Joni Connect Sp. z o.o.

Opinie o Joni Connect Sp. z o.o.

Adran ćwikliński Nowy wpis

Witam czy potrzebujecie do pracy pracowałem 8lat u jej na kurnikach 21państ zwiedzionych jestem z Brodnicy proszę o odpowiedz

ghhhhh Nowy wpis

witam mam komornika jest jakas mozliwsc zeby nie zabral polowe wyplaty jak sie zatrudnie

Czy poziom wynagrodzeń w Joni Connect Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 21 sierpnia.

Czy w Joni Connect Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pracodawca Nowy wpis

Nie oferujemy tego typu zatrudnienia.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Joni Connect Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH. Jaki był jej rezultat?
ssssddd

kasa do reki czy na konto

@ssssddd

Dzień dobry, oferujemy legalne zatrudnienie. Wypłata jest przelewana na konto. Pozdrawiamy!

Krzysztof

Czy ktoś wie jakie są pytania na rozmowie lub zadania? Jakie warunki finansowe firma oferuje?

@Krzysztof

Podczas rozmowy pytamy przede wszystkim o Państwa kwalifikacje, uprawnienia (np.: na wózki widłowe, UDT, itp.), prawo jazdy, doświadczenie w pracy za granicą oraz w pracy na oddelegowaniu oraz znajomość języków.

W

Firma spoko dobra kasa można zrobić sobie uprawnienia. Jeździ się do różnych krajów i noclegi też są różne czasem bardzo spoko, że aż fajnie posiedzieć a czasem słabsze ale bez przesady to nie wakacje. Ja myśle żeby tam wrócić.

szkoda czasu na tą firmę , warunki noclegowe straszne, pieniądze nie takie jak się umawiałem. Umowa taka , że musiałem dopłacić kilka tysięcy podatku do urzędu skarbowego, omijajcie z daleka , a Niki to jedna wielka porażka

Krzys
@były pracownik

Zarobił za granicą i się dziwi że musi podatek dopłacić buahahahahahah

Uwaga

Firma poniżej krytyki. Wyzysk pracowników za najniższe możliwe stawki godzinowe, karygodne warunki mieszkalne za które potrącają z pensji. Brak kompetentnych osób w biurach, aroganckie, chamskie i nie wykazują żadnej chęci współpracy. Kultura wypowiedzi nie jest zachowana. Starszą pozwami i sądami. Omijać szerokim łukiem.

Życzliwy

Firma w porządku.tylko ludzi którzy siedzą i zarządzają nią to nie mają pojęcia co robią. O co kolwiek prosisz nie potrafią tego zrobić .nawet głupiego zaswiadczenia nie umieją porządnie wystawić. Pracownicy nie są równi . Każdy traktowany inaczej. Nie szanują pracowników . Warunki noclegowe poza granicami są koszmarne ( szczury) . Szefostwo wie i nic nie robi. Jeszcze jeśli pracownik upomni się o swoje to ma smsem wysłane groźby.

Zostaw merytoryczną opinię o Joni Connect Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Joni Connect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joni Connect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Joni Connect Sp. z o.o.