Opinie o Nexus Sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nexus Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nexus Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexus Sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Polecam jako przewoznika. Robota zrobiona idealnie

@Zainteresowany

No tak a firma dziala wiec ktos musi w tej firmie pracowac. Przeciez ten Drozd nie jezdzi wszystkimi autami co ma i nie prowadzi biura ???? Nie mi oceniac ale moze tak jest ja Enpire pisze. Ktos ma zal ze go zwolnili i sieje zamet. Kij ma zawsze dwa konce

Czy w Nexus Sp. z o.o. sp.k. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Marek Jarema

No to często muszą się zmieniać CI kierowcy, skoro zarzucasz 'oszukiwanie"? To na paliwo przelewali tyle ile trzeba było zatankować czy czasem więcej? Jeśli jest tutaj tak mało kierowców to nie warto zatrudnić chociaż jedną dodatkową osobę? Dobre dają tu warunki pracy?

Ali Nowy wpis

Jakieś dwa miesiące temu minęła mi w necie oferta pracy dla pracownika administracyjno-księgowego. Nie wiem, czy jest jeszcze aktualna, ale na wszelki wypadek zapytam - może ktoś opisać, jak na tym stanowisku wygląda ścieżką awansu zawodowego? Jest możliwy, czy raczej trzeba być gotowym na pracę cały czas na tym samym poziomie?

Pan się tu udziela, choć nie bardzo wiadomo, w jakim charakterze. Lepiej byłoby się dowiedzieć tak po prawdzie, jak się czują pracownicy tej firmy. Czy to rzetelny, płacący na czas pracodawca? Pod koniec 2022 padły nawet pewne konkrety. Pisano mianowicie, że dniówka wynosiła 400 zł. Ile obecnie, to jest dopiero kwestia do ustalenia.

Krzysztof Enpire Nowy wpis

Moze wypadałoby sie spytac pracujacych tam kierowcow ? Bo z tego co Ja wiem to 3 auta chodza w (usunięte przez administratora) firmie nonstop woec pewnoe ci kierowcy tez za darmo po pol roku jezdza ???????????????? Przeanalizowalem posty tutaj to tylko Pan Jarema sie udziela. Pewnie ma zal do NEXUSA i to forma zemsty ? Tylko z tego co woem to opinie na gowork sa malo wiarygodne. Ale to moja opinia

Znacie fakty, dotyczące pracy spedytora w tej firmie? Chodzi mi o konkrety typu rodzaj umowy stawka na początek i wymagania wobec pracownika kropka nic skomplikowanego, A pytam bo na forum jedynie przeciąganie liny i same kłótnie, nic się z tego nie da wyciągnąć merytorycznego. Jak sprawdziłem w KRS firma działa od 2019 do dnia dzisiejszego A jeśli tak, to pewnie ma i i pracowników biurowych i kierowców, których trzeba opłacać, by wykonywali swoje obowiązki i nie szukali roboty gdzie indziej. Kto więc z obecnie zatrudnionych przybliży warunki zatrudnienia i napisze coś o atmosferze w pracy?

Kamil

Nie polecam firmy jako przewoźnika załadował towar na Francję 10 stycznia i do dzisiaj nie rozładował nie można się do niego dodzwonić i nie odpisuje na żadne wiadomości Stanowczo odradzam

Czy po rozmowie w Nexus Sp. z o.o. sp.k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Czy w Nexus Sp. z o.o. sp.k. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

czemu nagle mieliby jej nie płacić? jakieś szczegóły odnośnie tego?

Placa i podstawę i 400 zl.dniowki. wiec nie wiem skad masz takie info skoro nie pracujesz w tej firmie

@Zainteresowany

może od jakiejś byłej osoby? bo też nie wiadomo kiedy pracował tak naprawdę albo na który okres pisze. Ty od kiedy ich znasz?

Luzak
@Ewa

Tak,nie płacą,firma ma (usunięte przez administratora) zaległościu pracowników, także neo polecam, chyba że ktoś się nudzi i za darmo chce sobie pojeździć, aaa jeszcze jak łaskawie dostanie na paliwo ????

