Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Paweł
22.01.2020 13:51
Inne
Jestem stałym klientem i bardzo lubie ten sklep lecz w ostatnim czasie spotkałem się z dość nie miłym i niekompetentnym zachowaniem jednej z kasjerek, otóż robiąc zakupy w piątek 17.01.2020 rano kasaowała mnie Pani Kasia w okularach jak wspomniałem jestem stałym klientem i nie widuje tej Pani w tygodniu tylko od czasu do czasu, kupilem rzecz przecenioną a reakcja tej pani nie była odpowiednia zadając mi pytania czy jest to jeszcze na sklepie i zaczynając ogladać ta rzecz i mówiąc super cena itd. troche sie poczułem jak intruz bo nie było to miłe jak ktos przegląda rzeczy jakie kupuje klient przez kasjerke i jej ton głosu nie był ok kiedy powiedzialem ze chciałbym to kupić i wyjść a nie stac i wdawać się w dyskusje
Zostaw merytoryczną opinię o lidl sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.