Plukon Sieradz Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Jay-z

Praca w zgranym zespole, kierownicy gdy jest potrzeba idą pracownikowi na rękę. Nadgodziny można robić co druga sobota jest pracująca ;) Jak ktos chce pracować to będzie komu się nie chce to niestety nie i jest możliwość rozwoju i awansu

@Jay-z

Bardzo dziękujemy za przesłanie opinii! Cieszą nas takie komentarze :)

cześć. Dobrze widzę po tej tutaj ofercie na magazyn, że doświadczenia wcale mi nie trzeba? nie mam go a może bym spróbował, bo piszą o jakichś premiach i dodatkach a zarobić potrzebuje. Możecie mi tylko powiedzieć ile z nich wpada i na jakiej zasadzie są przyznawane magazynierom?

Ja Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy tylko w weekendy na umowę zlecenie?

Nowy wpis

Dzień dobry, większość naszych działów pracuje od poniedziałku do piątku. Tylko w wyjątkowych sytuacjach praca odbywa się w weekendy. Z uwagi na powyższe nie możemy zaproponować pracy tylko w weekendy i to w dodatku na umowę zlecenie, ponieważ polityka naszej grypy jasno mówi, że pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę.

Nie polecam podejmowania pracy w tej firmie, chaos, brak organizacji, (usunięte przez administratora) brak środków i narzędzi do pracy, obowiązkiem pracownika jest robić wszystko co wymyśli kierownik najlepiej biegiem, ciągle problemy z maszynami wynikające z oszczedzania funduszy, wszystkie prace robione są chaotycznie i pod presją czasu (usunięte przez administratora). Wymagania ogromne a zero wsparcia technicznego wręcz przeciwnie, mowa oczywiście o pracy w dziale technicznym.

co to znaczy, że brak jest narzędzi do pracy? to jak pracownicy wykonywali swoje obowiązki? musieli mieć własne narzędzia? (usunięte przez administratora)

Dusia

Zauważyłam właśnie te ocenę z warunków pracy na dziale technicznym, on bezpośrednio niby mnie nie interesuje, ale czy jest tu ktoś rozeznany w warunkach na innych działach i mógłby je ze sobą zestawić? Po prostu widnieje teraz dostępna oferta dla menedżera od łańcucha dostaw i pisząc wprost interesują mnie zarobki. z oferty wiem, że wymaganych jest 5 lat doświadczenia, na samej rozmowie zatem jest przy tym cokolwiek weryfikowane?

@Dusia

Dzień dobry, jeżeli jest Pani zainteresowana stanowiskiem Supply Chain Managera to gorąco zachęcamy do złożenia CV. Szczegóły zostaną przedstawione osobą, które zostaną wybrane do kolejnego procesu rekrutacyjnego.

Rozmowę kwalifikacyjną w Plukon Sieradz Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI?

Ogólnie to jaki jest podział pracowników na działach ze względu na płeć? Zaciekawiło mnie to zapytanie o to by to właśnie któraś z Pań wypowiedziała się na temat warunków. aktualnie widzę, że widnieje na takim portalu oferta pracy dla lidera produkcji. czy napiszecie na jej temat nieco więcej? jaka atmosfera na dziale? czemu potrzebny jest nowy lider?

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Plukon Sieradz Sp. z o.o.?

Jarek

Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik produkcji?

@Jarek

Na stanowisku Production Worker wyszczególniono widełki 3600-6000 zł netto / m-c. W ogłoszeniu pisze się także o jakiś bonusach motywacyjnych. Może dowiem się tu od kogoś z pracowników, za co są one przyznawane i ile wynoszą?

Na ile zmian pracuje się w tej firmie? Czy weekendy są wolne?

@Marek

No właśnie, ciekawe. I co do pracy w weekendy, to jeśli sa takie zmiany, to one są lepiej płatne? Czy za te dni jest normalna stawka? Albo za te dni sa dodatkowe inne benefity?