Luzak
@Zainteresowany

A to ciekawe.......znam gościa co musiał się upominać o kasę na paliwo jak np stał w innymi kraju,a kasy brak, dniówki 400 ? ???? Chyba na papierze.,a także znam gościa co za pracę w tej zajbistej formie, czeka na ponad 30 tysięcy wypłaty, także mam info bardzo dobre

@Luzak

widze ze dobrze jestes poinformowany pracowalem tak 4 miesiace od sierpnia do grudnia 9700 nie zaplacone teraz tomaszu bedziesz wiedzial kto pisze to nie ja jestem luzak jak myslales

@Ewa

ja go znam od sierpnia do grudnia u niego jezdzilem 9700 nie wyplacone taka firma

@Zainteresowany

placa tak na pewno jak sie ze mna rozliczyl na raty najnizsza krajowa 300 dniowka

Widziałam, że ludzie narzekają na spore opóźnienia w pensjach, ale czy w końcu zostało to uregulowane co zaległe? Ile najdłużej ludzie czekali za swoją kasą? Swoją drogą można liczyć na jakieś odsetki lub zadośćuczynienie za zwłokę? Przeczytałam, że niektórzy muszę się prosić o kasę na paliwo. Więc jak wygląda sytuacje gdy taki pracownik jej nie dostanie, musi wykładać ze swoich?

Marek Jarema

Powiem tak marunia zatankował za swoje i mu nie oddał ją czekałem na kase w norwegi bo niby przelew nie doszedł potem tankowałem po 70 litrów bo kasy nie byli na firmowej karcie akurat za swoje nie tankowałem bo wolałem czekac bo i tak bym nie odzyskał kasy i tak jestem lżejszy on9700 złoty zusy nie opłacone składki w skarbuwce itp wiec ostrzegam chętnych przed drozdem I ta cała nexus to jest jedną wielką porażka chłop ma dobre gadane potrafi makaron na uszy nawijać dlatego jest tyle (usunięte przez administratora) ludzi chętnych zapraszam do kontaktu wszystko na spokojnie opowiem 661032434

@Marek Jarema

To niewypłacanie pieniędzy za pracę dotyczy tylko kierowców, czy również osób zatrudnionych w biurze? Bo są tu przecież chyba i spedytorzy, i kadry z księgowością, a być może i mechanicy?

@Marek Jarema

Ale jak ktoś nie kupi paliwa za swoje to dopiero wtedy wysyła przelew, już w ostateczności? Jak już tankował ktoś za swoje to wtedy brał fakturę na termin czy jak? Nie gadaliście żeby pracownicy mieli karty paliwowe?

Marek Jarema

Żadnej karty paliwowej tylko Visa na bierzaca przelewał środki na kartę kazdy mial kartę firmowa aż 2 kierowców wszystkie drogi on wykopowal co nie działał boks spedycja jedno osobowa czyli Drozd kierowca szef spedytor księgowy w jednej osobie łącznie ludzi 3 razem z nim teraz 2 Drozd i kierowca jak patrzę o zapytania czy są wyjazdy integracyjne itd to śmiać se chce ze ludzie nie czytają ze zrozumieniem ze tam to tylko oszukiwanie ludzi poczytajcie jeszcze fado logistyk to jego poprzednią spółka jeszcze lepsze jaja jak nexus wywalić ludzi na kasę spółkę zamknąć i następne spółka zoo i to jest jego sposób

@Marek Jarema

Czy pracownicy Nexus Sp. z o.o. sp.k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Polecam jako przewoznika. Robota zrobiona idealnie

Krzysztof Enpire

A to znaczy ze jak Pan juz w Nexus nie pracuje to auta nie jedza i firma nie dziala ?? I pewnie szefostwo Panu pokazywalo zlecenia od kogo maja prace ? Chyba ze byl Pan tam spedytorem ale nie przypominam sobie zebym z Panem Marunią robil zlecenia. Pozdrawiam.

Olga

A czemu już tu nie pracujesz, długo byłeś tu zatrudniony? Jestem ciekawa miałeś tu staż i czy wraz z rozwojem firmy dawali Ci podwyżki.

@Olga

To przypomnę firmie Nexus pracowałem 2.5 roku na pełny etat nie płacił za mnie ZUS o wypłacie nie wspomnę itd...

Olga
@Marunia

Marunia to ze firma nke placi za ciebie zusu to cie nie interesuje. Ty jestesu ubezpieczony tak czy tak. To sprawa miedzy zusem a firma bo zus i tak to sciagnie.

