Men'S Power Sp. z o.o.

Opinie o Men'S Power Sp. z o.o.

Monter Nowy wpis

Firma sama w sobie nie jest zła ale magazyn i księgowość zwolnił bym natychmiast . Odbieranie paczek trwa bardzo długo do tego dodzwonić się graniczy z cudem . Obiecują rozliczyć zdawane ubrania i tak można czekać a czekać a potem potrącają z wypłaty . Nie wiem na co dwóch wydających paczki i odbierających jak nic nie potrafią w miarę szybko i sprawnie załatwić

@Monter

To z punktu widzenia montera rusztowań Pan pisze? Ja się dopiero przymierzam, czy wysłać CV, czy nie. Na pewno fajnie brzmią zapewnienia, co wymieniają je na swej stronie, o bezpłatnym zakwaterowaniu w komfortowych warunkach, dojazdach, sprzęcie oraz odzieży do pracy. Tylko, mimo wszystko zabrakło mi kawy na ławę i podania przynajmniej zakresu wynagrodzenia. Może Pan napisze, ile mniej więcej płacą, i czy jeszcze o czymś warto wiedzieć?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w Men'S Power Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jachu

Powiem szczerze że wiele rzeczy bym zmienił, ale nikt nie jest idealny. Jeśli chcesz mieć godną umowę i żyć jakoś na starość a nie mieć chwilowego 5 zł więcej w innej firmie to śmiało. Opłacają wysoki zus, fora do wypłaty na starość i podatek Szwedzki ( 16.356 zł na czysto ) dodatkowo jestem zgłoszony do związku zawodowych. I szczerze? Może już bym gdyby nie to dawno tam nie pracował, bo ciężko się dogadać i coś ugrać ale przynajmniej mnie nikt nie (usunięte przez administratora) No i na koniec bo nie byłbym sobą to mogliby trochę popracować nad księgowością… ogólnie to polecam jeśli zależy ci na dobrej umowie, jeśli masz komorasa to unikajcie.

Natalka
@Jachu

A co byś konkretnie zmienił? Mówisz, że "wiele", ale w sumie nie wiem czy jakieś drobnostki masz na myśli czy jakieś większe rzeczy. I o co chodzi z tą księgowością, zdarzają się opóźnienia, ciężko się skontaktować czy zwyczajnie czasem się coś nie zgadza?

@Jachu

Wiesz jakie miesięcznie są odprowadzane składki do Zusu,bo z tego co piszesz jest to bardzo interesujące? Z czym najgorzej się dogadać; są to ustalenia odnośnie zatrudnienia czy coś mniej poważnego?

Crazydriver

Pracuje ktoś z multiserwisu? Czy jest lepiej jak w multi?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Men'S Power Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko montera rusztowań w Niemczech. Wspomniano w ogłoszeniu o elastycznych rotacjach. Na czym one polegają? Czego należy się spodziewać? Firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach. Czy to oznacza, że można liczyć na pokój z prywatną łazienką? Dajcie znać, bo kusi mnie, aby złożyć tutaj swoje CV :P

Majk66

Chciałbym zapytać jak wygląda wyjazd do Szwecji samolotem czy promem ? I z jakiej miejscowości jest wyjazd

Piotr Sensej

Zrobiłem uprawnienia Montera. Byłem już na pięciu rotacjach. Wszystko w najlepszym porządku. Gdy są problemy można dzwonić i załatwić. Fajnie by było gdyby można było zostawić rzeczy gdzieś w Szwecji a nie za każdym razem wozić ją do Polski. Polecam tą firmę i zawód też okazał się ok. Mam nadzieję, że będę brygadzistę kiedyś. Pozdrawiam cały Liebergs i ekipę na pięć

@Piotr Sensej

Też ostatnio zrobiłem uprawnienia montera i szukam pracy w tym kierunku. Powiedz mi, na ile zazwyczaj się jedzie do pracy? I potem, jak się wraca do Polski, to na jak długo? Jak to mniej więcej wygląda w czasie ? :)

Doma

A co w tej pracy jest niespokojnego? Początek wypowiedzi został ukryty, więc proszę napisz jeszcze raz w innych słowach o co chodzi? Ty aktualnie jesteś tu pracownikiem?

Colo

Nie polecam takie dogodne dojazdy że trzeba za kazdym razem jak wraca sie do domu czy do pracy z całym sprzętem jechać ciuchy robocze buty kask szelki idt .Miała być rotacja a wcale jej nie było straszą tylko że rozwiążą umową przy podpisaniu umowy każą podpisać wypowiedzenie umowy bez daty to jest poza prawem (usunięte przez administratora) z ich strony domki zaniedbane .A załoga szok połowa z zakładu karnego .Także tylko tak ładnie piszą by zachęcić a w rzeczywistości jest inaczej .Szanowni prezesi czas to zmienić i nie oszukuwac ludzi.

Sebo
@Colo

A oni, ci prezesi to wiedzą, o tym, co właśnie napisałeś? Nie byłoby problemem, żebyś dał szerszy obraz pracy tam. Co jest do roboty, czy wychodzą jakieś nadgodziny i jaka stawka? Nadal też nie wiem, czy to w kraju na jakiejś delegacji, czy za granicą, czy może to sporadyczne wyjazdy, a większość czasu można robić na miejscu?

