Opinie o Baude Group Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Baude Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baude Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baude Group Sp. z o.o. w Radom

Gość Nowy wpis

Ostrzegam przed tą firmą obiecują gruszki na wierzbie a jak przyjdzie co do czego nie nie ma kasy na paliwo bramki itp.samochody istne złomy brud i (usunięte przez administratora) zanim siądziesz musisz sobie posprzątać i w czasie jazdy uważać żeby jakiegoś syfa nie dostać jeśli chodzi o wynagrodzenie pierwszą wypłatę dostaniesz dla zachęty o reszcie już zapomnij tylko śmieszne zaliczki z tego co mi wiadomo wisi ludzią sporo kasy......

Gość Nowy wpis

Witam. Omijać tę firmę szerokim łukiem. Właściciel nie płaci kasy, na dzień dzisiejszy winien jest kierowcom po kilkanaście tysięcy. Zdarza się, że bramki czy boksy płaci się swoimi pieniędzmi, a potem o zwrot ciężko się doprosić. Kombinacje że składkami w ZUS. .Auta..... Złomy powypadkowe, brudne i klepane "u kowala". Tankowanie po30, 50 litrów,moze być więcej jak sobie sam zapłacisz. Firma już po jednej upadłości,wcześniej pod nazwą Marimpex. Właściciele,, jak siedzisz cicho to ok, nawet pożartują, a jak zaczniesz się upominać o swoje to rżną głupa, albo zaczynają się ataki w kierunku pracownika. Znam przypadki, że dochodziło do rękoczynów. Nie odbieranie telefonów i nie odpisywanie na wiadomości to standard. Jak ktoś ma złe doświadczenia z tą firmą to piszcie, żeby ostrzec innych. Pozdrawiam

Cemako

Umówiliśmy się na stałą pensję -podstawa na konto reszta w formie tygodniówek. Tygodniówki wypłacał z opóźnieniem, podstawa niby miała być do 10go a zawsze 12go wpływała. Więc z opóźnieniem ale płacił do czasu gdy się zwolniłem ( wypowiedzenie za porozumieniem stron), wtedy tygodniówki nie wypłacił, tylko postawa 12go kolejnego miesiąca, a reszta przepadła, niby jakieś obciążenia przez spedycję z mojej winy - o czym wcześniej nie było mowy. NIE POLECAM nie dość, że trzeba upominać się o swoje ciężko zarobione pieniądze to na odchodne takie numery....

Alex Nowy wpis
@Cemako

Witaj.Jak wychodziły Ci tygodniówki? jak to jest rozliczane?

Zostaw merytoryczną opinię o Baude Group Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Baude Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baude Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Baude Group Sp. z o.o.
  • Warszawska 152