@Krzysztof Enpire

Pan Marunia to chyba udzialowiec w tej firmie skoro wszystsko wie co gdzie i jak firma dzialala. ???? Smiesza mnie tacy pracownicy co jak ich sie zwolni z pracy raptownoe firma zla i be. Ale jak pan naposal 2.5 roku panu pasowalo widac ????????????????

Miki
@Adam

Może jeszcze napisze, co to były za kłopoty z wypłatami o których wspomniał, nie wdając się niestety w szczegóły? A Ty też masz jakieś doświadczenia w pracy dla tej firmy, bo jeśli tak to napisz, czy warto mieć tę firmę na oku, pod kątem zatrudnienia? Czy kasa jest na czas, i na ile odpowiada temu, co faktycznie jest do roboty?

Joanna
@Krzysztof Enpire

Uwaga! Jego słowo to jedne wielkie kłamstwo! Należności są w większości w windykacji (sprawdźcie np. transcash). Nie podejmuje ładunków i później samemu trzeba odbierać. Odradzam współpracę.

@Joanna

no nie wiem my pracujemy dosyc długo i nigdy nie mielismy z nimi problemu. solidny przewoznik. a jezeli pani ma jakis problem prosze napisac swoja nazwe firmy moze bedzie wtedy bardziej profesjonalnie ?

@Joanna

Ale co, była jakaś rozprawa w sądzie? Co się wydarzyło? Wolę wiedzieć przed ewentualnyn podjęciem współpracy, bo to dość poważne oskarżenia.

Krzysztof. Empire

Mysle ze to zal konkurencji. Widząc po ocenach na transie to firma solidna wiec wg mnie proba oczerniania firmy. Mam nadzieje ze wlasciciel to zglosi gdzie trzeba

Marunia

Sprawa w sądzie była nie jedna wszystkie przegrywa firma Nexus wcześniej fado logistic prowadzona przez Tomasz (usunięte przez administratora) Pytania mój nr tel 734134043

@Marunia

Widze ze znow Pan kierowca sie uruchomił. Pana wyroki i konflikt z firma nikogo tu nie interesuje. Mowimy o przewozniku i robocie a noe o zalach miedzy wami. Ja bede bronil nexusa bo pracuje z nimi i to solidny przewoznik

Iza
@Krzysztof Enpire

Z wypłatą nie mieliście żadnych problemów? Zawsze na czas i wypłacana w całości? Bo czytałam, że jakieś problemy tutaj było. Pytam, bo mąż myśli nad złożeniem CV.

@Iza

my jestesmy zleceniodawca ładunkow. prosze zadzwonic i spytac do nich . ja z boku moge tylko powiedziec ze wg mnie firma ok, a opinie 2 panów marków maruni sa dla mnie mało wiarygodne poniewaz wiem od naszego klienta ze zostali zwolnienii z pracy za alkohol. ale ocena sytuacji nalezy do pani nie do mnie.

@Krzysztof Enpire

Kurde, co to za firma .co niby pijaków przyjmuje i tyle trzyma? Prawda jest taka ,że koleś jest nie wypłacalny, nie płaci zusu ,ma.zasqdzone wyroki za długi u pracowników. POZDRAWIAM

@Krzysztof Enpire

Krzysztof za jaki alkohol Drozd nie płaci kasy i sami się pozwalnialismy povzytaj jeszcze opinie fado coś tam a potem Drozdowi (usunięte przez administratora), pewnie Drozd jak zwykle się podszywa pod kogoś i się wybiela podaj nazwę firmy napewno tam któryś z nas był jak tak długo zlecacie mu transport a kasę mu dawałeś na zaś bo to u niego standard żeby miał na paliwo

Alex

Prawidłowo. Ci kierowcy to wszyscy najlepsi i wszedzie byli a jak stanke na pauze to noe zdarzy tacho na lozko sie przelączyc a juz (usunięte przez administratora)sie leje. (usunięte przez administratora) nic wiecej. A potem jak ich ktos wywali z roboty to zale na internecie ze u (usunięte przez administratora)robili bo nie placi bo przeciez nikt im nie bedzie bil brawo za to ze za (usunięte przez administratora)zostsli zwolnieni. Najszybciej oczernic firme bo samemu sie jest biednym ucisnionym kierowcą.

