Opinie o Symbiosis (praca w salonie) w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Symbiosis (praca w salonie). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Symbiosis (praca w salonie) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Symbiosis (praca w salonie) w Polska

Jagoda

Tego nie da się opisać jak dostałam zapakowane zamówienie. Dramat to mało powiedziane produkt zamiast na prezent nadaje sie do (usunięte przez administratora)

Szymon Szymon

Nie polecam zakupu obuwia w tym sklepie obuwie przyszło uszkodzone i brudne reklamacja bez odzewu trzeba po kilka razy dzwonić i dalej nic

Beata
@Szymon Szymon

Jak niby uszkodzone i brudne? Chyba raczej nie mogliby do czegoś takiego dopuścić. Nie wkręcasz kitu? :/

Xdominik

Odwoluje się juz od 2 reklamacji jak najdalej od tej firmy jeżeli ktoś chętny mogę zlozyć wspólny pozew dla firmy ;)

Xxx
@Xdominik

A może decyzja reklamacyjna jest słuszna? ????

Xdominik
@Xxx

Nie jest sluszna jest już zlożony pozew sądowy razem z rzeczoznawcą pozdrawiam ! Nie polecam sklepu i nigdy już butów tam nie zakupie 5 msc i buty się rozkiły w środku wygladają jak rozchodzone śmiecie .

Antoni
@Xdominik

Jak masz niezależną decyzje rzeczoznawcy to powinni ci uznać reklamacje. A jak nie to faktycznie zostaje tylko droga sądowa. Nie szkoda ci nerwów na te buty?

Niezadowolony

Witam chciałbym podzielić się opinią na o Salonie Symbiosis Annopol Factory. Kupiłem buty Lacoste 21.09.2020 a 28.09.2020 miałem je raz na nodze zauważyłem że się rozkejają, wykonałem telefon czy wymienią mi na drugą parę lub zwrócą gotówkę, ale dostałem odpowiedź że mogę oddać je na reklamację. Moim zdanie felerny jest ten asortyment skoro po tygodniu niby markowe buty się rozkejają. Także tracą sporo na taki podejściu, rozumiem jak buty miały by pół roku, rok to reklamacja jak najbardziej ale przy tygodniowym zakupie powinni wymienić na następą parę. Niepolecam tego butiku

Dorota
@Niezadowolony

Nie do końca rozumiem, na czym polega według Ciebie problem, jeśli chodzi o firmę Symbiosis, ponieważ napisałeś, że buty, które kupiłeś w firmie szybko się rozkleiły i w związku z tym polecono Ci złożyć reklamację - jest to jak najbardziej poprawne zachowanie ze strony firmy, ponieważ nikt nie może dać ci nowych butów ani zwrócić pieniędzy tak po prostu, bez wypełnienia odpowiednich formalności i czas nie ma tutaj większego znaczenia. Dlaczego nie złożysz reklamacji?

X
@Niezadowolony

Wymienić można buty nie używane, bez śladów użytkowania !. W sytuacji kiedy obuwie było użytkowane i powstało uszkodzenie to można tylko złożyć reklamcję, i nie ważne czy masz je dzień czy tydzień....REKLAMACJA !!! Ludzie czy wam się wydaje że wszystko wam wolno i wszystko wam się należy bo buty za parę stówkę kupiliście. ????‍♀️

Antoni
@X

A ty co się tak denerwujesz? Wiadomo, że trzeba reklamować i tyle. Zresztą jak buty miały ukryte wady to powinni oddać kasę albo wymienić na nowe. Ja od razu oddałbym na reklamacje.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Symbiosis (praca w salonie). Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Xxx xxx

Nie polecam. Krętactwo na umowach, gowniane wynagrodzenie, zero szacunku kiero do pracownika, (usunięte przez administratora)i wysługiwanie się. Najgorsza praca w jakiej byłem

klientka od moon boot

Nie mogłam kupić odpowiednich butów w góry, ale u Nich sie udało ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Symbiosis (praca w salonie) - Polska

• Jak się pracuje w Symbiosis (praca w salonie)?

Zobacz opinie na temat firmy Symbiosis (praca w salonie) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Symbiosis (praca w salonie)?

Symbiosis (praca w salonie)