Opinie o Flesch Polska Sp. z o.o. w Rusiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Flesch Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Flesch Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flesch Polska Sp. z o.o. w Rusiec

Dzień dobry. pracuje w eksporcie w innej firmie, ale zarobki mi się nie podobają. Widziałem przy tym, że wystawiona jest oferta dla pracownika działu eksportu art. spożywczych od hurtowni. Proszę mi napisać jakie są widełki, może tu się więcej dorobie?

BYŁY PRACOWNIK

oj nie polecam, wyzysk i niskie zarobki, umowa zlecenie

Ciekawa Nowy wpis
@BYŁY PRACOWNIK

Z jakich przyczyn piszesz o umowie zlecenie w przypadku pracownika eksportu skoro na samym froncie ogłoszenia jest wpisana umowa o pracę? Możliwe, że coś się pozmieniało w ostatnim czasie? piszą też, że wynagrodzenie ma być atrakcyjne. Czyli prócz podstawy co jeszcze się na nie składa?

Były pracownik Nowy wpis
@Ciekawa

Zapomnij o umowie o pracę , też miałam ją mieć a przy podpisaniu szef chciał wcisnąc mi zlecenie

uciekłam z tej firmy Nowy wpis

Długo zastanawiałam się czy napisać opinie o Gazecie Flesch Mazowsza , jednakże minęło już tyle czasu że mogę wypowiedzieć się o tej firmie... Nie chcę nikogo straszyć ale nie polecam pracy w tej firmie, brak możliwości rozwoju, bardzo niskie zarobki, umowa zlecenie- nie ma co rozmawiać o umowie o pracę, patrząc po doświadczeniu w innych firmach ta była najgorszą w której pracowałam, brak benefitów - no może jest jeden ( stary telefon i stare komputery ), oczywiście jest prowizja z reklam ( ciężko cokolwiek zrobić na ich zdobycie bo jest ,, walka " pomiędzy Redaktorem a pracownikami ), duże niezadowolenie szefa - ciągle za mało reklam a jak już jest więcej to reakcja ,, aż tyle ?" , oczywiście narzucanie obowiązków których nie ma w umowie , nieprzyjemne propozycje do kobiet od strony szefa... czy to normalne by idąc na cotygodniową rozmowę do szefa bać się przebywać z nim w jednym pomieszczeniu..... ? nie sądzę by to motywowało do pracy i przychodzenia do biura... na święta także super benefit - stare soki z własnej hurtowni i woda Mazowszanka która smakuje jak błoto... komentarze w stylu za mało , róbcie więcej , staraj się bardziej to codzienność...jest bardzo dużo negatywów w tej firmie i wiele ukrytych ,, kruczków " na które trzeba uważać .

na głównej stronie znajduje się dość krótka wzmianka o tym, że poszukiwany jest handlowiec z doświadczeniem w sprzedaży artykułów kategorii wody , soki , napoje i inne. Wiecie jaka to konkretnie oferta? Chodzi mi o zarobki, jakieś dodatki, formę umowy? Nie ma odnośnika do szerszej treści a lubię wiedzieć na co kandyduję. Sama firmę jako pracodawcę w jaki sposób oceniacie?

Nie polecam , lepiej unikać tej firmy jak ognia, nie dość że wyzysk i wieczne niezadowolenie to kobiety muszą być tu bardzo ostrożnie .

Co ty gadasz, niby czemu kobiety "muszą być tu bardzo ostrożne", jakby co ty sugerujesz w ogóle :O Teraz to nie wiem, czy chcę tam iść, ale nie no, poważnie, chciałabym jednak wiedzieć, o co chodzi. Jakieś traktowanie nieciekawe?

wyzysk to mało powiedziane.... ciągłe (usunięte przez administratora) i co raz więcej wymagań , zero od siebie, to najgorsza firma w której dane mi było pracować...

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego w firmie Flesch Polska Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Flesch Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko DORADCA KLIENTA DS. NIERUCHOMOŚCI
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Flesch Polska Sp. z o.o. - Rusiec

• Jak się pracuje w Flesch Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flesch Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Flesch Polska Sp. z o.o.
  • Główna 56