@Alex

Niezła polemika. Ale firma transportowa, to nie tylko kierowcy. Może ktoś z pracowników spedycji i biura się więc odezwie, czy wypłaty na czas i na ile są zadowoleni z warunków pracy w firmie? Przecież, gdyby firma miała kłopoty z wypłacalnością, to chyba dotknęłoby wszystkich zatrudnionych?

@Zainteresowany

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Nexus Sp. z o.o. sp.k.?

Klara

Mam jeszcze 25 dni na aplikację dla stanowiska Młodszy Konsultant ds. Wdrożeń Systemu ERP. Oczywiście spełniam wymagania firmy, zastanawiam się natomiast jak z warunkami pracy. Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać? Jest stała podstawa? Jest również wzmianka o możliwości pracy zdalnej, całkowicie można pracować w ten sposób czy jednak trzeba czasem odwiedzić biuro?

Eduard Ismailau

Szanowni Panstwo. To co tu sie ostatnio wyprawia na tej stronie wola o pomstę do nieba. Mamy tu przyklad bezprawnego oraz bez karnego szkalowania mojej firmy. Sprawy o pomowienia sa juz zlozone w prokuraturze na 3 osoby łacznie z portalem Gowork za udostepnianie narzedzia do oczerniania firm bez pokazania swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Szanujemy rodo wiec nie moge Panstwu napisac z imienia i nazwiska tych 3 osob ktore szkaluja nasza firme. Niech zajmuje sie tym prokuratura. Jezeli macie pytania zapraszam do merytorycznej rozmowy najlepiej przez tel. 502974031. A infirmuje iz moja firma ma sie dobrze i bedzie miala nadal. Zapraszam.

Ciekawski

Podpowie ktoś gdzie mieści się baza ? biuro, parking itd tej zacnej firmy

@Ciekawski

A mają parking dla pracowników w ogóle? Bym chciała wiedzieć, czy lepiej przyjeżdżać do pracy komunikacją miejską czy autem własnym. Dorzuca się pracodawca do paliwa w ogóle?

Tatiana

Z jakiego powodu? Całości nie płaca czy po prostu sa jakieś opóźnienia itp? Jak sądzisz, poprawi się coś w tym temacie? Wysokie te pensje chociaż? Jest na co czekać?

Czy urlop w Nexus Sp. z o.o. sp.k. jest płatny 100%?

Najpierw trzeba się się modlić żeby dostać wypłatę 100% ,również trzeba trzymać kciuki żeby Zus "firma "zapłaciła a potem o urlop

Marzena

Po co ta ironia? Tymi wezwaniami to kto cię straszy? Czy tobie również zalegają z wynagrodzeniem? Ogólnie to dużo osób jest pokrzywdzonych? Szef jest uchwytny?

@Marzena

Oczywiscie ze firma dziala. Szef uchwytny bo dzwonilem na tel z internetu i normalnie odbiera. Pyralem o prace ale mowi ze nie przyjmują nikogo

@Adam

Do pracy nie przyjmują, a jakieś praktyki? Tyle firm teraz ludzi zatrudnia przez różne urzędy dla bezrobotnych. Może tak najpierw trzeba, a potem dopiero zatrudnienie normalne?

Alicja
@Adam

O jakie stanowisko konkretnie pytałeś? Wiesz może dlaczego nie przyjmują, mają komplet pracowników czy jak, bo zastanawia mnie czy jest tutaj jakaś rotacja wśród ludzi? Gdyby kogoś potrzebowali to mają do Ciebie dzwonić?

Obserwator

A pan mysli ze kto oglasza upadlosc ? syndyk. On pierwszy wszystko wie. Woec prosze doczytac o upadlosciach. I dopiero wypisywac glupoty. Bez ustalenia majatku przez syndyka upadlosc nie ruszy. Wiec skoro ruszyla to syndyk wszystsko wie

Marzena

Skoro jest mienie zajęte to są już jakieś wyroki w sprawie tych zaległości niewypłaconych? W sumie to wiesz może ile tego wszystkiego się nazbierało?

Ciekawy

To jest potwierdzona informacja ze x6 zostało zlicytowane?

Jesteś tego przykładem?

