Opinie o Monwesta Solution Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Monwesta Solution Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Monwesta Solution Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monwesta Solution Sp. z o.o. w Białystok

Czy w Monwesta Solution Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Monter?

Tak jak najbardziej , innej formy zatrudnienia nie preferujemy

Tak szczerze, to ile firma oferuje jeśli chodzi o zarobki monterom konstrukcji stalowych. Nie zrozumcie mnie zle ale padają tu tak różne kwoty, ze głowa mała. Za to w jednej z ofert podali widełki 6 500–15 000 zł. No nie powiem, 15 koła na rękę to już coś, ale czuje, ze coś za bardzo popłynęli z tą kwotą..

Bialorus Nowy wpis

Работа по 11 часов в день плюс половина субботы. Полтора года назад работал за 3900 на старте и потом подняли до 4500 и это за 260 часов. При этом у поляков и литовцев зарплата со старта от 2000 евро, а беларусам и украинцам плятят гроши за ту же работу. Директор очень двуличный человек. При коммандировках за пределы польши обычно предоставляли хорошее жилье, но в польше это худшие хостелы. В прочем как первая работа пойдет на пару месяцев. А так в такси даже больше заработаешь и не так убьешь здоровье.

Piotrek Nowy wpis
@Bialorus

Swieta prawda dokladnie tak bylo litwince mialy 2000 euro a mu Polacy 6000 zl a Bialorusy (usunięte przez administratora) miy ledwoe po 1000 euro. (usunięte przez administratora)i zapewne jest Trzymajacie sie daleko od tego

Czy pracownicy w Monwesta Solution Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Boruta.

Właściciel nie potrafił sprecyzować stawki godzinnej, gdyż on płaci za przepracowany miesiąc. Dużo godzin, za mało pieniędzy. Firma rozwija się prężnie...

Piotr A
@Boruta.

Nic nowego,widze nic sie nie zmienilo.. wyzysk trwa..praca nie jest lekka..

@Piotr A

Hej, no dziwne zasady bardzo. To ile pracując w firmie wychodziło ci mniej więcej na rękę? Kwota na umowie była wpisana jaka, bo tego też trochę nie rozumiem?

Aplikowałeś do firmy Monwesta Solution Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Hanna

W kwietniu-maju był nabór na monterów i na brygadzistę, oczywiście na wyjazd na Zachód. Monter do 12 tys. zł, brygadzista od 12,5 tys. zł. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że ktoś zechce być kierownikiem za pięć stówek więcej niż zwykły pracownik, więc szukam osoby, co pracuje w firmie i napisze, jaka naprawdę jest różnica.

@Hanna

Chętnie udzielę informacji , zapraszam na rozmowę , kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdym pracownikiem i uzależniona jest od kompetencji danego kandydata

Gabriela
@Pracodawca

A od jakiej stawki zaczynają się negocjacje wynagrodzenia? Można składać cv w siedzibie firmy, wtedy od razu można liczyć na rozmowę czy ustalany jest inny termin?

piter

Ja dostalem taka umowe jak wszyscy... ..tylko uwazajcie bo obiecuja 4500 a czesto placa 3500..za 11g pracy...

Kamila
@piter

Ale to mogą tak nie stosować się do tego co w umowie? Czy po prostu ostatecznie kwota na umowie jest inna niż przy rozmowie kwalifikacyjnej?

@Kamila

Tak to wyglada przynajmnej umnie, ewentualnie polecam sie zatrudnic powodzenia

jakub
@piter

Piotrusiu a czemu nie wspomniałeś o art 108 KP “za stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy, pracodawca może wobec pracownika zastosować karę upomnienia, nagany, a nawet karę pieniężną.” (usunięte przez administratora) swędzi, (usunięte przez administratora) nęci……. Jak dalej?

@jakub

Nie rozumiem tego wpisu..kto i gdzie byl w takim stanie? widze bardzo dobrze poinformowany ... pracownik... Zycze powodzenia w dalszej pracy w firmie.......Good luck

Teresa
@jakub

A no to co innego. Czyli jak ktoś nie narusza tego przepisu to może liczyć na taką wypłatę na którą się umawiał na samym początku?

Hanna
@jakub

Ciut dziwne. Za picie w pracy można wymierzyć karę pieniężną, ale nie zmniejszać pensji zapisanej w umowie, tym bardziej co miesiąc. Ktoś z Was tu dymi w oczy, aż miło :D

Ilona
@Hanna

@Hanna ale za dni nieobecności w pracy nikt nie będzie płacił... stąd pewnie niższe wynagrodzenie za miesiąc jak pracownik przez alkohol się nie stawił do pracy.

@Ilona

Ciekawa jestem czy do dziś występują tu tego typu problemy, czy temat już dawno zażegnany i mocno tego pilnują? w czymś jeszcze trzymają obecnie większy nadzór?

Tak jak najbardziej , innej formy zatrudnienia nie preferujemy

Jaka jest stawka początkowa w Monwesta Solution Sp. z o.o.? 13 stycznia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Monter.

Mariusz

Witam czy firma przyjmuje pracowników z poza swojego województwa a np. Wlkp. Czy Zach-pom

Przeglądając wpisy innych osób, mam wrażenie że każdy by chciał zarabiać pieniądze bez pracy . Jak do tej pory nie spotkałem się z problemami komunikacyjnymi z szefostwem a i to co jest obiecane - jest dotrzymane. Jeżeli ktoś szuka tylko pieniędzy za nic nie robienie, to raczej nigdzie nie będzie mu dobrze! Wcześniej nie spotkałem się z tak pozytywnie nastawionymi szefami, w dodatku, nawet jeśli jest problem to jest on rozwiązywany polubownie i często przekładany jest w sposób żartobliwy, co jest niespotykane nigdzie indziej. Określę to w sposób prosty - jeśli chcesz zarobić to pokaż na co cię stać, a na pewno zarobisz więcej. Ja tak mam i po przejściu sporej ilości firm nie zamierzam już jej zmieniać.

