Opinie o Signify Poland Sp. z o.o. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Signify Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Signify Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Signify Poland Sp. z o.o. w Piła

To nie firma produkcyjna a (usunięte przez administratora). Stanowiska pracy nie przystosowane do pracownika, (usunięte przez administratora) zmyślone normy nie adekwatne do realiów. To tylko zmiana w nazwie Philips(usunięte przez administratora) Nie polecam. . Proszę nie zmieniać opinii bo wszystko jest merytoryczne.

Ale z czym konkretnie się zgadzasz? Akurat gołym okiem widać, że @Były pracownik wycięto słowa wulgarne, a nie merytoryczną część opinii. Może Ty napiszesz bez tego, tak żeby człowiek skorzystał, dowiedział się, co tam nie tak

minia123

Signifi wspiera pracowników, sa benefity, kierownik daje nagrody.. jak dla mnie ok. praca jak praca

@Bezrobotny 26 04

Ja też bym chciała podpytać w jakim dziale pracowałeś? I wiesz może czym było spowodowane to zwolnienie z dnia na dzień? Trochę dziwna sytuacja po tylu latach pracy. Może redukowali etaty? Ktoś jeszcze był w podobnej sytuacji?

Wśród ofert pracy dostępny jest Program Praktyk Letnich 2024, ale nie widzę żadnego opisu/podanych szczegółów jakby to miało wyglądać. Jest tylko możliwość aplikowania. Mógłby ktoś krótko o tym opowiedzieć? Czy jest to odpłatne i na czym polegałyby zadania?

Jednak coś usunęli - standard

sss Nowy wpis

zwalniaja w zakladzie ma zostac z 3000 ludzi moze 400 i tyle.

Przemek Nowy wpis

Szukałem ale nie ma żadnych aktualnych ofert pracy. Na stronie tylko zachęcają żeby dołączyć do zespołu jak się chce pracować w branży oświetleniowej i zostawić CV. Tylko czy warto wysyłać swoje dane nie mając żadnej gwarancji zatrudnienia? Jakie teraz są warunki na produkcji? Stawka dobra, można negocjować czy powyżej pewnego poziomu się nie podskoczy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Signify Poland Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Leovicious

Skutki zatrudnienia są spadkiem produkcji, a to podziękuj (usunięte przez administratora) bo drukują pieniądze ponad budżetowe (napędzające inflację), a drukują bo na kupowanie głosów np. 13 i 14 emerytury (usunięte przez administratora)

Mam pytanie czy wszyscy pracownicy w zakładzie otrzymali lampy na 5 lecie firmy czy tylko.wybrane działy bo z tego co mi wiadomo to niby wszyscy otrzymali oprócz pracowników huty to jak to jest proszę o opinię.

Iza

Jakie lampy, takie do domu? To jakieś upominki dla pracowników? A żadnych innych bonusów na przykład pieniężnych na te 5 lecie nikt nie dostał?

minia123

Sebastian
@minia123

Powiesz jakie to benefity? Jest prywatna opieka lekarska i można podciągnąć pod pakiet rodzinę? Nagrody o których wspomniałaś są raz w roku czy co miesiąc można się starać?

Bezrobotny 26 04
@minia123

Właśnie otrzymałem benefit i nagrodę za 38 lat pracy, poświęcenie swego czasu i zaangażowanie w rozwoju tej firmy Zwolnienie z pracy z benefitami że ho, ho Wyrzucili z dnia nadzień Gratuluję optymizmu Pewnie siedzisz gdzieś na dobrym stołeczku, bo tam nagradzają dobrze! Nie czaruj Wiemy jak jest

@Bezrobotny 26 04

Pola

Pracuję w firmie już od kilku lat i sam fakt, że jestem tutaj taki czas oznacza, że w Signify czuję się dobrze. Dział, do którego trafiłam dał mi się rozwinąć, codziennie natrafiam na nowe wyzwania - prze co nie mogę powiedzieć, że moja praca jest nudna. Firmę tworzą sympatczni ludzie. Cieszy mnie wprowadzone w firmie podejście, że wszyscy jesteśmy ze sobą na Ty.

Lidia
@Pola

A zdradzisz jaki to dział? Czy przez ten okres kilku lat pracy miałaś szansę na awans u nich? Finansują jakieś szkolenia pracownikom, które pomagają im się rozwinąć?

