Opinie o Godik Ejby w Dania

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Godik Ejby. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Godik Ejby na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Godik Ejby w Dania

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Godik Ejby?

sebek Nowy wpis

ja bylem fajni ludzie praca ciezka ale adekwatna do zarobkow cos za cos atmosfera fajna

Smerfetka

Witam pracowałam w tej firmie ludzie fałszywi jeden patrzy na drugiego zamiast zająć się sobą i swoją pracą

Xxx Nowy wpis
@Smerfetka

Prawda

Pytanie 2 Nowy wpis

Czy dwa puste blądynki jeszcze pracują w biurze?

Czy nowo zatrudnione osoby w Godik Ejby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

x

Umowę podpisujesz jeszcze przed przyjazdem do pracy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Godik Ejby? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Elektryk
Dania
WORKFORCE NV
logo firmy Monter rusztowań
Dania
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Grucha

Witam wszystkich co chcą pracować w Godik Ejby - Dania nie polecam gdyż jest tam wielkie zakłamanie panie pracujące w biurze zamiast dbać o swoich starych pracowników to dbają lepiej o nowych którzy przyjeżdżają na sezon pracować ,jak pracowałem to było mi przykro iż starsi pracownicy którzy naprawdę pracują są gorzej traktowani niż ci nowi którzy nic nie robią.

Jakie wartości są cenione w Godik Ejby?

Donoszenie na kolegów

Jaki dress code obowiązuje w Godik Ejby?

stara

Ja.a.

Dla tych którzy nie byli w Godiku i nie wiedzą ile tak naprawdę można zarobić. Za przepracowany miesiąc w ubiegłym roku średnio dostałam 7.500. Dlaczego średnio? Ponieważ były i wyższe kwoty w miesiącach gdzie byłam na festiwalach no i niższe bo wypadły mi czasami nieplanowane dni wolne. Nadmienię ze te kwoty są już pomniejszone o opłatę za mieszkanie... Czyli na rękę :). Dodam również że co jakiś czas otrzymuje się wpływy na konto np feriepenge-dodatkowa kasa która niezmiernie cieszy. Nie wiem skąd wpisy o 4 czy 5 tys.??? Ktoś chyba aż kipi od złośliwości... Proponuję melisę albo relanium.. Jeśli chodzi o dziewczyny z biura - to zanim tam dotarły przez ładnych parę lat pracowały na białym placu... Jeśli ktoś wypisuje informacje powinien robić to rzetelnie....bo inaczej to są kłamstwa i pomówienia. Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.. Takie jest życie.. Tylko że zawiść i złośliwość to cecha ludzi słabych...dorosli ludzie a zachowanie małych dzieci...

Aneta
@Ja.a.

No właśnie to pisz prawdę. Ze za 280 godzin dostajesz marne gorsze. Napisz prawdę jak jest z tymi koncertami!!! Że nie wszystki tam pojadą. Ze pod prysznicami Duny sraja A Ty sprzątasz. Ze jest po prostu orgia.

stara
@Ja.a.

Pracowałam tam pare lat temu.Było super ale .... te dziewczyny o którch wspominasz owszem pracowały na placu ale eleminują wszystkie inne które im nie pasuja. Zakłamanie pełną mordą.sorry

Ziomek

Z mojego punktu widzenia to same (usunięte przez administratora) z wiochy tam robi. Uprzejmie donoszę jest na porządku dziennym. Pozdrawiam!!!

M

Myślę że jako pracodawca wolałbym pracownika co pracuje przeciętnie niż ludzi co kradną pozdr. Ręka rękę myje!!!!

Beta

Mam pytanie. Kto i za ile tak chwali ta firmę. Bo.z tego co ja doswiadczylam to bzdury piszą. Firma płaci malo 80 koron brutto za godzinę sprzątania kibli. Atmosfera straszna większość to ludzie z pod Bydgoszcz i okolic ( bracia .szwagier i tak dalej) . Dalej sie domyślić proszę. Za takie pieniądze wszędzie znajdziesz pracę. Firma brak słów.

