Opinie o DAP Solution AS w Olensvag

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DAP Solution AS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DAP Solution AS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAP Solution AS w Olensvag

Norbert

Proszę o opinie o tej firmie , żekomo rekrutują spawaczy (usunięte przez administratora).

Olsen Viking
@Norbert

Firma dapsolution dobry kontakt z biurem wypłaty na czas zakwaterowanie bilety, dobry klimat w pracy dobry i spokojny i normalny brygadzista Pan P..dział mechaniczny.

Norbert

Bolek
@Norbert

Kasy wakacyjnej za tam ten rok nie wypłacili !!Uwaga na tą firmę

Bartosz
@Bolek

Wypłacą nie martw się, rzeczywiście mają delikatne opóźnienia lecz to uczciwa i dobra firma pracuje w niej od wielu lat i jestem bardzo zadowolony

@Bolek

Ja juz im mailem wystawilem wezwanie do zaplaty minie termin wystawie ostateczne wezwanie a jesli nie zaplaca to ide z papierami do komornika a u nich komornik to policja

@Bolek

@Bolek z tego co mi wiadomo każdy już dostał zapłatę za ferepenger. Firma miała opóźnienie lecz zostałem poinformowany wypłaty dostaje na czas jestem zadowolony polecam

Tomasz
@Norbert

Polecam Wszystko zapewniają, wyplata na czas

Olsen Viking Nowy wpis

Olvens Normam Floro Nowy wpis

Firna wypłacana. Dobry kontakt z biurem praca też spokojna. Minus stoczni Westcon to że jak nie ma pracy na stoczni Westcon to stocznia odsyła firmy zewneczne na kampy obok stoczni lub hotel w Floro i za to nie jest płacona dniówka. Bo stocznia nie ma pracy dla ludzi statek wejdzie dla przykładu za 2dni i stocznia redukuje koszty nie płaci firma zewnecznym a firma nie płaci pracownikowi. A pracownik siedzi za darmo na pokoju. W oczekiwaniu jak statek wpłynie na dok i z 2dniowym przestojem zaczyna się praca po weekendzie lub w tygodniu. Nie często to się zdarza ale czasem bywa za co wina jest stocznia i leśne troje z biura stoczni.

Zbigniew Nowy wpis

Na jakich stoczniach moją projekty?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DAP Solution AS?

Kuba Nowy wpis

Sami tworzymy swoja atmosferę w pracy na stoczniach, jeździ dużo dobrych fachowców atmosfera w pracy jest na +

Czy po rozmowie w DAP Solution AS rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Kuba

Robie w Dap od paru lat, jestem bardzo zadowolony

Wojtek

Dobra firma dużo projektów na różnych stoczniach polecam

Jolaer

Witam Czy ktoś się wypowie jak rzeczywiście wyglada praca w tej firmie ? Jakie zarobki miesięcznie da radę przywieźć te 13k do Polski ?

@Jolaer

Na spokojnie za kontrakt tyle dostaniesz. A jeśli pracujesz w weekend to dużo więcej

Rafał.S

Byłem na paru projektach z tej firmy w latach 2022/2023 dobrze wspominam wszystko się zgadzało polecam

Robert

Pracuje od 2020 roku jestem bardzo zadowolony, dużo projektów

Grzegorz

Polecam, osobiście robiłem na stoczni na Floro brygadzistami są norki dobra spokojna robota z biurem tez doskonały kontakt bez zarzutów polecam DAP

Dariusz

Witam pracowałem jako spawacz pare rotacji pod koniec 2023 roku fajny projekt, wypłaty na czas polecam

Tom

Potwierdzam ze ferypenger nie zaplacone ,ale wyplata jest uczciwie naliczana i punktualnie placona

Tom

No nie wiem czy uczciwa ta firma bo mi rowniez nie zaplacili ferypenger i sie nie chca odezwac i wiem ze wielu ludziom nie zaplacili i za bagaz na bilety lotnicze juz nie placa nie polecam firmy

Wiecie może, czy w DAP Solution AS szukają chętnych na staż?

Zostaw merytoryczną opinię o DAP Solution AS - Olensvag

• Jak się pracuje w DAP Solution AS?

Zobacz opinie na temat firmy DAP Solution AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAP Solution AS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAP Solution AS