Opinie o Geckonet Sp. z o.o. w Nowe

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Geckonet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Geckonet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geckonet Sp. z o.o. w Nowe

Czy zdarzają się nadgodziny w Geckonet Sp. z o.o.?

Ja_I Nowy wpis

Zależy jakie stanowisko. W moim przypadku raczej dobrowolne.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Geckonet Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Odpowiedź Nowy wpis

Okres rozliczeniowy to dziesiąty dzień każdego miesiąca. Wypłata na czas więc na Plus :)

Czy Geckonet Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Jakie stanowisko cię interesuje ?

Giewoncik
@Odpowiedź

Raczej pytał o benefity dotyczące karty multisport, a nie o stanowisko.....

Odzpowiedź
@Giewoncik

@Giewoncik zapytałem o stanowisko, bo większość zapytań o pracę w tej firmie dotyczy funkcji „montera” a uwierz mi, że pracując na takim stanowisku karta MS jest zupełnie zbędna. Szkoda czasu na tłumaczenie dlaczego, bo wtajemniczeni wiedzą, że każdy dzień na tym stanowisku będzie zdobywaniem prawdziwego Giewontu.

Witam

Jakie trzeba mieć kwalifikacje aby dostać pracę w geckonet na stanowisko montera albo magazyniera ( ostatnio widziałem takie ogłoszenie ) . Na stronie jest napisane że tylko podstawowa znajomość windows i sieci . Czy osoba bez doświadczenia ma szansę na pracę? Czy lepiej jakiś kurs zrobić najpierw ? Czy jest jakieś szkolenie na początek ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Geckonet Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy SPRZEDAWCA
Nowe
Netto Sp. z o.o.

Czy dyżury międzyświąteczne w Geckonet Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

seba

TAK

geckoI

nie

Justyna
@geckoI

To jak to w końcu jest? Jest jakaś kolejka do dyżuru czy na ochotnika biorą? Jak takie dyżury wyglądają?

Clozed_mind
@Justyna

Dyżury z założenia są 2x w miesiącu ale w praktyce 2x w tygodniu… Wygląda to tak, że ten, który ma dyżur musi być do dyspozycji w godzinach 08:00-22:00 niezależnie czy to dzień roboczy czy nie i gdy coś się wydarzy to śmigasz. Brak dostępności z twojej strony z dniu dyżuru = kara pieniężna i rozmowa z dyrektorem :)

Technik

Witam. Na jakie zarobki może liczyć technik/monter na start oraz docelowo? Pojawiaja się ogloszenia ale brak na ten temat wzmianki, co nie rokuje dobrze.

@Technik

Witamy, prosimy o przesłanie CV w aktywnych ogłoszeniach. Przeanalizujemy Pana doświadczenie, kompetencje, zaprosimy na rozmowę i przedstawimy ofertę na współpracę. Na podstawie przesłanych CV analizujemy w jakim dziale technicznym Pana możemy dopasować. Tak więc zachęcamy do złożenia CV. Oczywiście skontaktujemy się z wybranymi kandydatami nie koniecznie w trakcie trwania ogłoszenia z racji ilości przesyłanych CV i naszych aktualnych potrzeb. Pozdrawiamy serdecznie.

Dobra firma, takie też ma opinie w internecie ,a to przekłada się na zadowolenie z pracy.

Seba

Dyżury nie wchodzą w grę,jak coś nie działa to telefony po technikach i może ktoś wolny.

@Seba

To spoko. Ja mam pytanie o stanowisko geodety w Geckonet (https://www.gowork.pl/oferta/geodeta,3ntD5o8EPvgFjiyqIJCPXg,lubichowo). Otrzymam informację, na jakie zarobki można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Geckonet Sp. z o.o. - Nowe

• Jak się pracuje w Geckonet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geckonet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Geckonet Sp. z o.o.