Opinie o Arbar Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Arbar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arbar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arbar Sp. z o.o. w Wrocław

S Nowy wpis

(usunięte przez administratora) młodych ludzi. Zabawa w średniowiecze nie zrekompensuje wam żenujących fochów menadżera, kar, upokarzania i stawki poniżej najniższej. Narzucanie tracenia wolnego czasu na angażowanie się w organizowanie eventów za jakąś śmieszną premię bo bez robienia tego jesteś bezużyteczny. Nie polecam

Były pracownik Nowy wpis

Wytrzymałam tydzień. Zwykle wyzysk pracownika. Płaca 20 na godzinę przy czym premia ma wyrównywać. Zapomniał właściciel wspomnieć o tym ze premia to napiwki od klientów.

Iwol Nowy wpis

Atmosfera jest okropna. Ciągły (usunięte przez administratora) zadufany w sobie szef-Janusz biznesu. Łamanie prawa, czyli zapłata minimalnej. Pracowałem krótko i ledwo wytrzmałem.

były pracownik Nowy wpis

Właściciele nie respektują prawa do płacy minimalnej. Po zwolnieniu się całej ekipy, pracodawca wolał zostawić mobbingującego menadżera, zamiast rozwiązać problem i zaczął poszukiwania nowych, naiwnych pracowników za głodową pensję 19.70zł/h. Nikomu nie polecam, omijajcie szerokim łukiem

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Arbar Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
arbaranon

Właściciel ma własną wizję tego co znaczy płaca minimalna, czyli niższa niż ta legalna do tego kierownik nie jest w święcie wierzy że czysta satysfakcja z wykonywanej pracy jest w stanie pracownika utrzymać, bo za jego czasów miał gorzej. Brak podwyżek z dłuższym stażem, premie sprzedażowe które "zaraz będą wprowadzane" przez lata, zero sensownych inicjatyw do podwyższania kompetencji, wręcz przeciwnie bo dodatkowe obowiązki nigdy nie są warte dodatkowego wynagrodzenia, lokal od zaplecza się sypie. I jeszcze praca w ciągłym stresie czy manager nie ma akurat złego dnia i nie będzie się dobijał przez messengera z jakimiś problemami, mobilizując i stresując przy tym całą załogę po czym atakując wszystkich bo ktoś za wolno albo nawet (o zgrozo) nie odpisuje w swój dzień wolny (wprowadzając też kary w pracy za brak kontaktu poza pracą). A jak ma zły dzień a ktoś jest w pracy to można się przyszykować na napady gniewu, krzyk i obwinianie wszystkich o wszystko.

Dzien dobry, Szukam kogoś kogo można by było zapytać odnośnie firmy Arbar Sp. z o.o.. Czy dobrą decyzją jest pracować w tej firmie? Podziękowania za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Arbar Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Arbar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arbar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Arbar Sp. z o.o.
  • Św. Mikołaja 58