Opinie o DIELogistik24 w Rosengarten

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DIELogistik24. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DIELogistik24 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIELogistik24 w Rosengarten

Czy poziom wynagrodzeń w DIELogistik24 uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 8 lutego.

Krzysztof

Praca jest ok, osoby odpowiedzialne za pracownikow kompetentne i chetne do pomocy. Nie rozumiem tylko dlaczego w wiekszosci sa to pracownicy z Polski, bo to nie odpowiedzialne osoby. Do pracy chodza kiedy maja ochote a pozniej marudza ze wyplaty male, o zaliczki prosza co chwile. Masakra. Jak bym mial swoja firme nigdy nie bral bym pracownikow z Polski bo to calkowita prawda jaka niemcy maja opinie o Polakach. Nieroby, pijacy i narkomani. Z mojej strony firme mozna spokojnie polecic.

Zębiełek Nowy wpis
@Krzysztof

Nie wkładaj wszystkich Polaków do jednego worka widocznie napotkałeś takich,którzy nie stosują się do wymagań firmy ja w swojej praktyce zawodowej spotkałam dużo ludzi z Polski,którzy są sumienni ,punktualni i nie mają nałogów wolę zatrudniać Polaków niż Ukraińców Ci to dopiero mają wymagania są hałaśliwi i roszczeniowi jakby tylko oni istnieli na świecie i im się wszystko należało.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Operator Wózka Widłowego w DIELogistik24? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Xyz Nowy wpis

Bollberg. Nie polecam. Źle wpisywane godziny, prosząc o poprawę to i tak kierownik nic z tym nie robi .. ( co liczy się z mniejsza wypłata) . Nawet jak czasem udało się zrobić więcej to i tak na koniec w rozliczeniu najniższa stawka...,choć w godzinach wpisana jest wyższa . Zero organizacji. Kierownik Masakra wysługuje się pupilkami, którzy nic nie potrafią . Problemy z urlopami. Ciężko się jest doprosić wszystkiego. Norma nie do zrobienia . Jeden wielki nieład!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DIELogistik24? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Pawel

Dajcie spokój z tą firmą (usunięte przez administratora) a kaska rekrutacja hamburg to już wogole brak słów

@Pawel

Mógłbyś coś więcej powiedzieć na ten temat bo właśnie rozważam wyjazd od tej pani

Agata
@Anonim

No to ciekawe, bo widzę, że niestety nie rozwinął... Mimo to pojechałeś? Jak to wyszło?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w DIELogistik24?

DIElogistik24

Firma doklada wszelkich staran, aby na kazdym stanowisku pracy, atmosfera byla jak najbardziej komfortowa dla danego pracownika.

Kkkkk

Witam mam pytanko planuję wyjechać do Niemiec Die logistik chciał bym się dowiedzieć jaka tam jest atmosfera w sensie ludzie i czy w domkach jest wifi darmowy i czy wypłaty są na czas jak to mam wszystko wygląda czy da się tam pracować i czy skanery są tam po polsku czy po Niemiecku czy po Angielsku czy wszystko wytłumaczą tam ludzie czy brygadzisci za podpowiedzi odpowiedzi dziękuję

@Kkkkk

Dzien dobry, pracuje sie milej atmosferze. Domy sa w pelni wyposazone w tym z darmowym WIFI. Wyplaty sa na 15stego kazdego miesiaca. Brygadzisci wszyszystko wytlumacza w pierwszych dniach pracy.

Kamil

Pracuje i wszystko w najlepszym porządku, a najwiecej jak zawsze maja do powiedzenie ludzie z problemem alkoholowym lub narkotykami, co nabiorą zaliczek więcej niż wypłaty a później się zastanawiają dlaczego tak mało zarobili

Jakub

Pracuje w firmie od pol roku. Wyplaty na czas. Wszyscy mili.

Rafał

Czy poza pensją podstawową firma Die logistik 24 oferuje zatrudnionym za ich pośrednictwem pracownikom jeszcze jakieś dodatki do pensji podstawowej? Nie ukrywam, że jest to ważna informacja, którą po prostu chciałbym uzyskać, dlatego może ktoś zechce się wypowiedzieć?

Igor

Płacą w euro?

Gabriela

@Karol2 Skoro nadgodziny w Die logistik 24 nie są płatne, to są one do odbioru? Czekam na info.

Zostaw merytoryczną opinię o DIELogistik24 - Rosengarten

• Jak się pracuje w DIELogistik24?

Zobacz opinie na temat firmy DIELogistik24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIELogistik24?

DIELogistik24