Opinie o Gotpage TSL Rafał Antoniak w Byczyna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gotpage TSL Rafał Antoniak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gotpage TSL Rafał Antoniak o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gotpage TSL Rafał Antoniak w Byczyna

Kierowca M. Nowy wpis

Ja pracuje jako kierowca od 7 miesięcy i nie narzekam. Wszystko Ok.

Rafał Nowy wpis

Widzę ze znowu dwie negatywne opinie są pod rząd od tej samej osoby. Jakbymś człowieku przemyślał to trzeba było chociaż zrobić nie dwie minuty po pierwszej. Proszę nie wyzywać kogoś od pajaca bo to źle świadczy o wychowaniu. Jeżeli naprawdę ktoś ma jakieś spory to proszę zgłaszać do sądów gospodarczych przecież jeżeli każdy co tak płacze ze wszystko dobrze zrobił wygra sprawę i otrzyma nakaz a firma pokryje koszta procesu. Nie rozumiem wylewania łez w internecie. Bo jest się anonimowym?

u2 Nowy wpis

Nigdy więcej !

xboxer Nowy wpis

Chroń cie panie boże od współpracy z tym pajacem.Nie płaci, cały czas wymówki ze pozniej i, a potem że znowu pózniej a potem że jeszcze nie otrzymał przelewu - dajcie spokój .NIe polecam !

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gotpage TSL Rafał Antoniak? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Mirosław

Jako przewoźnik polecam współpracę, mam kilka aut pod ta firma i wszystko Ok. Najważniejsze ze kasa w terminie. Polecam.

Również pozytywnie wspominam współpracę z ta firma. Pracowałem kilka lat, pieniążki zawsze w terminie były. Niestety musiałem zrezygnować ze wspolpracy związku z wyjazdem. Jak najbardziej polecam.

Beos

Nie polecam kasę na czas dostałem tylko w pierwszym miesiącu później dziwne raty i proszenie o kasę współpraca z kimś kto notorycznie kłamie dziękuję nie dla mnie a za ZUS który mieli opłacać kasy brak do dzisiaj ale to już sąd się tym zajmie.

a
@Beos

Zazdrosny hahah wiec cza więcej technologicznych innowacji :)

Rafał
@Beos

Panie właścicielu firmy UT Maciej Bielicki Ciba proszę nie brnąc w kłamstwo i za swoje niedbalstwa nie obarczać innych i nie wystawiać negatywnych komentarzy. Pana współpraca była na poziomie krytycznym a późniejsze żale wyładowywane na innych.

yoky
@Rafał

I znowu sie Rafalek tłumaczy - nie proś o niewystawianie opinii bo moze przez nie nauczysz sie co to za życie być takim cham..em - Ciekawe co twoja żona na to i dzieci ? -jęsli jeszcze ich w ogole masz ...

Beos
@Rafał

Widzi ze masz świadomość kogo w hija zrobiłeś

Kiero

Polecam współpracę z firma.

Właściciel

Napisz kim jesteś to porozmawiamy. Jeżeli zatrudnia się w firmie złodziei i pijaków to potem są takie skutki jakie są a żale są wylewane w internecie bo się jest anonimowym. Ja osobiście nie żałuje swoich decyzji i zrobiłbym jeszcze to samo.

Właściciel

Nie można dać podwyżki jak kierowca dopuszcza się (usunięte przez administratora). A wiem kto te aktualne komentarze pisze. Gnida nie jestem , dzieci mam a to ze czepiasz się spraw rodzinnych to pokazuje jakim się jest człowiekiem.

Ja mogę z czystym sumieniem polecić jako kierowca współpracę z firma Gotpage. Wraz ze stażem pracy wzrost stawki. Kasa na czas. Nawet jak zdążył się kilka razy problem to dostałem z góry zaliczkę.

yoky
@Michał

A ja nie ! """MIchał , Rafał czy jak Cie tam zwią """"" widocznie miałeś szczęście ... ((:

Co oznacza elastyczna współpraca ?

Ja jeżdżę od ponad roku i zawsze wszystko w porządku. Kasa na czas. Elastyczna współpraca.

Witam wszystkich ,w końcu ktoś sie wypowiedział ... Pracowałam w firmie i nie polecam współpracy .Bardzo niemiła atmosfera , brak pieniedzy , non stop przedłużanie w wypłacaniu wynagrodzenia , na koniec obcina za wszystko - szanujcie sie - ja to przeżyłam i nie polecam. Gdyby właściciel zmienił pracowników wewnątrz to może byłoby inaczej.

Wlasciciel
@pracownik

Jak może się pracownica wypowiadać jak miałem tylko jedna pracownice, która jest z rodziny i do chwili i obecnej pracuje. Ajjj jak to fajnie jest pisać negatywne opinie przez jedna firmę. Widzę ze czym gorzej się wiedzie tym więcej jest w ludziach pychy. Karma wraca. PozdrawiaM ta „panią”

Adrian 1993
@pracownik

Firma masakryczna dostałem umowę zlecenie po czym okazało się że to była przypalowa umowa bez rejestracji wieczny problem z kasą na czas pod koniec ucinają za co mogą.... jedziesz po eu bez restauracji sprawdziłem to ... nie zgłoszenie do zus (usunięte przez administratora)

Macko

Polecam. Przyzwoita kasa , zawsze na czas. Działają jeszcze w branży IT i z kasa nigdy nie było problemu.

Maciej

Ja osobiście mogę polecić ta firmę. Współpracuje już z nimi od roku i kasa zawsze na czas wszystko można dogadać. Ile ludzi tyle opinii, jak wszędzie.

Hejgen

@Kontrahent Zastanawiam mnie jak się ma ten wpis do opinii o pracy gdyż to forum stworzono w tym celu?

Kontrahent

Nie polecam współpracy z tą firmą.

klient

Ludzie uważąjcie na tą firmę , bardzo duze problemy z usługami transportowymi , wielkie (usunięte przez administratora) i obłuda , pracuje tam bardzo niemiła pracownica - (usunięte przez administratora) do potęgi.

Zostaw merytoryczną opinię o Gotpage TSL Rafał Antoniak - Byczyna

• Jak się pracuje w Gotpage TSL Rafał Antoniak?

Zobacz opinie na temat firmy Gotpage TSL Rafał Antoniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gotpage TSL Rafał Antoniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gotpage TSL Rafał Antoniak
  • 23B