Opinie o Die-Cut Sp. z o.o. w Grabowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Die-Cut Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Die-Cut Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die-Cut Sp. z o.o. w Grabowiec

Projektant CAD 2D ile zarobi ponad minimalną, skoro nie wymagają szkoły wyższej? Przynajmniej oficjalnie w ogłoszeniu jest napisane, że średnie wystarczy. Proszę o informację. Zwłaszcza że nie ma tam nic o zarobkach konkretnie w tym ogłoszeniu na stronie.

Na stronie firmy widnieje oferta pracy na stanowisko montażysty wykrojników. Oferowany jest pełny wymiar czasu pracy. Czy to oznacza, że można liczyć na formę zatrudnienia w postaci umowy o pracę? I na jak długo można ją dostać? Pracując w tym miejscu, ma się również szansę na szkolenia z zakresu obsługi maszyn. Czy dzięki temu, można jakoś poszerzać swoje umiejętności i liczyć na awans w przyszłości?

@Die-cut Nowy wpis

Dzień dobry, Oferujemy pierwszą umowę o pracę na czas określony- 3 m-ce. Gwarantujemy przeszkolenie na stanowisku pracy. Zachęcamy do złożenia CV:)

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista ds. badań i rozwoju w Die-Cut Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Czy Die-Cut Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kadry

Nowo zatrudnionym pracownikom spółka oferuje umowę o pracę.

@DIE-CUT Sp. z o.o.

Tak, wszystkim nowo zatrudnionym pracownikom oferujemy umowę o pracę.

Firma Die-Cut Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator maszyn CNC. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Jakub

Na stronie firmy jest informacja że szukają montażysty wykrojników. Czytałem że jest na początku szkolenie z zakresu obsługi maszyn. To znaczy że nie trzeba mieć wielkiego doświadczenia w branży poligraficznej tylko przyuczą? Ktoś był już na rozmowie i może powiedzieć?

@DIE-CUT Sp. z o.o.
@Jakub

Witam, Nie musi Pan mieć dużego doświadczenia, przyuczamy do wykonywanego zawodu, zachęcamy do kontaktu z Naszą firmą.

Karo
@@DIE-CUT Sp. z o.o.

Dzień dobry, a na płatne praktyki wakacyjne też przyjmujecie? Jaka stawka za godzinę? I jaka to by była wtedy umowa?

&

Sama praca w firmie jest ok...ale co do jednego z zarządzających firmą, to jakaś porażka...koleś ubliża ludziom...wyśmiewa się z nich..(usunięte przez administratora)..czy tak wygląda współpraca na poziomie,nie sądzę...Panie prezesie obudzi się Pan...bo za chwilę bedziesz miał Inspekcję Pracy(usunięte przez administratora).czas posłuchać co pracownicy mówią, nie patrzeć tylko na górę..(usunięte przez administratora)

Parówa

(usunięte przez administratora)praca w weekendy(usunięte przez administratora) na trzy zmiany za najniższą krajową. W zakładzie panuje brud, (usunięte przez administratora), pył, brak organizacji pracy brak własnego stanowiska pracy i narzędzi oraz przestrzeni roboczej. (usunięte przez administratora) Zakład bierze dofinansowywanie z urzędu pracy i pracowników co trzy miesiące. Jeżeli zostaniesz skierowany przez urząd pracy do tego zakładu będziesz wykorzystać najgorszą pracę by cię zniechęcić będziesz musiał palić w piecu odpadami, oprurzniać (usunięte przez administratora)

Dorota

Czy ktoś z was nie próbował właśnie jakoś pokazać właścicielowi co "odwala" się w jego firmie? Sugerujesz, że wątpisz w jego świadomość w tym zakresie. Może to by coś zmieniło? Czy lepiej umyć ręce i omijać z daleka?

Byly
@Parówa

Odnośnie twojego komentarza... Hmmm. Z kad wzioles takie informacje? Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii... Lecz te informacje są sprzeczne z rzeczywistością jaka panuje w tej firmie i jaka ja miałem możliwość doswiadczyc. Więc dziwie się twoja wypowiedzią która jest pełna złych emocjii i ewidentnie zmierza ku temu żeby nadszarpnąć dobrej opinii firmy.

Hej. Mam pytanie. Jakie widełki płacowe są w Państwa firmie na stanowisku "Konstruktor" ? W cywilizowanych państwach praktycznie w każdej ofercie jest to podawane. Poco potem pracodawca jak i kandydat ma tracić czas i pieniądze jeśli oczekiwania stron są całkowicie rozbieżne.

Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Die-Cut Sp. z o.o. w miejscowości Grabowiec, czekamy na informacje od obecnych i byłych pracowników! Każda wypowiedź się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Die-Cut Sp. z o.o. - Grabowiec

• Jak się pracuje w Die-Cut Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Die-Cut Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die-Cut Sp. z o.o.?

Die-Cut Sp. z o.o.
  • Słoneczna 13