Dokładnie
@Beta

Dokładnie małe pieniądze za pracę w tych warunkach to jeszcze konfidentów tam nie brakuje!!! Naprawdę można policzyć na jednej dłoni kto pracuje utrzciwe w tej firmie a kto piesci auto całymi dniami albo siedzi w kantynie i plotkuje

JD
@Dokładnie

Oj żeby oceniach innych i brudy wyciągać trzeba też brać w tym udział bo skąd wiadomo co inni robią gdy my nie patrzymy? Oceniać i oczerniać jest latwo. Ale szczerze czy ktoś wam kazał tam pracować? Ile tak uczciwie wy przepracowaliscie że oceniacie innych? Jeśli chcemy coś zmienić trzeba zacząć od Siebie samego.

Dokladnie
@JD

To zacznij od siebie i napisz że bąki zbijałoś że bronisz tego towarzystwa pozdr.

turururu

Uważam, że Godik to super opcja na wakacyjną pracę dla studentów. Piszę to z perspektywy uczącej się - wiem, że zakotwiczenie tam na stałe byłby dużym, ale opłacalnym wyrzeczeniem. Pensje są wysokie, pracy sporo - zdarzają się okresy luzu i takie, kiedy trzeba się spiąć i dać z siebie wszystko. Z dziewczynami, które opiekują się nowymi pracownikami jest świetny kontakt, interesują się, załatwiają wszystko, co trzeba, pilnują, żeby z pensją i godzinami wszystko było w porządku. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa i polecam pracę w Godiku, bo zarówno z wypłat, jak i z atmosfery byłam bardzo zadowolona :)

Negatywne wpisy w tekście mają Dunów a nie Dunczyków... Dziwny zbie okoliczności???? Hehe

@:)

Ty piszesz o firmie ?Czy czepiasz się bo za malo płacisz bez wazeliny

Jasta

Przestań bronić tej firmy tylko siedzę na tym stołku co dostałaś za donosy do Dynów na Polaków nowych wraz z kolegami .Tam nowy nie ma szans to klika Ostatnio dwie dziewczyny przez te towarzystwo zwolniono. Za 80 koron nie polecam tego przybytku. Firma (usunięte przez administratora)

Jak ze studentami w Godik Ejby? Chętnie zatrudniają?

D.

Tak, na sezon zatrudniają bardzo dużo studentek.

Aneta
@D.

Do mycia Kibli. Po 300 godz masz 5 tysia.

Za pewnie że tak za 4 tysia ktoś musi osrane kible szorowac. Przecież nie Panie dyrektorki będą to robiły. Ludzie w Polsce tyle płacą .A jak już Dania to jest tyle roboty na sezon że nie trzeba kible myć

Ja.a.

(usunięte przez administratora) Pewnie dalej chciał być bo już w marzeniach jeździł Mercedesem tylko jego sen o przyszłości został przerwany zwolnieniem za nieróbstwo. Ludzie.. Nawet jeśli to jest mycie kibli to wyjeżdża się do tej pracy dobrowolnie a nie w ramach kary. Czasami warto przyjąć poraszkę w pokorze a nie mścić się metodami kopania dołków.. I to incognito.. Trochę honoru i odwagi.

@Ja.a.

Mercedesem? Pracować trzeba i dalej w Danii pracuję za dobrą Stawkę i pracuje do 180 godz. A NIE ZA 280 godzin. No ale kto woli jak całe życie w DUP.....się wlazilo to nawyk zostal. GODIK to żenada i nic tego noe zmieni Zadne bronienie tej firmy .Zarobki to tylko znajomi mają dobre bo reszcie to się daje ochlapy.

Proszę obrońcy i trolle się obudziły. GODIK to żart nie firma żeby zarobić to trzeba 300 godzin miesięcznie mieć . A(usunięte przez administratora) .Zwolnili więcej nisza 1 osobę rotacja niesamowita .Zostają tylko Ci co sa z tej samej miejscowości. A FACHOWCY WYBITNI tylko jak zajada do Polski to się okazuje że nic nie umieją. KIBLE DUNOM MYJA I SIE CIESZA tylko Polak za takie marne grosze

