe doświadczenia z takim trybem. I ciekawe, czy na każdym dziale jest taki sam system?

@Hanna

Tak złożyłam już CV i pracuje na dwie zmiany niektóre działy pracuja na dwie zmiany niektóre na trzy, ja pracuję na dwie można się dogadać :) ja trafiłam na fajnych ludzi więc jest ok

Olga

ksawer

Praca taka sobie. Wynagrodzenie najniższa krajowa + 200 / 300 zł. z premią. Trochę słabo. Duża rotacja pracowników ze względu na zarobki - ludzie uciekają.

Agnieszka
@ksawer

Taka premia w wysokości 2, 3 stówek jest co MSC? Na jakiej podstawie jest nadawana? A jak pracodawca podchodzi do świąt? Macie jakąś dodatkowa kasę?

Olx

Dzień dobry. Chcę sie tam zatrudnić ale moje pytanie! Czy pracuje ktoś tam z Krosna Odrzańskiego?

Hanna
@Olx

A czemu pytasz, chodzi o transport? Tak mi przyszło do głowy, bo sama miałam o to zapytać. Konkretnie o to, czy trzeba dojeżdżać na własną rękę czy pracodawca organizuje jakiś dojazd pracowniczy. Jak to wygląda?

Po

Czy można pracować na dwie zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o TVG Sp. z o.o. - Gubin

• Jak się pracuje w TVG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TVG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TVG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TVG Sp. z o.o.