fit out Polska

Wrocław

Opinie o fit out Polska

piotrek

@buki widzę, że jesteś bardzo poinformowany, ale to dobrze wiedzieć :) swoją drogą, firmę ciężko w sieci znaleźć

fachowiec

ooo widzę, że pani prezesowa albo mama pani prezesowej się odezwała :) Właśnie takie tłumaczenie słyszelismy jak padło pytanie dlaczego takie negatywne komentarze w internecie można przeczytać... Szło tak mniej wiecej: "Nie martwcie się chłopaki to piszą partacze, narobili gnoju i kase chcieli wyrwać, prezes płaci..." W sumie jak potrzebuje bambusów to płaci, gorzej jak nie potrzebuje... jak umowa jest to też płaci, gorzej jak nie ma... szczególnie na samym końcu.

ci co pisza zle o nich to partacze ,ktorzy mysla ze sa fachowcami a jak mieli wykonac fachowa robote to byl placz ,a to ze placili roznie to prawda

w tej fimine jest 3 prezesów [usunięte przez admina]plus koles ze szkoly.te nieciekawe opinie to sama prawda,wiec uważajcie na ta [usunięte przez admina],ale w koncu trafią ze ktos [usunięte przez admina]

Nie jest tak zle w tym (usunięte przez administratora). Mi placili na czas i nigdy nie mialem problemu. I znam takich jeszcze troche ludkow, ale tacy nigdy nie wejda na forum aby sie wypowiedziec, bo pracuja. wlasnie szukalem adresu ich strony i znalazlem to przez przypadek wiec zostawiam wpis bo troche niesprawiedliwie ta osoba napisala widzialem paru gosci co narobili maniany i potem jeszcze chcieli za to kase - przyznam ze sam bym im nie zaplacil generalnie firma taka jak wiekszosc. ma pieniadze to placi, jak klient nie placi to nie ma i sie ociaga ale nic gorszego powiedziec nie mozna...

marek

zgadzam sie z opiniami wyżej napisanymi.niekompetentna firma-trzeba uważac

Słowa kojarzące się z fit out Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..heheh nie ma ludzi, bo czesto sie zmieniaja. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? praca na akord Najbardziej podobało mi się w fit out Polska: wyplata co 2 tyg Najbardziej nie podobało mi się w fit out Polska: opoznienia w platosciach

Zostaw opinię o fit out Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fit out Polska