Anonim1
@Gość

Zgadzam się z tą opinią trafiona w 100%. Tak poza tym dodam że Panie z biura tak chwalą ciekawe za co? Przecież i tak zlecają wszystko ksiegowej która ma 120lat i nie widzi dlatego się czeka za wszystkim tak długo Tzw elita uwielbia ploty, kto co robi po pracy to są ich najlepsze tematy, kto co zepsuł kto komu itp. Najgorsze jak ktoś coś sobie zrobi to odrazu do domu, jak śmiecia. Pozdrawiam trolli dobrej woli

Pracowałam na sezon w 2017 i 2019 roku na tzw. placu białym. Praca niekiedy ciężka, ale nie zawsze (zależy od wielu czynników). Nie trzeba mieć zawodu, aby ją wykonywać. Roboczogodzin w miesiącu dość dużo, a w efekcie wynagrodzenie bardzo ładne. Trzeba pracować w różnych warunkach, ale przecież nie istnieje praca idealna, a pieniądze nie rosną jak grzyby po deszczu ;) W porównaniu do pracy mojej w Niemczech - niebo (Dania) do ziemi. Atmosfera na placu w każdym sezonie była ,,inna'' w zależności od tego kto jaką nogą rano wstał ;), a także na zmieniającą się obsadę pracowników sezonowych, którzy potrzebowali czasu aby się wzajemnie poznać i zaakceptować. Stali pracownicy na placu służyli pomocą, wiedzą i doświadczeniem w obowiązkach pracy. Ogromnym plusem i podziękowania serdeczne dla Pani Darii i Pani Martyny, które zajmują się dobrowolnie całą papirologią duńską zatrudnienia pracownika, składania dokumentów do komuny itd. Samemu byłoby bardzo trudno to ogarnąć nie znając języka duńskiego, a angielski podstawowy. Dziękuję! :) Warunki mieszkalne bardzo dobre, lokatorzy na mieszkaniu - nie mogę narzekać w porządku byli. Jeżeli chodzi o pracowników nie polaków - nie mam zastrzeżeń, można pogadać, pośmiać się i potańczyć na ,,firmowym grillu'' podczas rozpoczęcia sezonu. Wróciłam zadowolona z pracy w 2017 oraz 2019 roku, z chęcią przyjechałabym na kolejny sezon. Pozdrawiam :)

@Monika

P.S. Polecam pracę w wyżej wymienionej firmie każdemu kto się jeszcze waha po przeczytaniu różnych opinii innych pracowników. Pojedź, pracuj, oceń sam :)

P.
@Monika

Dokładnie tak jak Moniśka pisze. Raz lepiej raz gorzej, ale to jak wszędzie. Ale skoro wracamy co roku do firmy to jest znak, że jest dobrze. Bywają momenty, że każdy na każdego 'gada', ale to jest nieuknione przy takiej liczbie ludzi. Zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje. Jak ktoś wyjeżdża w celu zarobkowym to jak najbardziej polecam. Praca do lekkich nie należy, ale jak to mówią ' coś za coś '. Wiemy chociaż za co pracujemy i wypłata ucieszy raczej każde oko. :)

P.
@P.

*nieuniknione ????

Daria

Dodam że 24 lutego został zwolniony 1 pracownik, który zjechał do Polski 26 lutego. Negatywne opinie pojawiły się właśnie tego dnia. Resztę można sobie dopowiedzieć. Bardzo dziękuję za wszystkie pozytywne opinie. Dzięki nim nie tracę wiary w ludzi. :)

Ja.a.

Uważnie przeczytałam wszystkie wpisy.. I doszłam do jednego wniosku. Dziwnym trafem osoby które negatywnie się wypowiadają na temat firmy Godik i jej pracowników...robią nagminnie błędy ortograficzne.. (a może to jedna i ta sama osoba ; )? ) PS ktoś wytyka że są tam ludzie ze wsi... Czasami ludzie że wsi są bardziej inteligentni niż Ci z miasta:) Pozdro dla KzCB

Domi
@Ja.a.

Potwierdzam Wszystko brzmi podobnie i kwestie językowe nie wyglądają najlepiej ;) słownik ortograficzny się kłania Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Godik Ejby - Dania

• Jak się pracuje w Godik Ejby?

Zobacz opinie na temat firmy Godik Ejby tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Godik Ejby?

Godik Ejby