Czy firma Men'S Power Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Zwierzak

Polecam firmę, pracuje w tej firmie prawie dwa lata, kierownictwo wraz z szefostwem bardzo w porządku rotacja do dogadania wypłaty zawsze na czas, hotele tez na wysokim poziomie, moim zdaniem dlatego jest dobrze w firmie bo szefostwo wraz z kierownictwem sami robili na szelkach i nie są tumanami

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że na takie rzeczy oczy przymykają... A nawet jeśli to czy to aż tak bardzo psuje tu atmosferę?

A kwatery? Jakie są warunki? Dużo osób mieszka na takiej lokalizacji? Ściągają coś z wypłaty czy firma zapewnia na swój koszt?

Mrozik-KKS

Pracowałem w tej firmie jeszcze jak zaczynali przez prawie dwa lata. Na początku jak zawsze fajnie. Później natłok ludzi i cyrk, zresztą jak wszędzie. Koledzy zostali i powiem, że rzadko się zdarza, kiedy firma się wybija i zajmuje cały rynek na zasadach jakie mieli na początku. Z patologią się walczy a nie hoduje i jak widać dali radę. Nie wspomnę o dużych zwrotach z podatku szwedzkiego a robia na pl umowie... I nie chce tu słodzić bo ciężko się z biurem zazwyczaj dogadać i nie kumam, że jesli ktos robi robotę to czemu nie jezdzi zawsze w to samo miejsce ale trudno a i hotele mogli by inaczej pilnowac bo co z tego ze daja nową chatę jak zaraz zdewastuja to taki troche brak kontroli ... Ale ogólnie polecam bo nic lepszego nie znajdziecie narazie, chyba ze chcecie miec 5iątke wiecej i bez podatku i na starosc do smierci robic .... plus minus to taki duzy plus, ze nie ma tam juz tego toksyka od nosa a kiedys go znajde :)

Maja
@Mrozik-KKS

No ale finalnie ile kasy idzie zarobić, bo jeśli kasa się zgadza można na pewne rzeczy przymknąć oko? Firma zapewniała Wam nocleg i go opłacał odciągając z pensji? A kwestia dojazdu do pracy też zostaje po stronie firmy?

Jacek

Pytanie odnośnie wyjazdu do Niemiec - czy trzeba dobrze znać j. Niemiecki, w jakim mieście jest praca, przemysł czy fasada

Ktoś

Witam. Zgadzam się prawie ze wszystkimi opiniami. Wypłata na czas, rotacje do dogadania, kontakt z biurem różnie ale zazwyczaj bezproblemowo. Jedyne z czym sie nie zgodzę to mieszkania. Bo nie są na najwyższym poziomie i często upychają więcej osób niż mieszkanie jest przeznaczone. A ludziom którzy za chwilę będą tu wypisywać głupoty na temat tego mogę napisać, że jak ktoś jedzie na delegacje żeby tylko chlać po robocie to każde lokum będzie dla takiej osoby odpowiednie

Steffan

Jak wygląda sprawa z rotacjami? Jest możliwość 3/1 bądź 2/2 ?? I na kogo koszt jest zjazd ??

@Steffan

Chcesz pracować trzy tygodnie bez przerwy, a potem mieć tydzień wolnego? Pewnie musiałbyś dogadać się z pracodawcą bo nikt tu nie pisał o takim systemie pracy. Będziesz aplikował? Jakby co to napisz jaką kasę proponują bo też interesuje się robotą.

@Michał

Kasa do dogadania.

I ze wszystkim tak tu elastycznie i można się dogadać? Przy dogadywaniu się pewnie na doświadczenie patrzą ale czy na coś jeszcze?

@Steffan

3/1 można. Ja siedzę już 17 tygodni... ale potrzebuje. Zjazd w każdy piątek po pracy tylko musisz się zapisać w poniedziałek w tydzień zjazdowy u swojego prowadzącego.

Piszecie ze wyplata na czas, no to spoko:) A jaka jest stawka? Adekwatna do stanowiska? :P

Majkii

Czy w okres zimowy również jest praca, czy firma ma niepłatne przestoje?

Jakie są mocne strony pracodawcy Men'S Power Sp. z o.o.?

Janko

-Wypłata na czas . -bardzo dobry kontakt z biurem. -jedyny wydatek to wyżywienie. (Fajki i Alko rowniez=)

@Janko

Czyli rozumiem że pracuje się tutaj na delegacjach... A w terenie w okolicach nie ma zleceń? I w takim razie nocleg płacony jest przez pracodawcę, tak?

Rygiel xD

Polecam. Znam Kudlatego jakieś 6 lat, zanim otworzył firmę pracowalem z nim na szelkach. Normalny gość. Hajs się zawsze zgadza 10tego

Arkadio94

Witam. Czy przyjmują do Firmy Men's Power ludzi bez doświadczenia ? Czy VCA oraz SCC na początek by wystarczyło?

Janko
@Arkadio94

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Men'S Power Sp. z o.o. - Kiełczów

• Jak się pracuje w Men'S Power Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Men'S Power Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Men'S Power Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Men'S Power Sp. z o.o.