Opinie o Durango Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Durango Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Durango Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Durango Sp. z o.o. w Gdynia

Larsson25

Przez prawie 2 lata pracowałem w firmie ochroniarskiej Durango i Adrianex której biuro mieści się w Gdyni na ul. Cisowej . Zaznaczam że wszystko co pisze w tym tekscie to prawdziwa prawda , której nie da się podważyć . Otóż w 2015 roku byłem po ciężkich przeżyciach i przypadkowo natrafiłem na człowieka który zaproponował mi pracę w swojej firmie . Niestety pierwsze miesiące spędziłem na sprzątaniu okazało się że firma ta zajmuje się również pracami porządkowymi. Dojeżdzałem z Gdyni do Nowego Portu na 6 rano , ponadto praca co prawda trwała bardzo krótko bo zaledwie kilka godzin. Zarabialem ok 1500 zł a do tego trzeba doliczyć bilet metroplitalny za 220 zł . Jeździłem tak 2 miesiące a później dostałem propozycję połączenia tej pracy z pracą w ochronie . Oczywiście zgodziłem się bo automatycznie zarabiał bym więcej , ok. 600-800 więcej .czyli jakieś 2000 zł na rękę . Pracowałem oczywiście na czarno bez umowy , ale miałem komornika więc było mi wszystko jedno. Obiekt na który zostałem wrzucony był fajny i przyjemny ale problemem były godziny pracy czyli od 12-18 . Mianowicie miałem tak połączone te dwie pracę , że cały dzień miałem zajęty , zero czasu na nic . Nie mogłem załatwić żadnej sprawy bo byłem uwiazany w robocie . Wreszcie jednak dostałem umowę , ale na zaledwie kilka set złotych reszta do ręki czyli na czarno. W ten sposób przetrwalem kolejne kilka miesięcy , ale pewnego dnia miałem dosyć i zrezygnowałem. Później przyjąłem się spowrotem z tą różnicą , że tym razem postawiłem swoje warunki czyli praca myśli być w granicach wynagrodzenia ok.2500 nie mniej i odziwo taką pracę dostałem ale pod jednym warunkiem , miałem prace 24 godzinną na jednym obiekcie miałem połączyć z drugą związaną ponownie ze sprzątaniem . Jednak opłacało się bo za godzinę pracy dostawalem 20 złotych , ale w ochronie tylko 9 złotych .Byłem na każde zawołanie pracodawcy , nie opuscilem ani jednego dnia pracy , jedyne co to spóźnilem sie kilka razy z przemęczenia .Spędziłem w ten sposób rok czasu cały czas pracując w tych samych warunkach , przyznam że praca była na prawdę przyjemna jeżeli chodzi o ochronę , ale praca porządkowa to już (usunięte przez administratora) i malaria . Otóż trzeba było utrzymywać czystość w składzie kontenerów gdzie znajdowało się kilkanaście pomieszczeń na które posprzatanie było zaledwie kilka godzin oraz dwóch pracowników . Wreszcie przyszedł moment w którym firma przegrała przetarg czyli musiała opuścić obiekt który ochraniala , ja byłem trochę podejrzliwy więc poszedłem do firmy która ten przetarg wygrała i zatrudnilem się w niej . Co prawda sklamalem firmie Adrianex tylko dlatego aby powiedzieć prawdę w najodpowiednim dla mnie momencie i wreszcie zrobiłem to , ale najpierw uprzedziłem o tym oraz próbowałem się z nimi dogadać na temat przyszłości . Niestety właściciele firmy zaczęli mi mówić dziwne rzeczy , grozili mi i przeklinali , ale w sensie że tamta firma gorsza , jednak jak do niej pójdę to oni mnie zgłoszą że nie jestek kwalifikowanym pracownikiem. Wtedy już nawet się nie zastanawiałem tylko wiedziałem że dobrze zrobiłem odchodząc do innej firmy w której miałem zarabiać na jednym obiekcie więcej niż w tamtej firmie na dwóch . Jednak najbardziej pamietliwym dla mnie przeżyciem było to co stało się przy ostatnim wynagrodzeniu.Otóż jadąc po pieniądze bałem się trochę bo widać było że są bardzo źli że poszedłem do innej firmy , ale pomyślałem że to przecież naturalne i normalne. Jednak na koniec po otrzymaniu pieniędzy usłyszałem że jestem jak (usunięte przez administratora) która sprzedaję w więzieniu , takie określenie usłyszałem na koniec od prezesa firmy , ten drugi który mnie zatrudniał się tylko patrzal głupio i nic nie mówił , a ja o dziwo spojrzałem się tylko jak na chorego psychicznie człowieka i powiedziałem grzecznie do widzenia. Później okazało się że kilku innych kolegów którzy również odchodzili zostali potraktowali w ten sam sposób , a nawet gorzej .

Zostaw merytoryczną opinię o Durango Sp. z o.o. - Gdynia

Durango Sp. z o.o.