Krzysztof

Święta racja! Dokładnie tak samo myślę, a jeszcze więcej bym dopowiedział.

Zuza40

Zgadzam się w 100 % masz rację nowi pracownicy nie dają rady psychicznie są wykorzystywani a starzy pracownicy siedzą z (usunięte przez administratora) i twierdzą że nic nie muszą robić bo mają lata pracy w signify

Agnieszka
@Zuza40

A możesz przywołać, co napisał @anonim? Bo wykropkowano wypowiedź. W jaki sposób pracownicy są wykorzystywani według Ciebie? Chodzi o nadmiar pracy i nieadekwatne zarobki? I jak dokładnie jest z tymi starszymi stażem, przerzucają pracę na innych czy co? No bo przecież za nieróbstwo, by nie płacili...

Beznicku

Czy w firmie znajduje sie jakeia laboratorium chemiczne?

@Beznicku

Jest dział chemiczny. Pracowałem tam parę lat temu. Produkuje się tam subspensję, czyli barwę do zalewania rurek szklanych (w przypadku świetlówek). Składy chemiczne barw jak można się domyśleć są różne i wymagane jest, aby pracownik znał na pamięć. Proporcje składników są różne. Począwszy od mini porcji 4ml, a skończywszy na ponad 4kg sypkiego składnika. Oczywiście tych składników jest więcej.

Bezniku
@Krzysztof

A względy finansowe? Pensja jest zadowalajaca? No i ogolnie czy praca jest ciekawa

Julia
@Krzysztof

Cześć Krzysztof, czy byłeś generalnie zadowolony z pracy w Signify w tym dziale? Mogłabym poznać plusy i minusy zatrudnienia w firmie? Z czego byłeś całkowicie zadowolony a co byś zmienił?

Nbbvccccc
@Beznicku

Pracowałam na pakowaniu atmosfera okropna prowadzące (usunięte przez administratora)się na pracowników a liderzy stoją po stronie prowadzoncych jak mogli by to (usunięte przez administratora) normy się liczą czy tak powinno być chyba nie tylko nie na pakowanie nie polecam

Sebastian
@Nbbvccccc

To, ze liczą się normy to nic dziwnego, szczególnie jak się pracuje na akord. Wiadomo, że poganianie i nerwowa atmosfera nie sprzyja pracy, ale za zrobienie targetów pewnie masz premie, albo wyższa zapłatę. Nie jest tak?

@Bezniku

Coś możesz powiedzieć o pracy w laboratorium?

Zofia

Czy firma Signify oferuje jakieś oferty pracy w dziale IT? Staże lub praktyki płatne?

Xyz
@Zofia

Tak. Oferują.

Kojhgfffddd

Myślę że czas zmienić prowadząca na hali 61 ludzie niewytrzymuja brak do niej kultury i podejścia do pracownika tylko z Ukrainy się liczą zgłaszam to wyżej

Jeżeli ktoś z nowych pracowników usłyszał z ust przełożonego, że ma się szkolić, to dosłownie ma się do tego odnieść. Brak jakiejkolwiek możliwości i bez wsparcia osób przełożonych. Osobiście to przerabiałem i śmiem twierdzić, że 6 stron A4 z listą osób uprawnionych do podpisania, czyli do zaakceptowania umiejętności na poszczególnych sektorach lini produkcyjnych, to fikcja, ponieważ bardzo nieliczni mogą takie podpisy uzyskać. (usunięte przez administratora) Jak dla mnie, to te podpisy nie są po to, żeby dać pracownikowi angaż nastawiacza, tylko żeby nie dać!!! Co jeszcze bardziej śmieszne, że na tym stanowisku już się pracuje przynajmniej rok i efektywność jest coraz lepsza, a co często się zdarza, lepsza od doświadczonych nastawiaczy. Reasumując, jak ktoś wierzy w(usunięte przez administratora). Pewnie pojawią się stwierdzenia osób czytających tą opinię, że nic od siebie nie dawałem i stąd moje niezadowolonie, ale nikomu nie bronię przekonać się osobiście.

Ramirez

Podpowiedzcie czy firma może być zainteresowana pozyskaniem nowych pracowników?

Michasia

Czy w firmie pracuje dużo obcokrajowcow ?

Zostaw merytoryczną opinię o Signify Poland Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Signify Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Signify Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Signify Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Signify Poland Sp. z o.o.