Opinie o Zoohurt Sp. z o.o. w Brodowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zoohurt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zoohurt Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zoohurt Sp. z o.o. w Brodowo

Codu

Jestem kontrahentem jeszcze ostatkiem nadziei i siły współpracującym w modelu dropshippingu. Jeśli chcecie budować biznes to trzymajcie się od tej hurtowni z daleka , reklamują się że realizacja zamówienia w 24 godziny. Dramat. Wiecznie spóźnione wysyłki nawet do 7 dni,pomylone numery telefonów i adresy e-mail na paczkach, braki i pomylone towary to standard, ciągle braki towaru mimo integrowania stanu magazynu ze sklepem, i widoczności w Twoim sklepie towaru to w hurtowni go nie ma, brak informacji o tym że strony Zoohurtu i wiszące zamówienia nawet do 10 dni. Po awanturze od klienta i zorientowaniu się że zamówienie nie zrealizowane to zapomnij że dodzwonisz się na jakikolwiek numer, że odpowiedzą na mail czy SMS, że oddzwonia, ZERO kontaktu. Reklamacje nie uwzględniane i wiecznie masz zwroty na swój koszt, rekompensaty dla wsciekłych klientów to też Twój koszt. Czesto znikają zamówienia, są niezrealizowane a nikt nie wie gdzie one są, a szef tylko pisze ze on nie rozumie bo u nich wysłano. A miliony maili wysłanych to zawsze tłumacza że nie widzieli bo wpada do spamu i to Twoja wina i Twoja poczta wadliwie działa. (usunięte przez administratora)

Sklep
@Codu

Dzięki za opinię. Tak myślałem że nie ogarniają tematu. Od 2 tygodni czekam na podesłanie szczegółowych warunków współpracy.

Zauważyłem te ostrzegają opinie zaraz po tym jak natknąłem się na te ofertę na pakowanie paczek dla studenta. zainteresowała mnie bo było napisane, że do 5,000 zł mogę zarobić. mam już generalnie doświadczenie, więc ciekaw jestem jak duże są te paczki tutaj i jakie sprzęty pomocnicze maja tu na magazynie? faktycznie źle się pracuje?

były pracownik Nowy wpis

Z czystej ciekawości zajrzałem na opinie bo sam kiedyś pracowałem dla Zoohurtu, nigdy nie było problemu z wypłatą i nie spotkałem się z jakimś złym traktowaniem, a na tego typu stronach zazwyczaj są te negatywne opinie. Wiadomo, że jest co robić bo firma obsługuje mnóstwo zamówień codziennie ale jeśli ktoś szuka miejsca gdzie przeleży 8h to powodzenia życzę. Mi czas szybciej leciał i było ogólnie spoko, nawet czasami szefowa organizowała wspólne wyjście na którym grosza nie wydałem. Wiem, że zaraz ktoś zada pytanie dlaczego odszedłem ano dlatego że znalazłem pracę w zawodzie.

Czy w Zoohurt Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Przedstawiciel Handlowy umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 15 sierpnia na Pracuj.pl.

Codu

@Codu

No ta współpraca brzmi bardzo frustrująco. Ile tak właściwie z takiego modelu z nimi udaje się średnio zarobić? Minął ponad miesiąc, dalej z nimi współpracujesz?

Sklep Nowy wpis
@Codu

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zoohurt Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy M&A Manager
Green Capital S.A.

co do tych wypłat to kto się nimi zajmuje? czy zatrudniani są księgowi? albo jest jakieś wielozadaniowe stanowisko biurowe? jak ewentualnie wynagradzane i co wchodzi w skład obowiązków?

Czy firma Zoohurt Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Hanna

I oni według ciebie nie mają płci że trudno jest odpowiedzieć normalnie na to pytanie? swoją drogą chodzi ci o samą hurtownię tak? a w biurze jak to się prezentuje i ilu handlowców obecnie się tu zatrudnia?

Katrina

Dla mnie było ok. Szefostwo w porządku, godziny pracy i zarobki też. Jeśli ktoś jest dobrze zorganizowany, dobrze sobie radzi. Jeśli ktoś jest niezorganizowany- narzeka i marudzi:)

@Katrina

narzeka i marudzi? :) a to nie ma szans na jakąś pomoc przy tej organizacji przynajmniej na samym początku? wiadomo, że nie zawsze na start się wszystko ogarnia. te zarobki to są może do doprecyzowania czy nie bardzo?

Agnieszka

Ale mówisz to jako pracownik czy kontrahent bo to jednak duża różnica. W jakim sensie cię okradli bo to brzmi dość niepokojąco faktycznie.

ABC

Firma godna polecenia. Praca w miłej atmosferze, z sympatyczna ekipą. Z pracodawcą zawsze można się dogadać.

Kamila

Ale to za co jest ta odpowiedzialność majątkowa pracownika, za co te pieniądze z wypłaty potrącają?

NiePolecam

Nie polecam jak ktoś ma słabe nerwy. Ciągła rotacja pracowników, stąd też młody zespół. Raczej nikt nie zostanie tam na dłużej, wynagrodzenie nie adekwatne do obowiązków, które są co chwile dokładane. Nie dajcie się zwieść ogłoszeniu o pracę i zapewne miłej rozmowie kwalifikacyjnej. Podpiszecie umowę zlecenie z miesięcznym okresem wypowiedzenia i po tygodniu już nie będzie tak miło. Bardzo słaby socjal, praktycznie go brak. Łazienka to część kontenera o wymiarach ok 1x2m, kuchni można powiedzieć że nie ma. Ale i tak nie jest to potrzebne bo nie było by czasu kiedy z tego skorzystać. Wykorzystywanie pracownika na bardzo wysokim poziomie, w szczególności czasu pracy i odpowiedzialności majątkowej za towar, o której dowiecie się dopiero przy fakcie potrącenia części wypłaty.

Praca na śmieciowej umowie, brak stałej liczby godzin które są ucinane przy każdej okazji, rotacja pracowników niesamowita,(usunięte przez administratora)sam sobie musisz zapewnić chociażby baterie, markery, kartony bo inaczej nie masz czym pracować (kasę oddadzą ale nikt nie ma czasu o to zadbać), to samo z kawą, łyżeczkami, widelcami itp. brak umiejętności organizacji czasu pracy, jakaś dziwna odpowiedzialność majątkowa mimo, że w umowie brak wzmianki, (usunięte przez administratora) Brak kasy na czas, trzeba się prosić(usunięte przez administratora) Legenda glosi ze ktos zawita tam na dluzej.

Jacek

Żenada, praca w tej firmie to jak (usunięte przez administratora), więc niech ta Pani Szefowa nie pisze w ogłoszeniach, ze praca w miłej atmosferze. Nigdy tam tak nie było. Parodia jak dla mnie .

Klient

Nie jestem pracownikiem natomiast współpracuję z hurtownią. Zauważyłam, że podczas kontaktu z pracownikami, dotyczącymi zamówień, właścicielka niekiedy wyrywa im telefon i kontynuuje rozmowę, upupiając przy tym kontrahentów.

Jack

Tragedia pod każdym względem, szefowa to (usunięte przez administratora) totalne, wydaje sprzeczne decyzje, a potem to wina pracowników. Rotacja ludzi nie do opisania. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, umowa śmieciowa, a do tego obcinanie godzin za byle co.

Zostaw merytoryczną opinię o Zoohurt Sp. z o.o. - Brodowo

• Jak się pracuje w Zoohurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zoohurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zoohurt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zoohurt Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Promykowa 16A
    63-000 Brodowo