Maria

Czy firma faktycznie miała jakieś sprawy w sądzie pracy wytoczone przez innych pracowników? Bo była o tym wzmianka na forum i zastanawiam się czy faktycznie do czegoś takiego doszło

@Maria

Tak, niejaki piter próbował swoich sił , niestety za spożywanie alkoholu i niestawianie się w pracy .... próbował i na tym się to skończyło. Firma , nazwałbym to tak - jest często kontrolowana przez różne instytucje, i wszystko musi być w jak największym porządku z papierami. Więc każdy może pozwać każdego do sądu, ale żeby coś wskórać to niestety musi - po pierwsze sama być w porządku, a po drugie musi być coś zrobione poza prawem żeby to zgłosić, a tu niestety dla niego wszystko jest legalne.

Maria

No to nieciekawie ta sytuacja tutaj wyglądała ale widzę, że przestał pisać tu jakiekolwiek rzeczy. Czyli w firmie aktualnie jest już spokojniej? Pracuje stabilny skład czy przydałby się ktoś nowy? Mam na myśli biuro rzecz jasna. ;)

Jeśli można czy w firmie pracownicy nadużywają alkoholu i są agresywni np. na weekendy

Krystyna

Mhm, czyli co się konkretnie nie zgadza? Chodzi ci o tą rzekomą sprawę w sądzie czy o dobrą opinię na temat firmy? ;p Widziałam w necie, że jeśli chodzi o pracownika budowy to konieczne są wyjazdy do pracy za granicę, często takie coś jest? I na jak długo się wyjeżdża? Mąż byłby zainteresowany, ale to zależy właśnie od tych podróży..

Czy przy rekrutacji na stanowisko montera bierzecie pod uwagę osoby 50+. Z góry dziękuję za odpowiedź.

piter

Biora pod uwage kazdego..placa marnie ,robota po 11g dziennie soboty 5 g za dziekuje...wiec spokojnie ..kazdego biora,,aby nie upominal sie o nadgodziny ,,

Kamila
@piter

Ale to jak to, nie przestrzegają czasu pracy? I ludzie tak godzą się przychodzić za darmo do pracy?

Beata
@piter

a pewnie i tak chętnych nie brakuje :(

@Beata

Coz tez mnie to dziwi..bo firma prowadzi biznes za grube miliony euro rocznie ..

@Piter

A co jeśli dla co niektórych liczy się prestiż, a nie zwykła wypłata? Bo jak grube miliony euro rocznie, no to sorry ale brzmi porządnie.

@Maria

Przepraszam ale mozna to po polsku napisac? ,, bo zupelnie nie wiadomo o co chodzi translator moze sie przyda?

@Piter

Oczywiście, już śpieszę z pomocą. ;) Napisane zostało, że firma prowadzi biznes na grube miliony co dla niektórych pracowników może zostać uznane za "prestiż" i może na takim "szpanie" będzie im bardziej zależało niż na wypłatach? ;)

@Maria

Nie zrozumiałem sarkazmu ... tak mysle ,ze tak jest.Ja jestem na etapie pisania pozwu do sadu pracy ..Zobaczymy jak tam bedzie prestiż reprezentowany ... poznej w US czy Zus ..jak kontrole przyjda... Zachecam kazdego do wejscia z ta firma na droge sadowa, i odzyskanie naleznych za prace w soboty wynagrodzen...plus oczywiscie nadgodzin ,,i przeliczenia należnych delegacji zagranicznych Dziekuje

@Piter

Jeśli zabrzmiałam niemiło to przepraszam, nie miałam tego na celu. Ciekawe czy więcej osób już się też za to wszystko wzięło? Tu po dwóch tygodniach jakiś progres jest może?

@Maria

Nie wiem ile...PIP chetnie przyjmuje sprawy ...kontroluje naklada mandaty ... ..

@Piter

No niby tak, ale nie zawsze. Są sytuacje gdzie bywają w zmowie z firmami, ale o tym głośno to się nie mówi. Tutaj takich układów chyba nie ma? No i tak z ciekawości jak sytuacja u Ciebie aktualnie wygląda z tym wszystkim? Bo jeszcze miesiąc temu pisałeś o etapie pisania pozwu na nich

W mieście Białystok można podjąć prację jako Asystentka. Średnie zarobki na tym stanowisku to 6900 . Co sądzicie o pracy w firmie Monwesta Solution Sp. z o.o.?

Czy oferta jest jeszcze aktualna, jakie są wymagania na to stanowisko?

Janek

Pierwsze wrażenie -ok. najlepsze

@Janek

Jakos nie pracowalem z Toba..wiec nie rozumiem po co wypowadasz sie...

Mateusz

Jaka jest u was podstawa ?

@Mateusz

Jak to jaka najnisza krajowa za 11g pracy dzienne ..nie placa nadgodzin..a diete wliczaja w wyplate..

mark

wszystko ok, i nawet lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Monwesta Solution Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Monwesta Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monwesta Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monwesta Solution Sp. z o.o.?

Monwesta Solution Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Adama Mickiewicza 80/2
    15-237 Białystok

Monwesta Solution Sp. z o.o.