Eduard Ismailov

no konto anonim to bardzo wiarygodna ocena Skoro Pan jest niezadowolony z usługi prosze napisac pod imieniem i nazwiskiem oraz firma znajac podchody konkurencji cieszymy sie ze o nas mowia i załuja ze klienci nie wybrali ich tylko nas

klient
@Eduard Ismailov

sluszna racja. jak komus nie pasuje usluga lub została zle wykonana to trzeba napisac dlaczego a nie ukrywac sie pod anonimem

@klient

W jakim sensie ukrywać? Przecież podpis z imienia i nazwiska nie wyjaśnia dlaczego. ;) Raczej argument wystarczy?

andrzej
@Ewa

no tak argument wystarczy tylko ze takie oczerniające wpisy moze zrobić każdy bez konsekwencji a zeby byc wiarygodnym wypada podac nazwe firmy. skoro ktos korzysta z uslugi i jest nie zadowolony to dlaczego ma sie ukrywac? Firma jest na giełdzie transportowej gdzie ma 100% pozytywnych opinii wiec kontrachenci tacy jak ja patrza tam na opinie a nie tu. tu podejzewam ze pisza konkurenci ale przeciez gowork na to pozwala wiec dlatego tu jest taki (usunięte przez administratora) :)

@andrzej

Ja mam wywalone (usunięte przez administratora) jak nic jeździłem u niego (usunięte przez administratora) omijać daleko nie jednego (usunięte przez administratora) i następna spółka i następni do wydymania to jest jego sposób na życie biznesmen beż niczego auta wypożyczą mu żona dla nexus spółka zooooooóoo to jest nie porozumienie ale państwo polskie rejestroje takie spółki wirtualnej a on (usunięte przez administratora) ludzi

@andrzej

Może 2 z tobą się zgadza a gdzie 50 , .... 100 powodzenia życzę.....

Windykacja

Czy ktoś zna adres gdzie firma trzyma tiry? Zdaje się że jest to parking na terenie Szczytna

Windykacja

Ustalamy składniki majątku. Nie mam jeszcze pełnej informacji. Czy znasz też innych wierzycieli? Czy orientujesz się kto jeszcze prowadzi windykacje na tych podmiotach?

@Windykacja

Prosze zadzwonic na nr telefonu firmowy i wszystko Panu wytłumaczę . Zapraszam

@Windykacja

12 100 Szczytno Nowe Gizewo 46b

Eduard Ismaiau

Panie Marku Jarema ja rozumiem pana zal ze tu w firmie nawet kierowcy ktorzy pracuja od poczatku nie chcieli miec z Panem nic wspolnego bo u nas noe ma Alkoholowych pauz i wylewa pan zale ze niechcielismy z Panem dalszej wspolpracy ale miej pan honor i daruj juz sobie te wypociny. ????

@Eduard Ismaiau

Żeby Edward wiedział co wyrabiasz...i nie powoluj się na kierowców którzy pracują od początku bo nie którzy mogą dużo powiedzie .......

Krzysztof.

Oj chyba Panu znow wekeend wszedl dobrze. Obseruje ten watek od jakiegos czasu i zauwazylem ze co 2 wekeend Pan Marek wylewa tu swoje problemy emocjonalne. Ja bym proponowal isc do sadu bo tu cbyba juz nikt powaznie Pana nie bierze. Nie znam Pana nie mi osadzac ale znajac kierowcow to lubicie w wekeendy popic i cbyba w tym przypasku tez Panu sie odwaga włacza po %. Pozdrawiam

@Krzysztof.

Nie tylko w weekendy

@Krzysztof.

To nie osadzaj papiery w sądzie bo niewiesz jak jest i było jak byś stracił tyle kasy to pewnie bys skakał z radosci łącznie 10800 złoty lal dlatego piszę i ostrzegam wszystkich chłopie nie znasz mnie to co napisze to tyle i co drozd i ten icmajlal to drugie jak by był w porządku na pewno bym tu nie pisal także nie tylko w weekendy co 2 teraz to będę tylko odpisywał na komentarze nawet w tygodniu

Luzak :-)
@Marek

Marek, wszyscy co są w temacie wiedzą jaka jest prawda, nie tylko Tobie ta (usunięte przez administratora) firma wisi pieniądze, dobrze wiesz ze drugiemu kierowcy wisi3juz 35 tysięcy, ale to ogarniemy, sa sposoby na (usunięte przez administratora), to się nazywa złodziejstwo w biały dzień, i te podszywanie się pod różne nicki i chwalenie firmy jest śmieszne, tym bardziej że zna się prawdę

Połowa opini to ten (usunięte przez administratora) nexus tomasz ten (usunięte przez administratora) że szczytna wszyscy wiedzą o kogo chodzisz żebyś dziadu nie miał na nic oddaj 9700 zlodzieju zaj.....