Dzień dobry, Pracownicy działu produkcyjnego, świadczą prace na 2 zmiany od poniedziałku do piątku. Zdarzają się również prace, w sobotę, które rozliczane są jako godziny nadliczbowe. Pamiętajmy również o tym, że pracownicy przychodzą do pracy według wcześniej przygotowanego harmonogramu. Jeżeli będzie zaplanowana praca w sobotę, to wtedy inny dzień w tygodniu jest wolnym dniem od pracy - dotyczy to przede wszystkim działów, które ściśle współpracują z działem produkcyjnym.

Beata
@Plukon Sieradz Sp. z o.o.

A jak są te nadgodziny to sa płatne, czy są do odebrania w innym terminie? I czy nadgodziny obowiązkowe, czy dla chętnych? Jak są te nadgodziny firma zapewnia wyżywienie w tym czasie?

Antena

Do którego są wypłacane pensję

Teresa
@Antena

Hej, zostanę tu, bo mnie też to ciekawi. Do tego, może ktoś jeszcze napisze, czy pensja jest miesięczna czy jakieś tygodniówki? I czy jest wypłacana całościowo, czy raczej ratalnie jakoś? Dzięki z góry.

@Teresa

Dzień dobry, Dziękujemy za zadane pytania. Pensje wypłacane są do 10-go następnego miesiąca poprzedzającego okres wypłaty. Wynagrodzenie wypłacane jest na konta bankowe w całości za przepracowany okres.

Teresa
@Plukon Sieradz Sp. z o.o.

A co z premiami świątecznymi? Jak jest premia np. na boże narodzenie to jest wypłacana z pensją za grudzień czy wcześniej, aby na świeta kasa już była u pracownika?

@Teresa

Dzień dobry Tereso, Nasz regulamin nie zawiera premii świątecznej, aczkolwiek każdy pracownik w okresie Bożonarodzeniowym lub Wielkanocnym otrzymuje bon pieniężny lub świąteczną paczkę.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Plukon Sieradz Sp. z o.o.?

Każda osoba zainteresowana pracą w Plukon Sieradz Sp. z o.o. może przesłać do nas swoje CV w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie o pracę. Po wstępnej selekcji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia rozmowy rekrutacyjnej w trakcie, której omawiamy warunki ewentualnej współpracy. Większość rekrutacji staramy się zakończyć już na tym etapie (tj. po pierwszej rozmowie rekrutacyjnej), jeżeli jednak proces jest bardziej złożony decydujemy się na na maksymalnie dwa etapu w celu jak najlepszego dopasowania kandydata do wymagań na stanowisko, którego dotyczy rekrutacja.

Czy w Plukon Sieradz Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Magazynier?

W pierwszej kolejności proponujemy kandydatom zatrudnienie w oparciu o umowę na okres próbny- to dobry czas, żeby obie strony poznały się nawzajem i podjęły przemyślaną, świadomą decyzję o kontynuacji zatrudnienie :)

Antoni
@Plukon Sieradz Sp. z o.o.

A ten okres próbny ile trwa? Dwa miesiące, trzy?

@Antoni

Na dzień dzisiejszy okres próbny może trwać maksymalnie 3 miesiące :)

Jay-z

Bardzo dziękujemy za przesłanie opinii. Pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę ze stałą stawką miesięczną, natomiast wszystkie godziny nadliczbowe wypłacane są zgodnie z Kodeksem Pracy. Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w naszej Firmie to zachęcamy do przysłania CV na adres rekrutacja@plukon.pl

@Jay-z

Bardzo dziękujemy za przesłanie opinii! Cieszą nas takie komentarze :)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Plukon Sieradz Sp. z o.o.?

Zachęcamy do wysłanie aktualnego CV na adres: rekrutacja@plukon.pl z zamieszczeniem w treści e-maila lub CV następującego oświadczenia: „Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych. Wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych wykraczających poza katalog danych wskazanych w art. 221§1 Kodeksu pracy.” Pozwoli to na udział w aktualnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych. Wszystkie stanowiska, na które obecnie poszukujemy pracowników na bieżąco zamieszczamy na naszej stronie internetowej: https://www.plukon.pl/praca/oferty-pracy/ Dodatkowo, jeżeli chce Pan/Pani dołączyć do naszej bazy kandydatów w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy również o zamieszczenie poniższej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych rekrutacjach (przez okres 6 miesięcy od zakończenia pierwotnej rekrutacji).”

Urszula
@Plukon Sieradz Sp. z o.o.

W dalszym ciągu prowadzicie rekrutację? Chciałabym też przesłać cv.

@Urszula

Dzień dobry, wszystkie prowadzone procesy rekrutacyjne zamieszczane są na bieżąco pod adresem: https://www.plukon.pl/praca/oferty-pracy/ Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@plukon.pl z informacją w tytule e-mail na jakie stanowisko Pani aplikuje :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Plukon Sieradz Sp. z o.o.?

Witaj! Z uwagi na panującą pandemię SARS-CoV-2 zdecydowaliśmy się zawiesić do odwołania możliwość organizowania spotkań, w których miałyby uczestniczyć większe grupy osób, w trosce o zdrowie naszych pracowników i w celu minimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Plukon Sieradz Sp. z o.o.?

Witaj, dziękujemy za zamieszczony komentarz! okres obowiązywania umowy o pracę każdorazowo zależy od decyzji kierownika konkretnego działu.

Nie polecam tego pracodawcy. Brak jakichkolwiek dodatków prócz pensji. Praca od poniedziałku do soboty (każda sobota). Zastanawiające jest ciągłe poszukiwania nowych pracowników. Tych pracowników co mają to nie szanują lub zwalniają. W pracy dominują obcokrajowcy głównie ze wschodniej granicy.

Jolanta
@Paweł

Przejrzałam ostatnie komentarze i muszę powiedzieć, że nie jesteś pierwszą osobą, która ma jakieś obiekcje co do tego pracodawcy. Powiedziałeś, że w Plukon brak jest jakichkolwiek dodatków do pensji. A jak przedstawia się kwestia dodatków, ale tych pozapłacowych - są jakieś?

Jak długo trwa proces awansu w Plukon Sieradz Sp. z o.o.?

W Plukonie nie ma awansu. Pracujesz na danym stanowisku i koniec. Jak się nie podoba zawsze można zatrudnić kogoś innego. Ciekawe dlaczego tyle osób do pracy cały czas potrzebują.

Witam, zamierzam podjąć pracę w tej firmie, jest tylko problem z transportem nie mam prawka a egzamin mam niedługo. Szukam osoby która dojeżdża do gruszczyc z Sieradza i mógłbym sie z nia zabierać przez jakis miesiąc, oczywiscie dorzuce sie do paliwa

@Nowy

Mogę Panu pomóc w kwestii mieszkania. Posiadm do wynajecia wyposazone pokojelózko malzenskie bądz pojedyncze do wyboru, z niezalezna lazienką i kuchnia na wylacznosc. Bardzo blisko firmy Plukon!dodatkowo duzy parking. Zapraszam . Tel. 531968604

Uciekinier

Każdy pracuje ale szuka innej pracy,mydła oczy ogłoszeniami dostaniesz 2500 na ręką i z 150 zł premii a w Kaliszu czy w Sieradzu na dzień dobry jest 3000 netto dlatego odeszłem

Obcinają nadgodziny jak mogłeś zarobić sporo to teraz podstawa i teoretycznie premia która nigdy się nie dostanie w całości coraz gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o Plukon Sieradz Sp. z o.o. - Błaszki

• Jak się pracuje w Plukon Sieradz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plukon Sieradz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plukon Sieradz Sp. z o.o.?

Plukon Sieradz Sp. z o.o.