Emilia
@Marek

Aż tak duża kwota? Rozumiem, że jesteś pracownikiem i te pieniądze to zaległe wynagrodzenie? Jeśli tak jest, to pytanie czy udało się odzyskać pieniądze? Minął tydzień od Twojego wpisu więc może coś się zmieniło? Kojarzysz czy inni mieli podobne problemy?

Adwokatg
@Marek

A jak Pan wyliczyl taka sume ? Mozemy sie dowiedziec na jakiej zasadzie tam sa platnosci ?

@Emilia

Szanowna Pani. Pan Marek wylewa tu swoje flustracje poniewaz zostal zwolniony z pracy. Jak widac wpisy sa w kazdy wekeend i sa tak nie wyrazne bo pewnie pisane pod wplywem alkoholu za co zostal zwolniony. Co do wyplaty ma wszystko wyplacone wg umowy ktora podpisal. A co do mnie Panie Marku prosze sprawdzic doklanie krs. Juz nie dlugo sie zobaczymy poniewaz zlozylem wniosek do sadu o pomowienia i znieslawoenie firmy. Wyrok Napewno tu pokazemy jaknjuz będzie.

@Eduard Ismailov

Czyli firma nie spóźnia się nigdy z wypłatami? Chciałabym to wiedzieć, żeby się upewnić, czy nie ma takiego problemu. Przy okazji może można się dowiedzieć, w jakich granicach jest wysokość wypłat?

@Adwokatg

Placi 300 zyko dniowki i to wszystko oczywiście nie zapłacone 9700 złoty pozatym pan nie płaci zusu wszystko jest w toku pozglaszalem wszystkim instytucja jakie są możliwe czekamy co dalej pozdrawiam

@Elżbieta

Dlaczego to Pania Interesuje ? Jezeli bedzie pani apikowac na jakiekolwoek stanowisko w firmie napewno sie Pani o tym dowie. Dane firmy sa podane.

Wojciech
@Zainteresowany

Ja na pewno nie będę aplikował, dopóki nie dowiem się, ile można zarobić, jako kierowca i czy kasa zgodnie z umową i na czas? Pisano tu o dniówce 300 zł. Proszę niech ktoś zorientowany napisze, jak tu się pracuje, i co to za dziwne wpisy na forum o jakichś nieprawidłowościach z płaceniem?

@Wojciech

Szanowny Panie. W tej chwili nie przyjmujemy nikogo do pracy. Nie szukamy kierowcow. Mamy od poczatku firmy stalych pracownikow. Co do zarobkow to powoem bo to nie tajemnica : 2700 netto podstawa plus 300 zl dniowka w pracy. A co to wypocin Pana MARKA to przykro nam ze wylewa swoje zale na tym portalu. Nie moze sie pogodzic z tym ze u nas nie pracuje i ze inni koledzy go nie chcieli w firmie. Pozdrawiam.

@Eduard Ismailov

Koledzy to ty(usunięte przez administratora)i Marek jak mnie (usunięte przez administratora)to powstawiam wszystkie papiery jakie mam i umowy o pracę nie płacisz (usunięte przez administratora)dlatego nie pracuje u ciebie jak płacisz i tid napewno będę wstawiał wszystkie wyniki instytucji jakie powiadomiłem wszystko jest w toku postępowania i wyjaśniania jaki z ciebie pracodawcą nie zapomnij wysłać skrina dla mojej adwokatki jak po każdym wpisie

Zostaw merytoryczną opinię o Nexus Sp. z o.o. sp.k. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Nexus Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nexus Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexus Sp. z o.o. sp.k.?

Nexus Sp. z o.o. sp.k.
4.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Towarowa 20B
    10-417 Olsztyn